Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Itt érdemes olvasgatnod :)
     
  2. .körte80.

    .körte80. Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! A 15-ös piacon keresek Szultán tevét, ha valakinek van felesleges, és szabadulna tőle, szívesen megvenném ! :)
    Köszi szépen :)
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  3. AnaCryson

    AnaCryson Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! 10-es piacon vásárolnék kb. 700 gránátalmát, jutányos áron! 8)
     
    .barbi1. és stb_farmer kedveli ezt.
  4. ayala66

    ayala66 Junior szaki

    Sziasztok! A 22-es piacon keresek dodótápot. Már 100 ezer felett van az ára, de mindig lecsúszok róla... :(
     
  5. Teringettét

    Teringettét Fórum-zöldfülű

    27-es piacon papagájtollat vennék 10-es pakkokban, max. 15 ezerért.. Nagyobb mennyiség is érdekel. Köszönöm.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. soska1joska

    soska1joska Járnitanuló

    Sziasztok!
    Van arra lehetőség, hogy több piac ajánlatát is végignézzem (lehet-e váltani a piacok között)? Vagy csak a nekem kiosztott piac ajánlatait látom?
    soska1joska
     
  7. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, csak a saját piacodon tudsz nézelődni :)
    Piacról minden ITT
     
  8. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Szia!
    Nálam amikor megjelent a sárga mező, másolás, aztán beillesztés módszerrel akartam megnézi egy kisfarmom piacszámát. De ekkor a mező szürkére váltott és a jobb oldali sarokban jelent meg a beírt ID szám, de semmilyen módszerrel nem találtam a piac számomat.
    Most már tudom, hogy be kellett volna gépelni. Most a Te linkedre kattintva sem sárga, hanem szürke sáv jelenik meg, szóval valamit nagyon elbaltáztam. Tudnál segíteni?
    https://kepkuldes.com/image/xUvti4
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A szürke mezőbe kattints, ott töröld ki azt a számsort ami ott van, s illeszd be a saját ID számod. Nekem kiadja a piacszámomat. :)
    16-os piacon vagy amúgy.
    Az ID számodat innen lestem el,ha nem baj :): https://board-hu.farmerama.com/threads/a-gazdakör-királya.11321/page-5#post-1306219
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.23
  10. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Köszi, a hangyóca piacszámát ismertem, én egy újonnan regelt kisfarm számára lettem volna kíváncsi. De megpróbálom ahogy írtad.
    Érdekes, de most sárgán jött elő a felső csík, és igen, sikerült megtalálni.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.23
    stb_farmer kedveli ezt.
  11. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    A 27esre keresnék amarántot kb 25ezer darabot.
     
    stb_farmer és Kuzdern kedveli ezt.
  12. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    32-es piacon szabadulnék tenyészállataimtól piaci áron. Akit érdekel írjon rám nyugodtan :)
     
    farmer_puma28 és stb_farmer kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A 15. vágányon van eladó , ha kell . :D:inlove:

    [​IMG]
     
  14. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Sziasztok a 24 piacra kérnék Menyétet ha valaki tudna kirakni köszönöm.
     
  15. encibaba52

    encibaba52 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!!! A 22-es piacra ha valaki tudna kirakni 36 kutyát!!! Köszönöm!!!
     
  16. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Sziasztok, szükségem volna 87.500 darab sárgaborsóra. 13 piacon vagyok. Aki tud kérem jelentkezzen és az árat megbeszéljük!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  17. H`oótch™

    H`oótch™ Fórumlakó

    Sziasztok!
    17-es piac figyelem!
    15-25 ezer között megy a tamarilló,
    akit érdekel nagy mennyiség extra olcsón, szóljon és megegyezünk!
    ;)
     
    -Holdfeny-. és stb_farmer kedveli ezt.
  18. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Sziasztok! 5-os piacon keresek nagy mennyisegben TEVE-t!!! Kerem irj ram privatban ha egy piacon vagyunk! :)
     
  19. nyuszimuszi33

    nyuszimuszi33 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, 20-as piacra szeretnék szürke hollót, hogy be tudjam fejezni az eventet. Ezen a kis farmon még nem szereztem meg a hollótenyésztést. Köszönöm szépen, ha tesz ki gyorsan valaki.
     
  20. iker75

    iker75 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    11-es piacon strucctojást vennék 100 db-ot.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.