Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Lehúztad.....xDxDxD
    Azt gondolta 0.1 csp-ért pakolod ki:p
     
    TRico97 és Sagittarius69 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Holló 69000 csp. ;) Ezzel lezárom a 10- es piacon a licitet. :D
     
    vihence, aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az az igazság max áron is ingyen van....:wuerg:
    Nagy tételben olcsóbb... ha kevesebb kell drágább...8) Ez mindenhol így van...:music:
    Nincs ebben gúny....
    Megszoktuk a jó világot....8) De ha valamelyikük abbahagyja a játékot.. majd nézünk az árak láttán mint Jani a moziba....
    Most kell tartalékolni;)
     
  4. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Félreértetted:music: Senki nem gúnyol ki. Csak azt írta Sagi, hogy írd meg hogy mit, mennyit és kb. mennyiért szeretnéd és tesz ki neked.:inlove: Korábbi csevegésre utaltak, nem rád!!
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. zsütter

    zsütter Aktív író

    Azt elfelejtetted leírni, hogy én 10.000 vettem az állatokat tőled (kb. 300.000 db-ot ), és úgy húztad maxra az árát, hogy közben volt fent fele annyiért is az a mennyiség ami kellett volna, csak gondoltam inkább a Magyarnak menjen a Csp-m, mint a Németnek, ezért is írtam, és a köszönöm helyett ezt kapom...Gratulálok!
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igazságot teszek !:D

    Mindenki annyiért árul , amennyiért akar ! :p

    Ennyi ! xD

    Ha valamit nem tudtok , engem kérdezzetek ! :inlove:
     
  7. zsütter

    zsütter Aktív író

    Többet nem reagálok erre, nekem tiszta a lelkiismeretem, még max. áron is megvettem a 10.000-es mennyiségeket, csak az utolsót nem, mikor már olyan volt a hangnem, ami nagyon nem tetszett és persze fele annyiért is volt fent.
    Nem gondoltam, hogy egy ilyen nyugodt játékban is fel tudnak idegesíteni :)
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Már sokan többször leírták itt neked a válaszukat, mégsem akarod érteni.
    Magam is már többször válaszoltam.
    Nem tudok mást írni, főleg, hogy árat sem írtál.
    Eszkimó vagyok, igluban élek és kedvencem a jegesmedve steak.
    Vásárolj olgától.
     
    Sauvage, vihence, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  9. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Személy szerint sajnálom, hogy így érzel!!
    Ami neked max. ár 10000-ért és becsapva érzed magad, sokunknak a kánaán lenne!! :p:music:
    Nálunk a te 10 ezres állataid legolcsóbb ára 17-22000 nagy tételben és a max. ára 78-110 000 ezer/darab.-.-:wuerg::cry:
     
    -gyöngy-581, .sylvia72., vihence és 3 más kedveli ezt.
  10. zsütter

    zsütter Aktív író

    Tényleg most írok utoljára.
    Én ezen a piacon vagyok 10 éve. Elhiszem, hogy máshol jó lenne ez az ár, mikor kellene venni állatot. De én itt vagyok és itt más a helyzet. És ha itt megkapom 2000-ért is akkor nem veszek 4000-ért, mert más piacon drágább (Persze mindenki másnak eladja 2000-ért, ahogy eddig is, de ha én írok hogy kellene 100.000 akkor nekem maxra húzza..nem értem tényleg, hogy miért).
    Azt hozzáteszem ,hogy 5 éve kb. nem tudok eladni 1 állatot sem, mert úgy leverik az árát.
    Megvan az előnye és a hátránya is ennek a piacnak. Tudok én is 0-ázni, ha más piacon lennék már sok sok milliárdom lenne úgy érzem, itt nincs sajnos.
    Annyit még leírnék, hogy én nem haragszok senkire, meg nem is fogok, ez egy játék, csak néha zavar az igazságtalanság, de majd valahogy feldolgozom! :D

