Visszajelzés Piñata buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.1.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. imike911

    imike911 Fórum hercege

    És azt se feledjük, hogy az első három kitehetőt megkap(juk/játok) menet közben a felhőig, de a maradék kettőt vagy meg kell szerezni, vagy meg kell nyerni (Győztesek ládája!!!-ból). Ez annak érdekes, akinek kell a felhő, de nem akar mindent megcsinálni. Nem tudom, hogy aki számolt részleges teljesítést, ezt figyelembe vette-e.
     
    -Fülemüle-70, Gio, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  2. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Köszönöm, valamit kezdek már kapizsgálni. :D
    Szóval akkor:
    kandúr: bazsarózsából 6*200*6= 7200db
    nyalóka 6*220*6= 7920db
    ingrid: spárgából 6*100*6=3600db
    nyalóka ugyanaz 7920db
    cincogi: körgabona 3600db
    nyalóka ugyanaz 7920db
    kacsakata: áfonya 3600db
    léggömbvirág 11800db

    ez így korrekt akkor, remélem. eszerint fogom elvégezni az eventet. de valaki javítson ki ha buta voltam :D
    nagyjából ezekből a növényekből több van a pajtámban, ezért választottam őket. igazából maximum 1-1 kört kell ültetnem mindegyikből, az pedig az event kezdéséig meglesz, így csak a gazokkal kell foglalatoskodnom.
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, 4800 napraforgó elegendő (6x800db) + ehhez kell még 6 x valamilyen eventnövény ezzel lesz kész 1 karaktered.
    Ezt a másik 3 karakteren is el kell "játszani"
     
    -Fülemüle-70, Gio, Maszatka47 és 14 más kedveli ezt.
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ha másnak is ültetni kell mint nekem, tavaszi kitűző napraforgónál + 1 növényt jelent.
     
    Amira09, -Fülemüle-70, Cyra65 és 26 más kedveli ezt.
  5. kapál6

    kapál6 Utánpótlás-írogató

    Köszi Tamás!A vagy szó használata zavart meg!A válaszod után sem lettem okosabb,akkor viszont az és szót kellene beírni az ismertetőbe .A legújabb tendenciám ezentúl a gyíkra rá sem nézek:) .mert csak összezavar.Menet közben már egyértelmű a dolog .;)
     
    Maszatka47 és heureca3 kedveli ezt.
  6. senki81

    senki81 Junior szaki

    Sziasztok. Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ennek a gazdakörinek mi a köze az eventhez? Végignéztem a nyereményeit és semmi összefüggést nem láttam a kettő között. vagy csak annyi az öszefüggés, hogy korlátozott ideig fellelhető és ha valaki meg akarja szerezni a végéről a jutalmat, akkor meg kell csinálnia az event ideje alatt ezt is, különben ugrik a dolog? Amúgy az eventet már nagyjából megértettem... aztán végigolvastam a csevegőt és most már annyit se értek, mint amiről azt gondoltam, hogy értem :eek: Még jó, hogy van olyan személy akivel kibeszélgethetem magam. Hátha ketten meg tudjuk majd fejteni a rejtjelezést... :D
     
    fabatka, Bonzó1945, Borosgazda és 5 más kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Igen, ez így jónak tűnik egy alternatívának.

    "Loptam" csevegő második hsz-ébe.
     
    -Fülemüle-70, Gio, fabatka és 13 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ez pl egy alternatíva a matekra.

    kandúr: bazsarózsából 6*200*6= 7200db
    nyalóka 6*220*6= 7920db
    ingrid: spárgából 6*100*6=3600db
    nyalóka ugyanaz 7920db
    cincogi: körgabona 3600db
    nyalóka ugyanaz 7920db
    kacsakata: áfonya 3600db
    léggömbvirág 11800db

    Matek tulajdonosa: Zolecs
     
    -Fülemüle-70, almáspite48, Gio és 18 más kedveli ezt.
  9. mirinda132

    mirinda132 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Tamás, orosz ismertetőben vannak kiemelt beadandók, amelyek 3 lépesek mindegyik karaktérnél bónusz nélkül. Magyar ismertetőben erről nincs semmi.
     
    Zsu065, jólóbarát, dagi18 és 4 más kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Jogos!

    Ez egy figyelmetlenség volt részemről :( Javítottam.

