Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mitnemertesz

mitnemertesz Fórum nagymestere

Azt hittem, érdemes eladni 144.444-ért, pocok, erre kiderül, h 299.999 viszik, mint a cukrot. Akkor kellett vón venni, amikor még 65-80 között volt... (17-es)

DevilMókus és bocsika67 kedveli ezt.
  2. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Törekvő

A 32-es piacon keresek amaránt-ot a nemesítéshez! ( ma reggelre értem el a 234-es szintet) Farm nevem: -.Marcsi.- Kérlk döbj egy üzt, ha tudsz segíteni! Köszi!

DevilMókus kedveli ezt.
  3. Loracica

Loracica Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen hasznos link 20-as színtű piacon vagyok.

bocsika67 kedveli ezt.
  4. bocsika67

bocsika67 Fórummogul

Ügyes vagy!;)

Loracica kedveli ezt.
  5. Picimaci2018

Picimaci2018 Aktív író

Sziasztok!Agámát vásárolnék,vagy cserélnék valamire,ha valaki eladna pár darabot,írjon baglyot!Köszönöm!14-esen vagyok!

Utoljára szerkesztett: 4.7.20
  6. jovó59

jovó59 Fórum-zöldfülű

elég gyenge event eddig még csak 600 millát hozott,de még van 4 nap8)>:(:inlove::music::mad::p:cry:xD>:(

DevilMókus és mitnemertesz kedveli ezt.
  7. -feki69-

-feki69- Utánpótlás-írogató

Köszönöm, hogy valaki megvette a tojást amit magamnak raktam ki , tudom,h mindenki élelmes, csak az a baj, h lassu a gépem és mire átléptem elvitték előlem, tehát valaki nagyon jól járt

8. Picimaci2018

Picimaci2018 Aktív író

Sziasztok!14-esen várja gazdáját 1 db Csábos gödölye,4 db Cirkuszi medve,2 db Gyáva nyúl,2 db D.J.Pörge,2 db Határmenti pulyka,3 db Ninjaméh,2 db kávépincér medve,1 db Üvegbéka!!!

Utoljára szerkesztett: 4.7.20
  9. nevada007

nevada007 Fórum hercege

Szia!
    Ezt máskor csak éjszaka csináld akkor sokkal kevesebb az esély hogy így járj:cry:

zergekutya kedveli ezt.
  10. Zotyó

Zotyó Törekvő

Ez nem pushing amúgy?

11. fiam62

fiam62 Fórumelemző

Szia!
    Tudtommal a PUSMUST már lehet.
    Megdolgozott érte a kisfarmonn.
    De lehet hogy tévedek.

-Ilona53-, Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Sziasztok. Reggel kaptam 1 pénzes kacsát ládikóból így a gazdakört befejeztem.:)15%-20%-50% olcsóbban kiraktam ezüstöl lefelé a tenyészállatokat akit érdekelhet 11-es piac:)

eviii_mee, Samborg, iboly70 és 2 más kedveli ezt.
  13. fiam62

fiam62 Fórumelemző

Szia!
    Lehetnél a 3-as piacon

DevilMókus kedveli ezt.
  14. -feki69-

köszi, majd úgy próbálom segíteni a farmot

-Ilona53- kedveli ezt.
  15. levi5

levi5 Junior szaki

3 terület telepakolva pocok ólakkal összesen kb 130 darab. xDAz utobbi hónapok legjobb befektetése volt, event teljesitve, és eddig kb. 300 millió CSP. A malomban már egy hete csak pocok táp készül, répa, széna van több tizezer raktáron a körtének viszont jól felment az ára de azért sikerült beszerezni. Event után a pocok ólak elférnek a raktárban, majd ólgőzősre kerülnek ugy lassan.xD

DevilMókus és tina07141983 kedveli ezt.
  16. -feki69-

Szerinted???

17. scarlett-21

scarlett-21 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    A 15-ös piacon szeretnék 50 oroszlánt venni!

18. zsütter

zsütter Járnitanuló

14-es piacon 2db Pénzes kacsa eladó, vagy cserélhető!!

19. czcsgyöngy

czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Biztos nagyon nagy butaságot kérdezek, akkor bocsássatok meg, de megöl a méreg. Van egy csomó tenyésztett pockom, szeretném eladni, de maximum 6500-ért tudnám a pirosorrút. Tekintettel arra, hogy a sima pocok 100 000 CSP körül mozog, nincs szívem a tenyésztetteket ilyen áron alul eladni. Mit lehet ilyenkor tenni? Légyszi segítsetek! :mad:>:(

20. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Szia .Bagolyba elmondom.o_ODe nem kockázat mentes. és kell hozzá min még 1 de inkább 2 gazda még.;)

czcsgyöngy, Picimaci2018 és Kuzdern kedveli ezt.