Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nyikane81

nyikane81 Fórum-zöldfülű

szia én is a 4 piacon vagyok nyikane81 gazda

2. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!A jövő havi tenyésztős eventhez,ha valakinek kell esetleg a beadásokhoz,a 14-es piacon várja gazdáját 2 db Ninjaméh,2 db Tűzoltó elefánt és 1 db Zseni maki!!:)

3. eviii_mee

eviii_mee Fórumprofi

Sziasztok 70 darab fácánt keresek a 21-es piacon.

4. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Sziasztok :)

11-es piacon ezen a hétvégén vásárolok bármilyen magas áron legalább ezres tételekben:
    • piros levelű bazsalikom
    • sárgaborsó
    • gyékény
    • metélőhagyma
    • majoranna
    • csicseriborsó
    • narancssárga dália
    Akinek tízezres mennyiségek is vannak, kérem küldjön baglyot a kipakolás előtt! :D

eviii_mee és DevilMókus kedveli ezt.
  5. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!Nem tudom miben más ez az event mint a tárgykeresős event,talán még akkor sem volt ilyen drága a trágya mint most!A 14-esen 12.000 egy db trágya!Borzasztó!!!!

eviii_mee kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Szia :) ilyenkor kell bontogatni a Trágyadomb ládáját ;) sokan lenézik ezt a ládát, vagy nyitogatják amikor nincs is rá szükség. Ilyen alkalmakra érdemes betárazni belőlük :)

Kata_rzis, zergekutya, csio70 és 7 más kedveli ezt.
  7. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Kedves Rékuci1111!:)Látod el is felejtettem!Köszi:)Megyek is:)Legalább eddig csak a fele hajam téptem ki:)Én feledékeny,meg is érdemlem!

SzuperTájfun, inanna11 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Én ezt nem merem kinyitni . xD Gyűlik már egy ideje :inlove:

missuzy_53, Fatther, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Szia :) egyszerre sok lesz az ;) mindig csak egy kicsit markolj belőle xDxDxD

zergekutya, DevilMókus, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  10. Vilmos05

Vilmos05 Fórumprofi

Pedig most multi-milliomos lehetnél, 7-8-9000-el megy a trágya a piacon. Én 25-ösével nyitom, az 500 alatt adja.

csio70, DevilMókus, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  11. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Kedves HéricsBáró!Te Atya ég!Ennyi láda!Könyékig érő kesztyűt vegyél,hogy ennyi kakiba jól belemarkolj!:)Van mibe!:)

SzuperTájfun, HéricsBáró és levi5 kedveli ezt.
  12. levi5

levi5 Aktív író

Számolgattam, és úgy tünik sikerül trágya nélkül is megtermelni ami még maradt. 19.000 (!!!!!) CSP-őt xDegy darab trágyáért nem adok.:DxD

Jé el is felejtettem a Trágyadomb ládákat,jó, hogy benéztem a fórumra. Összegyült egy pár db. Screenshot_2020-08-02 Farmerama online játékok - Farmerama, a saját birtokod .png

missuzy_53, DevilMókus, he1951 és 3 más kedveli ezt.
  13. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!Abiugyümölcsöt és kívánságot vennék,lehető legmagasabb áron is akár!!!14-es piacon vagyok!Akinek lenne eladó,küldjön üzenetet!Előre is köszönöm!

SzuperTájfun kedveli ezt.
  14. zali1111

zali1111 Törekvő

sziasztok!
    keresgéltem, de a keresővel nem találtam: mit tenyésztünk szerdától?
    mz

15. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Emlősöket halakat és ízeltlábúakat tenyésztünk .

DevilMókus, he1951 és zali1111 kedveli ezt.
  16. zali1111

zali1111 Törekvő

tehát semmi specifikus ezek közül? De jó.
    Köszi!

DevilMókus kedveli ezt.
  17. Picimaci2018

Picimaci2018 Törekvő

Sziasztok!14-es piacon kisebb szintű,és segítségre szoruló játékosoknak ajánlom fel a következőket jelképes összegért,levélben való egyeztetés után!Láma:15 db,Hangya 120 db,Koala 350 db,Szurikáta 50 db,Delfin 30 db,Homár 200 db,Angolna 35 db,Polip 300 db,Tengeri póni 60 db,Oroszlán 150 db,Szitakötő 145 db,Mantarája 35 db,Imádkozó sáska 140 db,Zebra 50 db,Gazella 180 db,Zsiráf 30 db,Orrszarvú 80 db!!!Tudom nem olyan sok,de hátha ennyi darab is segítség egy pár gazdának!Aki rászorul,ne habozzon,írjon levelet,megpróbálok segíteni!Jó eventezést mindenkinek!:)

18. charob

charob Utánpótlás-írogató

A 11. piacon vagyok és egy másik gazda, akit is ismerek
    Most 5000-et akarsz?
    Küldjön nekem egy üzenetet

19. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Köszi má kaptam törlöm.

charob kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    charob nem magyar anyanyelvű játékos ezért furcsa egy kicsit amit írt és piaci társakat keres. Ha gondold írjál neki, egyszerű mondatokat fordítóval megért.