Visszajelzés Paradicsom küldetés - 2021. április - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 13.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    szia.teliholdas rész később kezdődik.Azzal még várni kell.
     
    Baby72, Nagyii58 és v.edit1 kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nézz be a főfarmra!
     
    Baby72, Kuzdern és Nagyii58 kedveli ezt.
  3. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Köszi :p Akkor félreértettem ;)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  4. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Már én is teljesen megkeveredtem!xDxDxD
     
  5. szilvakati

    szilvakati Haladó

    Sziasztok hol lehet megtalálni a napfényes virágot amit 8 oránként lehet aratni teljesen össze zavarodtam köszi szilvakati
     
    Baby72 és Evita-55 kedveli ezt.
  6. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Gyékénnyel vártam az eventet 182 szirmot kaptam 6+1 Pannival. :inlove:
    Jó játékot és sok sikert mindenkinek!:)
     
  7. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Honnan lehet tudni hogy a teliholdas mikor kezdődik? Megnéztem az ismertetőt és ott mára íta 14 órára.
     
    vm68 kedveli ezt.
  8. Avalon

    Avalon Utánpótlás-írogató

    Szia! A belépő helytől jobbra a "fikusz" cserepében, a második vele szemben a falnál álló zsákvan van. Az elsőig azonban le kell termelni 490 gazt.
     
    Baby72 és Nagyii58 kedveli ezt.
  9. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Az event ismertetőből. 17-én szombaton, 14 órától, 20-án kedd 14 óráig.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. A Virágüzletben a 14-s és a 9-s mezőben vannak.
    Szia.
    Harmadik szint - Pince

    Figyelem! Ez a szint az event kezdetén nem lesz elérhető! A pince tervezetten 2021.04.17-én 14:00-kor fog élesedni a telihold eventtel egyidőben. A hozzá tartozó eventnövény (Útjelző tüskebokor) kezdő mennyisége is ekkor kerül majd jóváírásra.
     
    Mica67, inanna11, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  11. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Az event ismertetőben benne van!!! Nem írta mára, hanem 17.-én 14 órakor!;)

    Indulásnak Hortenzia adott 198 röpit!!!:D
     
    jófarmerlány, Baby72, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Na koncentrálhattam én az eventre.Most meg pislogok mi merre.Kellett nekem jegyzetelni mikor nem is látom melyik lépésnél hova is kéne mennem beadni.De sebaj.pálesz meg a sör közelebb van.

    Pöriztem párat ha már szereztem 3 normál meg 8 partyt.Nem pörgettem el mindet,de lett egy 24 órás 100% terménybónuszom egy hóember dobozom és egy tavaszi gomba kunyhóm.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
    Fuhur, marcsi152, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  13. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Melyik az eventablak ? már keresem és nem tudom,hol találom meg,meg írod a Napfényes virágot,de azt se találom
     
  14. zanzivál

    zanzivál Junior szaki

    Én sem találom pedig ész nélkül keresem, és mi az az időmérő ikon, és hol van
     
    Baby72 és sancoo kedveli ezt.
  15. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Az event kezdetekor a jobb alsó sarokból fogunk indulni. Innen lehetőségünk van bármelyik szomszédos mezőt kiváltani (16, 21). Ha kiváltottunk egy mezőt, akkor az azzal szomszédos mezők is kiválthatóvá válnak (pl. 19 kiváltása után a 15, 18; ha a 20 felől érkeztünk meg a 19-be).
     
    Baby72, Marika312, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  16. sznekata0924

    sznekata0924 Haladó

    Bedatam a medvét......
    Elvetettem a magokat......
    Én se találom a napfényes virágokat....
    3-at kellett volna kapni a medvéért ?
    Köszönöm szépen
     
  17. szilvakati

    szilvakati Haladó

    Köszi
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    mindkét felreppenőből 0 a kezdő mennyiségem:wuerg: még jó hogy van idő;)
     
    Mica67 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Editkém :)
    A teliholdas csak szombaton lesz nyitva addig ültess a főfarmon útjelzőt és gyűjtsed a szirmokat és a bahán a tiki útjelzőbokrot is tudod ültetni. Csináld meg az első emeletetet, oda nem kell teliholdas egaz.
    Sok sikert és nyugalom, minden a helyére kerül előbb útóbb. Írjál bagolyot, ha megakadnál :) Tudod hol találsz meg :D:inlove::D
     
    PZoli64, Mica67, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok Eventezők :) Nnnna, hát most senki nem mondhatja, hogy szétunja az agyát eventezés közben, mert csak ültetni, meg aratni kell. Ahogy kedvenc influenszerem mondaná, ettől az eventtől megőrülsz, megvadulsz xD Úgy bele kavarodtam mint macska a házi cérnába, pedig az event leírás most is érthető és precíz.
    Kezdődött ott, hogy a medvével voltak bajaim, nem láttam, hogy becammogott volna az eventbe. De biztos ott van, mert volt ládám amit kitudtam bontani és lett belőle csalim.
    Aztán beakartam menni a teliholdas farmra, onnan meg jól vissza pattantam. És persze mondanom se kell, hogy az ültetvényen ananász volt letéve, ami adott 50 felröppenőt. Nnnnam, ezzel nem megyek messzire az tuti. Úgy el böktem ennek az eventnek a kezdését, hogy csak na. xD

    Update: közben kaptam sok segítséget, az ültetvényen NINCS felröppenő!
    (majd csak kikászálódok a katyvaszból xD )
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
    PZoli64, Fuhur, Mica67 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.