Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    -Fülemüle-70, Gio és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Látom hogy nagyon szeretnél mindent, én is ilyen vagyok.:D Deeee, nem lehet mindent egyszerre, mert nagyon leamortizálhatod a farmodat. Amikor kezdtem, akkor a CSP volt a legfontosabb, semmi más nem érdekelt. Kitűztem egy bizonyos összeget, addig nem nyugodtam. :) Szerintem jó úton jársz azzal, hogy nem kapkodsz bele mindenbe. Megnéztem, hogy ebből az eventből mit tudnál hasznosítani: a 21-s mezőbe kell 600 orchidea, azt meg tudod venni a piros kosárból - kapsz érte 20 sz.trágyát. A 20-s mezőbe kell 490 db eventes növény - kapsz érte 411 szezonpontot. A 19-s mezőbe kell 600 búzavirág a piros kosárból - kapsz érte 1 bónuszládát. A 18-s mezőbe kell 1700 eventes növény - kapsz érte 20 KK sz.trágyát. A 16-s mezőbe kell 490 eventes növény - kapsz érte 411 szezonpontot. A 15-s mezőbe kell 600 gerbera a piros kosárból - kapsz érte 8 Farmpengőt. És én itt megállnék a helyedben, mert 1 matricáért nem ültetnék 970 növényt. Viszont azt is el kellene döntened, hogy a horgászóst akarod-e csinálni, mert akkor csak a Paradicsomzsetonokat kellene kivenned, abból is legalább 3 db kellene, amihez viszont le kell menned az Üvegházba is. Gondold át még legalább kétszer, hogy mit is szeretnél, nehogy a végén a pad alá essél. Sok sikert.
     
    genka53, PalMa, jófarmerlány és 13 más kedveli ezt.
  3. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    hanyas a piacod?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    A te levezetésed egy korábbi hozzászólásodban sokat segített.Oly annyira hogy el is kezdtem lejegyzetelni a sorrendet egy papírra.Főfarmos gazok zöme a pajtában van ami kell.Ami még hiányzik holnapra megvan mire indul az event.Jó pár milla csp árán,de megszereztem hibiszkuszt is ami már érik zuhatagok szigetén.Holnapra az is meglesz.Cukorcserje és Jovellana nem gond mert abból van.Nagyon új nekem ez az event és ha már utamba került szeretném végig is csinálni ha sikerül.Természetesen ha mégse jönne össze nem lennék annyira búskomor csak akkor ha esetleg felröpik okoznák a teljesíthetetlenséget.De megpróbálok mindent megtenni a cél érdekében.Űz a kíváncsiság ezért az eventért.És köszönet a sorrend összeállításának leírásával és hogy nem tartottad magadban taktikádat.Szerintem sokaknak segít mint ahogy nekem az tuti.
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jól van, látom döntöttél. :) Akkor előre a hadak útján. :) Ez most egy jó kis agyi játék, 2 eventre kell egyszerre figyelni. ;)Sok sikert és hajrááá. Az órákat meg ne felejtse el senki aratni, én majd felírom egy papírra, hogy mikor melyiket kell, mert tyúk az agyam. :D
     
    maszilva, genka53, Fuhur és 21 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Kakaska, tyúkaggyal, tankban ül...nem szeretnék veled találkozni:p
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Amikor tyúk az agyam, naaa olyankor szoktam lövöldözni az ágyúval. :D:D
     
    nolina1965, rokaro1, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  8. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    A telefon ébresztője mellé beiktattam egy jegyzetet is riasztással hogy ne felejtsem el a cetlit délután event kezdéskor.Mióta nem iszok alkoholt feledékeny vagyok.Hat évig nem dohányoztam,nem ittam,nem nőztem.Aztán egy szép napon beírattak iskolába.Minden akkor kezdődött.És már most meg is lett az első bakim.Főfarmra sikeresen elültettem gyöngyvirágot szegfű helyett.Gyorsan taroltam egy nagyot és mégiscsak elültettem a szegfűt röpikért.
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is csodagyerek vagyok , már csecsemőkoromban is annyi eszem volt , mint most .
     
    nolina1965, Boccio71, maszilva és 17 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Az elején még belefér 1-2 baki, de utána már nem nagyon. Nem sírhatsz a vállamon a végén, hogy nem sikerült az event. :D:D
     
  11. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    De csak akkor lövöldözöl, ha előtte jól felhúznakxD
     
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Még ha tudnék is sírni se borulhatnák a válladra.Túl magas a tankod és józanul tériszonyos vagyok.:)Na de holnap délutántól hatalmas koncentrálással belezúzok az eventbe.Ha meg netán nem sikerülne valami baki miatt tartalék monitorom még van kettő.
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez van, Bárókám! Semmi rosszat nem írhatok, de egy fia növényt sem fogok a teliholdasra tenni lakat idejére. Bonyolultnak tűnik, de nem az. Hosszúnak tűnik, de csak nyújtott. Ezer szálon fut. Ja, és 3 farmaranyfa sincs benne.
    Belevágok.
     
    strawberry49, Fuhur, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kitudja , hogy a többi event mit tartogat . Lehet a következőben farmaranyfák akadnak a horogra .
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Abba bele is szakad a horog.
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reméljük nem lesz óraátállítás is! Mert akkor aztán 6 óra lesz a karban tartás. :D
     
    Boccio71, Fuhur, szellorozsa és 11 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép jó reggelt mindenkinek! Látom jó a hangulat,de ne nevettessetek tovább mert igen csak fájnak a bordáim.:cry:/buktam egy nagyot biciklivel/.Jó kis eventek lesznek,persze csak ha sikerült befejezni.Amúgy azon gondolkodom milyen évszak van.;)
     
    Fuhur, Evita-55, jófarmerlány és 13 más kedveli ezt.
  18. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Annyira ismerős ez az érzés, pár hónapja én is ebben a helyzetben voltam :) Pont olyan event volt amihez még nem tudtam kiváltani a növényt a bahán, persze banánom sem volt hozzá. Akkor én is sok segítséget kaptam itt a fórumon, amit most is nagyon köszönök. :inlove: Azóta már sokat változott a helyzet, már én is banántúltengésben szenvedek. :D Nekem ami hosszútávon segített, hogy szép lassan kiválthassam a dolgokat a maja szentélyből az a kincses sziget kiváltása. Sok munka volt, de mióta telepakoltam sok BTP-t adó dekorral azóta nincs AB problémám. Nagyon gyorsan lépek szintet azóta.
    Ha gyorsan akarsz AB-hoz jutni akkor én is a ládákat, a szezont és a gazdaköriket javaslom. A gazdaköriben viszont szerintem nem csak azokat érdemes csinálni ami AB-t ad, hanem ami sok bahás tapasztalati pontot is, mert ha szitntet tudsz vele lépni az egyből 5 AB :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
    nolina1965, PalMa, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  19. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ugy látszik az idő kedvez az eventidőszakoknak, amig ezzel foglalkozunk legalább nem ülünk biciklire, nehogy lefujjon bennünket a szél.Délután belekezdek az eventbe, remélem a végére is érek, szeretném a felhőt, nekem tetszik.
     
    PalMa, jófarmerlány, Gio és 10 más kedveli ezt.
  20. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Remélem gyorsan meggyógyulnak a bordáid, és nem lesznek sokáig fájdalmaid.
    Már alig várom, hogy kezdődjön az event. Jó játékot és sok felröpit mindenkinek!:);)
     
    Fuhur, Evita-55, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.