Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni topic archívuma.​
     
  2. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Én nem tudtam beirni az id.-t...kiirta dolgozunk...ugrált a kép és beadta a 7.-est! Biztis annyi is!
     
  3. Reira91

    Reira91 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. A 12-es piacon van egy pénzes kacsám eladó,ha érdekel valakit. Köszi. A farmnevem kisbetüvel reira91.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.18
    Kuzdern és tina07141983 kedveli ezt.
  4. Tompika10

    Tompika10 Utánpótlás-írogató

    37-es piacon lenne egy doktorhal eladó akt érdekel irjon
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    30-as piacon vennék ezekből:
    kiberlepke, aranylúd, Korcsolyás strucc, robin hood hollója, picasso paripa, karneváli kakukk, karate panda, arany malac, sziámi macska, hapci kaméleon, arany szamár

    Árat privátba, rendesen megfizetem.
     
    julcsi.bano kedveli ezt.
  6. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. A 10-esen a kiber lepkém nagyon magányos. Szeretne egy társat. Ha valaki hozzáadná az övét,jó hozományt kapna..:)
     
  7. inanna11

    inanna11 Törzsjátékos

    Szia. Végre egy falumbeli xD..... Segíteni sajnos nem tudok :oops:
     
    .barbi1. és evakarma kedveli ezt.
  8. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Megtudna valaki mondani hogy menyibe került egy hete a pillangó es a kaméleon? csak úgy kb
    köszönöm
     
    Imi* kedveli ezt.
  9. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    90-100.000 csp
     
    .barbi1., Kuzdern, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    1 db. Aranybarit keresek a 32-esen.
    Ha valaki megválna tőle, szívesen magamhoz venném...;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.20
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. szepesej

    szepesej Törekvő

    Sziasztok szeretném megkérdezni hogy mennyiért lehet eladni az űrméhet, és a mézes méhet ?
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Atya ég.... kinéztem a piacra.... elszabadultak a táp árak:oops:
    Nem nem venni akarok... eladásra szántam el magam... :p de ennyiért még kirakni is kínos:eek:.... Én tuti nem venném meg:wuerg:
     
  13. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    A 13-as piacon vennék:
    2 repülő elefántot
    2 druida medvét
    1 táncoló medvét
    2 sziámi macskát
    Írj bagolyban árajánlattal, s megegyezünk.
     
  14. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    Üdvözlet.A 37 es piacon a következő 6-7-8 szintű állatok várják szerető gazdájukat.
    Sztártyúk:3db
    Hippi tyúk:3db
    Arany tyúk:1db
    Vattacukor bari:1db
    Ara kacsa:1db
    Pénzes kacsa:1db
    Arany malac:1db
    Gyémánt hal:2db
    Hősi kakukk:1db
    Űrméh:4db
    Őshód:1db
    Repülő elefánt:2db
    Az ár megbeszélés kérdése.Minél magasabb annál jobb:):)
    Jelige:Kong a kassza,éhezem,kenyérre kell:)
     
    Norella404, osztrak12, nagymami2 és 3 más kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! 37-es piacon vagyok én is, de csapnivaló árak vannak ezen a piacon az arany állatokat illetően..
    Aranymalacom nekem is van, és én is elszeretném adni,.. de a repülő röfi drágábban van kint, mint amennyiért
    az aranymalacot kitudnám rakni.
    Az a baj, hogy mindketten eladni szeretnénk...:)
     
    Kuzdern és Fatther kedveli ezt.
  16. happyman1980

    happyman1980 Fórum ismerője

    Sziasztok
    31esen Szultán teve és Sivatag hajója eladó!!
     
    Aranylány kedveli ezt.
  17. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    sziasztok - szerintem óriási probléma , hogy hatalmas árkülönbségek vannak aranyállatok között egyes piacokon - és ez nem múlik a gazda tehetségén szorgalmán csak és kizárólag a szerencsén hogy hova sorsoltak és ez roppant bosszantó hiszen nincs benne kevesebb befektetésed akár a tenyésztéshez szükséges állatok vásárlását (nyilván nem négy alappal kezdünk) - akár a szupertáp vásárlást nézzük - egyébként a második soros bronz- és ezüst állatok irreálisan drágák olyan 3-6 hónapon belül megkétszereződött az áruk - én nagyon szeretek tenyészteni (áldozok is rá) - de nyilván égnek áll a hajam ha azt látom, hogy pl. a párom piacán 3szor annyiért lehet eladni a gyémánthalat , a szuperhős bőregeret - 5-ször annyiért K9 kutyust és még sorolhatnám - dinamikus piac igen tudom - én meg dinamikusan hergelem magam minden baby boomkor - sokszor leírtam már de le lettem oltva mint a bozóttűz , azért látom sokan küszködünk eme problémával - nem tudom miért jobb itt hirdetni szegény párákat meg kufárkodni, hogy küldj baglyot majd megegyezünk ebben meg abban - bár már én is gondoltam rá - (a K kutyust pl. már 5 éve etetem :) azóta ül a pajtában -ezért kérdezném valakinek sikerült már ily módon üzletet kötnie?????
     
    aniani69 kedveli ezt.
  18. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Sokan úgy írnak a piac mozgásáról, az ott éppen aktuális árakról, mintha az egy teljesen független külső tényező lenne. A valóság ezzel szemben az, hogy nem az!
    Össze lehet dolgozni a piacon szerepelő többi játékossal annak érdekében, hogy olyan ármozgások alakuljanak ki, amelyek számunkra kedvezőek. Van mondjuk 5-10 nagyobb tenyésztő a piacon, fejenként 5-10 arany állattal rendelkeznek. Nyomott áron nem akarnak megszabadulni tőle, ez érthető. De ha nem tesznek ki semmit, az ár ott is fog maradni. Aki egyből nagyot akar nyerni, az bizony könnyen hoppon maradhat. Ha összefognak, megvehetik egymás állatait... a darabszám amivel rendelkeznek, azonos marad, a piaci ár emelkedik. Igen, a 10% miatt ez jár egy kis csp veszteséggel, de ennyit be kell áldozni a későbbi magasabb ár érdekében.
    Szóval a másik játékos, aki "szerencsésebb" piacra született, lehet hogy nem véletlenül került oda, hanem maga alakította ki olyanra a helyzetet, ami neki megfelelő.
    Tudom, lehetnének kedvezőbbek a szabályok és akkor mindenkinek könnyebb dolga lenne. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a jelenlegi helyzetet megfelelő taktikával ne tudnánk kedvezően befolyásolni.
     
    Akela, osztrak12, Rebcsok és 10 más kedveli ezt.
  19. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Köszönöm Jós Jónás válaszát- nyilván van benne igazság - de a nagyot akarunk nyerni kifejezéssel hmmmm vitatkoznék - csak szeretnék érte reális árat kapni - nyilván kis haszonnal hisz azért piac a piac - a taktika összefogáselvet én szinte kivitelezhetetlennek látom már csak a külföldi gazdák nagyszámú jelenléte miatt is - akkor majd megpróbálok hirdetni ha más megoldás nincs vagy marad aranytartaléknak - szó szerint:)
     
    aniani69 és maokatica kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A 14es piacon repülő röfit vennék;)
     
    kincsembogaram67 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.