Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak saját gyakorlatomat írom8)... Ólat nem építek a piacról... :music:
    A gazdakörbe vásárolok... de inkább a közepes magasságokból...:p s azt tovább tenyésztgetem....8)
    Bár volt rá példa hogy arany állatot vettem... de nálam a lélektani határ erős:p ha felette van az ár... akkor sem veszem meg ha van rá csp:music:
    Gyakorlatilag a gazdakörbe 3-3 állat kell a magas szinteken...:music: egy egy gazda hiába bír 10-20-100 farmmal... :eek:o_O Szerintem ezek közül csak egy olyan farm van ahol kergeti a gazdakört... a tenyésztést...:music: Így a kereslet elég behatárolt...
    Eladni ritkán adok el tenyésztett állatot... akkor is közép árfolyamon teszem ki...- még soha nem jött vissza:music:

    Ez egy játék... társasjáték, ha a piacot nézzük;) Jókor kell vásárolni és eladni is;)
    Bár néha muszáj eladóként megjelenni ha csp hiány lép fel...:wuerg: pláne kis farmoknál:music:
     
    zergekutya, bocsika67 és H`oótch™ kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Sziasztok!
    Na ilyent még nem láttam. :eek:
    [​IMG]
     
    csio70, drxxl123, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóságos ég...:wuerg::eek:o_O Ha erre is lesz vevő... akkor az arany állatok 200 milláig meg sem fognak állni...:wuerg:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Nálunk most csúcs 17000 csp felett egy kicsivel. Nem lehet mondani, hogy a sz-nak sz. az ára.... sátáni kacaj....
     
    nolina1965, ursa11, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A 14-es piacon olcsóság van:p 8900-tól kezdődik:music:
     
    Othep és pormacska1 kedveli ezt.
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Itt már 20 ezernél jár darabja... :eek:
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek::eek::eek: Ilyenkor elgondolkozom... Ennyire pontosan tudnak aratni a gazdák?o_O
    Jó jó persze a kicsi kínálat is felhajtja az árakat... :p De ekkora árra nem számítottam... nálunk 5000 az alja...:p
     
  8. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    Sziasztok!
    Én a 7. piacon vagyok..., mármint az excel tábla szerint. OK. De amikor a piacon vagyok, s szeretnék venni valamit ami a 14. piacon van..., akkor ott ezt hogyan tudom kezelni? Hogyan tudok átmenni a 14. piacra?
    Ez nekem nem egészen tiszta...:-(

    Köszi
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudsz átmenni. Ezért van a piac azonosítás. :)
    Te a 7-es piacon vagy. Én pl. a 32-es piacon.
     
    Fatther kedveli ezt.
  10. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    Ahaaa..., oksa. Akkor igazából ennek semmi jelentősége, h. ki melyik piacon van...:oops:
    Köszi.
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De van jelentősége. Mert meg tudod találni azokat, (a táblázatban)akikkel egy piacon vagy. S bagolyban lehet bizniszelni. :D
     
    timi-1980 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Vérbulcsú955

    Vérbulcsú955 Járnitanuló

    Sziasztok! 34-es piacon cserére ajánlom az alábbi aranyállatokat : aranytyúk, húsvéti nyúl, aranymalac , robin hood holló ,sziámi macska , császár páva , illetve a következő rózsaszín állatokat: táncoló medve, vadlúd, asztropocok és szivárvány páva.

    Cserébe keresek arany kategóriában : karate panda, arany bárány, picasso paripa, K9 kutya, gyémánt hal, mézes méh, aranyszamár , rózsaszín kategóriában: cirkuszi panda, siba inu, tündér egyszarvú, diszkó kaméleon, búvárhód

    Írj baglyot megegyezünk! Köszönöm
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.19
  13. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Sziasztok állattenyésztő farmertársak!

    12-es piacon kínálok cserére kiváló szülőktől származó, gondosan táplált, jó kiállású, kedves tekintetű aranyérmes: egzotikus elefánt, szuperhős bőregér, robin hood holló, K9 kiskutya, kocka egér, kiber pillangó, hapci kaméleon és őshód kisállatokat , illetve

    rózsaszín okleveles: bolyhos anakonda, táncoló medve, vadlúd, asztropocok és virtuális pillangó bébiket!

    cserébe kisállat kereskedésembe várnék aranyszinten: tyúk, nyúl, bárány, pulyka, malac, ló, tehén, szamár, panda, teve állatkákat rózsaszín kategóriában: kaméleon,hód,kakukk,ló és kutyakölyköket! Várom a baglyokat köszönöm, hogy olvastatok
     
    nolina1965 és Othep kedveli ezt.
  14. imi7611

    imi7611 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    A 4-es piacon cserélnék 1 kockaegeret, 1 császárpávát, 2 sziámi macskára, vagy 2 korcsolyás struccra.
     
  15. Alfonz70

    Alfonz70 Utánpótlás-írogató

    sziasztok van egy pár tenyészállatom a következők:
    Sült pulyka 2 db
    szivárványhal 2 db
    szellem páva 10 db
    smaragd anakonda 4 db
    pompás páva 4 db
    mini gida 1 db
    gobraanakonda 5 db
    irányító kaméleon 1 db
    csörgőanakonda 1 db
    doktorhal 1 db
    ár megegyezés alapján :)

     
    Kuzdern és Fatther kedveli ezt.
  16. jutka65

    jutka65 Fórumprofi



    Szia így nehéz lesz üzletelni ha nem írod meg a piac számodat:)
     
    mebajah, kovacstne és Fatther kedveli ezt.
  17. $Dorottya$

    $Dorottya$ Fórum-zöldfülű

    Hahó Kedves Gazdák;)
    A 10-es piacon kis farmmal szeretném a neon eventet megcsinálni... Csp-re lenne szükségem, hogy ha van rá érdeklődő... nyomott áron ki tudjam tenni a magas szintű elefánikat;) Az árukon meg pl pávát vennék.... Csere is érdekel;)
     
    timi-1980 kedveli ezt.
  18. evakarma

    evakarma Fórumszaki


    Szia Irj egy baglyot légyszives,ha még kell segitség. Köszi. A farmnevem is evakarma. Közben nekem is sikerült irnom. Eddig problémám volt a farmneveddel..
     
    Fatther és mebajah kedveli ezt.
  19. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    A 8 as piacon keresnék egy kedves játékost, aki segítene nekem ...
    Köszönöm
     
    Fatther és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Van 5 db.Mézes méhem eladó!!!Baglyon keresztül megbeszéljük!!Nem tudom hányas piacon vagyok!!:(Mindig mást mutat:(:(Na,megtudtam a 40-es piacon vagyok!!!Vennék Lent is nagy mennyiségben!!!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.6.19
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.