Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Gondolom az eventes területen nem kell , a szalamandrák étrendjében nem szerepel , a teliholdra meg van a számpírszérum .
    Szóval termeli mindenki , adja ki a piacra , de kereslet nincsen reá .
     
    Koppi kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Naponta több darab jön a ládákból/felhőkről... a felesleget nem tudják felszívni a kis gazdák;)
     
  3. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia Dani:)

    Majd szépen visszakúszik...múlt héten sokan állatot termeltek, az eventes területhez sem kellett és a bahán legalább egy területen fa volt mindenkinek a felröpi miatt...lehet ott az ananászos fogyott jobban.
     
  4. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Sziasztok!
    25. piacon lebzselek... :)
    8. és 7. szintű állataim vannak páran akikre már nincs szükségem....
    Viszont kéne pár másik... Nem tudom létezik-e olyan lehetőség hogy csere....s ha igen mily módon?
    pl: van egy gyémánthalam ami helyett jó lenne egy aranymalac...stb..
    Köszönöm a válaszokat.
    :)
     
  5. fini_gazda

    fini_gazda Fórum-zöldfülű

    sziasztok, nagyon régen játszottam, és most kezdtem el újra. meglepett, hogy a piacon milyen magasak az árak (1 búza pl 200 csp alsó hangon, a gazdaboltban pedig 2 csp ugyanez). miért éri meg így egyáltalán piacra tenni dolgokat, megveszi valaki? vagy valami elkerülte a figyelmem? köszi a választ!
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A gazdaboltban korlátozott a vásárlási lehetőség;) így a piacon vásárolunk ha több kell;)
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bezzeg az árvácska ára nem megy le, igaz teszek is róla, hogy tartósan magas legyen az ára, még 36ezerre van szükségem... Ültetem is, de veszem is mellette elég rendes mennyiségben :)
    Mellesleg a csatnit én nem használom, jobbak a +3 növényt adó termékek, csak eventkor lát a gyémánt rekesz csatnit, sokkal többször használom az Ananászos sütit. Annak az árát jobban követem.
    Nem tudtam, hogy Te is a 7-esen vagy :)
     
    HéricsBáró, zsani_apja és Bolgár80 kedveli ezt.
  8. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Szia. :)

    Igyekszem nem off topic lenni, de érdeklődnék a taktikádról. :) +3 növénytadókra mész rá, tehát előnyben részesíted az általános +2 RACS-nál igaz? Megéri? :) Erősen gondolkozom ezen, a +3 egyértelmű, de bekorlátozza az ültetésemet, ha csak adottra fajtára enged. Folyamatosan cseréled, éppen melyik kell? :) Ez így pl.: CSP-ben megéri? Piacról szívod fel vagy előállítod? A virágoknál elég tág a lehetőség, sokféle van időben, de a gabonaféléknél szűkebb. Emiatt is RACS-ozom, de lehet nem megfelelő a folyamat. :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A biztonság kedéért átvittem a válaszomat a fejlőséi taktika topikba itt keresd meg:), mert tartok tőle, hogy itt off lenne.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Na akkor énnálam azért van folyamatosan csatni, mert kis gazdaként lassan haladok az eventekkel és minden hétre jut egy v. kettő feladat. :D ;)
    Árvácska jöhet a 10- es piacra is! ;) ..., ha már piacos a topik.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Árvácska ügyben írok: kívánom, hogyy találd meg Te is Apja az olyan piacos társat aki meglátja a fantáziát benne, hogy eladjon Ő kirakja amennyiért amennyiért gondolja én megveszem, fizetek és ennyi :D Teljesen tiszta az ügy és mindketten megtaláljuk a számításunkat benne :)
    PS? Átrogalmaztam a hozzászólásomat.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.3.21
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  12. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    7-es piacon vásárolnék nagy tételben krókuszt a gazdakörbe, a kinemesítését már feladtam. :(

    Köszönöm.
     
    janici, pecástündér és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Raktam ki még tegnap 5ezer darabot, még kérnél tegyek ki?
     
  14. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy!

    Ha van még felesleges, akkor jöhet, amennyi van. :) Köszönöm.
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A 14-es piacon vadrózsát keresnék! kb 16000 darabot
     
    Leho69, SzuperTájfun és Tigrislady kedveli ezt.
  16. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Sziasztok, a 21-es piacon vennek 190 db strucctojast a Levesmester feladathoz.
     
    Tigrislady kedveli ezt.
  17. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok! 12-es piacon rózsaszín és arany tenyészállatok eladók- cserélhetők! Ha valami érdekel írj baglyot!
     
  18. charob

    charob Utánpótlás-írogató

    Helló

    amarantra van szükségem

    piac 11

    el tudják adni?
     
  19. magdianyus200

    magdianyus200 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok a 32-es piacon pelét keresek , tudom hogy nem régi állat , de nálunk még sajnos nincs piacon, de több piacon láttam már árulni 300-400000 csp-ért
     
    SzuperTájfun és Tigrislady kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    A magtári érték harmadáért van kint amaránt a 10- es piacon. Gondoltam kiírom, bár itt sokan nem vagyunk ahogy látom ezzel a számozással. Kár, hogy nem tudom Messi elérhetőségét! :D

    javítás történt, -Holdfeny- ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.4.21
    GA-BI-O-Farm és SzuperTájfun kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.