    Egyetértek!
    Addig jó ez a piac, amíg az elején tartasz a játéknak és el nem fogynak az állatok Gazdakörik. Utána csak megkeseríti a játékodat
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.11.23
    Kuzdern és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Ismét valótlant írsz és most is fentebb leírtam, hogy nem írtál árat, így amit másutt 6x, 7x annyiért vehettél volna meg, azért itt adtad a töredékét.
    Ahogy korábban is írtam, a 3000 csincsillánál sem írtál árat, kiraktam neked és ott is hagytad.
    Emiatt volt az, hogy valóban a levelemben megírtam neked, hogy átvertél és nem érdemled meg segítségem, sőt, azt sem érdemelted meg, hogy egyáltalán segíteni akarjak neked.
    Állandóan kuncsorogsz meg csatnit kínálsz arany állatért és már nagyon unom, hogy ismét téged kell itt olvasni, holott mások örülnének, ha ezen a piacon lennének.
    Azt írtad, meg lettél károsítva, mert elment 300000 csengőpengőd, bár fogalmam sincs, hogy ezért hány ezer állatot kaptál.
    Van piac, ahol ennyiért egyet, egy darabot vehetsz.
    Írd ide, milyen arany állat kellene (írj hármat, hogy azért tudjak választani) és kirakok neked egyet 5000 csengőpengőért, előtte persze megbeszéljük itt, hogy mikorra tegyem ki neked, hogyan passzol időben.
    Így a hatalmas károd talán számodra is kompenzálva lesz (bár téged olvasva nem biztos).
    Jó lesz így?
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Te jószagú málnabokor:oops::eek:o_O

    Jó az olcsó állat... nem egyszerű megvenni nagy tételben, de nem lehetetlenség belőle betárazni... 8)
    Játszunk....:inlove: békében...8)
     
  13. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Mi a gond?
    Sokallod az árát?
    Legyen akkor 5 csengőpengő.
    Te ezen a piacon vagy és ellenőrizni is tudod majd, hogy ki lesz rakva.
    A moderátorok meg rá tudnak nézni, ha valaki más viszi el előle, de te biztos nem tennél ilyet.
    Vegye csak meg és hátha végre béke lesz, itt a december, nem akarom még akkor is a sírását olvasni.
    Kap 5 játékpénzért egy elméleti anakondát vagy egy megalodont vagy amit éppen keres.
     
    juliannakoczkas, Sauvage, vihence és 2 más kedveli ezt.
  14. zsütter

    zsütter Aktív író

    Támogatom!

    Nem a megkárosításról van szó, pont nem érdekel az az 50 millió vagy nem tudom mennyi ami pluszban elment én kattintottam rá magamtól.
    Szeretném lezárni és nem olvasni az utalásokat a hozzászólásaidban, amikor másokkal beszélsz itt a fórumon.
    Részemről lezárva, nincs harag, remélem te is így gondolod!
    Kellemes ünnepeket!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.11.23
    juliannakoczkas és Sauvage kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Eddig végig érdekelt és idejártál panaszkodni a baglyaid után.
    Le is zárjuk.
    Milyen aranyállat kell 5 csengőpengőért?
    Melyiknél éreznéd úgy, hogy ez most megfelelő kárpótlás számodra?
     
    juliannakoczkas, Sauvage, vihence és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    5 cs-ért? Hozzám bármelyik jöhetne:p még alap állat isxDxDxD
     
    juliannakoczkas és Sauvage kedveli ezt.
  17. Flóra19940928

    Flóra19940928 Utánpótlás-írogató

    Hogyan tudhatom meg, hogy melyik piacon vagyok én jelenleg? Lehet-e váltani? A Következő kérdésem pedig, hogy mit éri meg leginkább termelni, hogy nekem is nagyon-nagyon sok pénzem legyen, mint a top 10 játékosnak. :D
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. TRico97

    TRico97 Járnitanuló

    Szia, itt van hozzá segítség: Piac szám
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.24
    Sauvage kedveli ezt.
  19. Flóra19940928

    Flóra19940928 Utánpótlás-írogató

    Igen ezt köszönöm. Viszont a kérdésem még mindig él: Lehet-e piacot váltani a játékban? ha igen hogyan?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Nem lehet piacot váltani.
    A sok pénzhez sokat kell olvasgatni a Fejlődési topicban,ott szokták leírni a gazdák a taktikákat.
     
    aida2330, Sauvage, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.