    Kandúr esetén: orchidea-nyalóka
    Ingrid: léggömbvirág-borsó
    Cincogi felügyelő: Papírvirág-komló
    Kacsa Kata: Piñatúnia - menta
     
    Utoljára szerkesztett: 23.1.18
    -Fülemüle-70, almáspite48, Gio és 16 más kedveli ezt.
  11. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok! Úgy látom nem semmi lesz ez az event....azt hiszem úgy csinálom, hogy a farm egyik területét fenntartom arra, hogy az éppen fogyóban lévő beadandó sima növény nőhessen....ha nem lesz elég a másik 4 terület az eventgaznak, akkor majd " újratervezek ". És külön köszönet azért, hogy most az egyszer eventkezdéskor indul munkás akció és nem a végén,amikor már a kutyának se kell :)
     
    almáspite48, Gio, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  12. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Kösz, valszeg itt meg is állok 124-es szinten nekem teljesíthetetlen
     
    fregolinyi kedveli ezt.
  13. mirinda132

    mirinda132 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, akkor így könnyebb :)
     
    dagi18, Maszatka47, tücsökbby16 és 3 más kedveli ezt.
  14. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Megyek haza! xD
    Jól értelmezem, ha az orchideát dobjuk be a napraforgó helyett pl., akkor 2 helyett 3-at lépünk?
     
    Gio, Maszatka47, tücsökbby16 és 8 más kedveli ezt.
  15. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Szia Tamás! Légyszí segíts! Ezt pinyátás ládát megveszem 3 FA-ért, ha még el se kezdem az eventet? Mennyit vehetek? És a legfontosabb: milyen időközönként aratható? Kétszer megnéztem az e. ismertetőt, de nem találtam. Igaz: hapci-kórban szenvedek, lehet, hogy homályos a látásom! :oops:
     
    majoranna65, Maszatka47, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Igen. Ez egy jogos észrevétel volt. Bocsánat.
    Előkerestem a nemzetközi anyagot, ez az írás halvány 0,5 ceruzával volt odaírva lábjegyzetbe...
     
    Gio, Maszatka47, tücsökbby16 és 10 más kedveli ezt.
  17. Ritkov

    Ritkov Fórum-zöldfülű

    Szia Tamás,
    ez az összes karakter 1. szintjéhez elég, amikor is aktiválódik a győztesek ládája 1.szint. A felhősorhoz 9-es szintre kell felvinni mind a 4 karaktert, de akkor sincs még meg az összes rátennivaló. Vagy rosszul értelmezem?
    köszönöm
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás:)
    Ez azt jelenti, hogy ha ezeket adom oda akkor 3 lépést lépek előre? Vagyis jobb lesz az eredményem, ha ezeket adom be?:D:music:
     
  19. icumicus

    icumicus Járnitanuló


    Nagyon tetszik a terved!
    No meg az idézet.Amikor elolvastam Leslie L.Lawrence jutott szembe. Most olvasom a Gyűlölet Fája c. könyvét.
    Sikeres eventet kívánok mindenkinek!
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája


    Event kezdését azért várd meg (holnap 14:00) utána korlát nélkül vásárolhatsz belőle. Ez egy normál láda, egy ládát- egyeszer tudsz kinyitni...

    Győztesek ládája van úgy, hogy 6 óránként aratható, és első érési ciklus akkor kezdődik ha mind a négy karater minimum 1-es szintű



    Piñátás láda (különleges kellék)
    [​IMG]

    Gazdaboltban vásárolható. 3 Farmarany/db
    Felsorolt tárgyak közül mindig 1db-ot kapunk véletlenszerűen.


    Event ideje alatt:

    10, 25, 100, 250 Piñatúnia (eventnövény)
    10, 25, 100, 250 Papírvirág (eventnövény)
    10, 25, 100, 250 Nyalóka (eventnövény)
    10, 25, 100, 250 Léggömbvirág (eventnövény)
    1, 2, 5 Születésnapit meglepetések (különleges kellék)
    Dekorok: Piñata temploma, Piñata levél, Piñata dobás, Piñata tettes, Vak piñata bónusz, Piñata tojás

    Event után:

    Szint x 10 / 25 / 100 / 250 TP
    szint x 10 / 25 / 100 / 250 CSP
    Dekorok: Piñata temploma, Piñata levél, Piñata dobás, Piñata tettes, Vak piñata bónusz, Piñata tojás
     
    -Fülemüle-70, almáspite48, Gio és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.