Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Az, hogy nincs piacösszevonás, csak jó a Bp-nek. Sőt minél kevesebb a kínálat a piacon az is jó.
    A piacok mostani állapotából csak bevétele származhat a Bp-nek. Mindenki tud termelni magának, ebből a szempontból a piac lényegtelen lenne. Viszont ott vannak a titokfák és ólak, amik nincsenek mindenkinek. Ezek kellhetnek gazdakörihez és eventekhez. Mi történik ha a piac összeomlik és ezeket az titok dolgokat a játékosok nem tudják megvenni? Több titokól és titokfa fogyhat az akciókban ha valakiknek nagyon kellenek ezek a játékukhoz. Szerintem nem érdek a piacösszevonás a bevételek miatt. Lehetnek-e következmények a játékosok oldaláról? Persze! Na de érdekel bárkit is? Ha eddig nem érdekelt senkit, ezután sem fog.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt a lényeg, amit kiemeltél. de lehet, hogy én :D Engem soha nem vonzott a piac, de ez köszönhető annak is, hogy nincs türelmem egy helyben álldogálni. Pénzesnével felmentem néha Sagiékhoz, de a kattogtatástól én is lefagytam, nem csak a gépem. :D
    Bőven lenne mit javítgatni is a játékba. Piac összevonás ott van szerintem a Korall forgatókönyve alatt.