Visszajelzés Piknik event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Az event nekem is tetszik, csak 1 a baj, salátából még 4.000 sincs, most nekiláthatok ültetni, pedig a rövid érése miatt utálom, ideszögez a géphez, ezért nincs is sok belőle.
     
    -Fülemüle-70, _Ilona49_, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  2. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    A szegfű is jól ad, ha időben kirakod komfort talajon! ;)
     
    -Fülemüle-70, Cyra65, Gio és 8 más kedveli ezt.
  3. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    A 150 szupertápért megéri, a felhősor most nudli. Azért az 1000 felreppenő kíváncsi vagyok, mennyire lesz húzós?
    .
    .
    .
    Indulásnak 224 db piknikkosár, de ne feledjük: mindenhol 24 órás fák és a leghosszabb érésű ólak voltak kirakva. - Na most, ezeket, ugye beszedtem aratás után, hogy az eventgazt meg azt a százezer répát és salátát letermeljem, mert a nyúleledel is fogytán van (répa kb. 8000 db, saláta kb. 12000 db van), úgyhogy koránt sem így fog kinézni a felreppenők száma. Mindenesetre igyekszem gyorsan letermelni, hogy mehessenek vissza felröpit adni. Sok sikert mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.16
    -Fülemüle-70, pormacska1, Cyra65 és 7 más kedveli ezt.
  4. maniszla

    maniszla Aktív író

    A 3 órás dudva mehet komfortföldbe is. Vízzel+trágyával már nem is olyan sok, én legalábbis megpróbálom. :)
     
    -Fülemüle-70, Cyra65, Melan és 7 más kedveli ezt.
  5. revaa

    revaa Fórumgróf

    Darabszámra másképp jössz ki mint ha 1x1-ben csatnival számolod.
     
  6. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)

    Hoztam a nyeremények összesítését, remélem, jól számoltam :)

    412.200 TP
    153.500 csp
    30 db csillag
    60 db szupertrágya
    75 db KK szupertrágya
    90 db KK turbótrágya
    14 db party pörgetés
    150 db szupertáp
    1 db répás-almás csatni
    1 db bölcsek köve
    1 db event matrica
    felhő+dekorok

    Sikeres teljesítést, elegendő felröpit Mindenkinek! ;)
     
  7. maniszla

    maniszla Aktív író

    Igen tudom, de kipróbálom a TP miatt is, mert a komfort többet ad.
     
  8. ritasoros

    ritasoros Fórumlakó

    Sziasztok,

    Én sem találom túl nehéznek ezt az eventet. Répa, saláta megvan. Az eventnövények viszonylag gyorsan letermelhetők, szóval, ha a felröpi hiányzik, még mindig lehet segíteni rajta.:D Hajrá mindenkinek.xD
     
  9. bundusz68

    bundusz68 Törekvő

    Tetszik az event az első olvasásra, A nyeremények nekem nagyon megfelelnek.Jobban szeretem az ilyeneket, mert kizárt hogy citrom tyúk legyen belőle, és hasznos a fáknál is, egy kicsit megfogyatkozott a gyümölcskészletem. A bölcek köve nagyon tetszik, bár most tettem ki egyet a piacra:). Időm is van szerencsére, hát majd meglátjuk mi sül ki belőle. Hajrá mindemkinek!
     
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Én azért óvatosabb lennék,hogy már kijelentsem csak első olvasat után:jó kis event! :pMáskor meg az van így kijelentve,hogy :.....neki nem állok ....vagy .......etc.
    Növények Pajtába,Gazak elég gyorsan letermelhetőek még ha 15.000+10.000 db is.
    Viszont ott van az 1000 db röpi,amit szintektől függetlenül most is nem tudni,hogy miként adja gép.:oops: Ha jól emlékszem,akkor ezért már volt jó pár pofára esés,mert területenként 1db vagy 3-4 db. Ezért Én röpik miatt még készülve is hosszú érésűekkel,de felhőtlenül nem szállok el előre,mert most nem 1200 db,hanem csak 1000 db.:music:
    Kevesebb röpi,gaz,de mind az 5 területen termelhetők. Tehát elképzelhető,hogy röpik is kevesebb és ritkábban pottyanók lesznek.:p
    Csak óvatosan a szavakkal és elégedettséget hagyjuk a végére!:DxD
     
  11. revaa

    revaa Fórumgróf

    Itt a nyerő szerintem a nappal eventnövény, éjjel hosszú érésű növény, beállítás lesz az igazi.. nem lesz így felröpi gond sem, és az eventgaz is meglesz :D
     
  12. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Első olvasatra nem vészes, este fellövöm a hosszú érésűeket, a Bahán meg kint hagyom az ólakat a felszaporításig. ;)
     
    -Fülemüle-70, pormacska1, Gio és 2 más kedveli ezt.
  13. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Nekem is az a dilemmám mire adja a felröpit. Ezt azért bele szokták írni az event ismertetőbe. Elővettem a lupét, hogy az apró betűs részt is el tudjam olvasni, de sehol nem találtam utalást erre.
     
    -Fülemüle-70 és pukinyúl kedveli ezt.
  14. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Sziasztok!
    Első blikkre nem tűnik nehéznek az event - így, hogy csak 2 event növény van + mindenhol lehet ültetni. :) Remélem a felröpivel nem lesz gond. :)
     
    -Fülemüle-70, Melan, Gio és 2 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Zsuana

    Pont ez a a jó benne , hisz mire végzek evvel az írással , mehetek aratni :D

    Csatnival , munkásokkal , 1x1 en 4 percenként kb nettó 1700 saláta lesz.

    Salátából 18.250 db kell.

    Ez 10.73 aratásból megvan. Legyen 11 aratás.

    Ez simán megvan 44 perc alatt , de mivel nem lehetsz ott pontosan legyen 1 óra .

    Répát nem számoltam ki.
     
  16. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Máskor is eddig mindig így csináltam és volt,hogy kezdetivel együtt kb 1/3-ad röpi volt mire minden gaz már letermelve.:p
    Nem légből beszélek,hanem tapasztalatból a röpiket illetően.:music:
    Amúgy tényleg nagyon könnyűnek néz ki első olvasás,értelmezés után és szupi jutalmak.
    A Macska hol lehet benne elrejtve ezek után,mert BP nem adja oly könnyen magát illetve nyereményeket soha?xD
     
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Gyorsan zavarjuk le ezt a pár ezer eventnvénytxDHejj de mi lesz az én felröpijeimmel?xDJa és nincs aratógépem semxDElőre begipszelem a jobb kezem:pJó lesz ez már csak a táp miatt is amit kapunk;)
     
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Még nem tudom, ha megtaláltam szólok ! xD
    Ilyen event is kell néha, a Maya királynős event sem volt nehéz, és bőségesen adott! ;)

    Futok.. szaladok.. rengeteg a vásárló a piacon, és 47 a répa! xDxDxD
     
    -Fülemüle-70, Melan, Gio és 5 más kedveli ezt.
  19. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Ennyit írtak:
    "A piknikkosár minden aratásból jöhet (értelem-szerűen a kitehető ajándékok most sem adnak, valamint a Kerge Kert és a kincses sziget sem)."
    Ezért kell jó előre készülni az eventre. Én már tegnap elkezdtem kirakni a leghossabb tenyésztési idejű állataimat, amik egyben a legtöbb tp-t is adják, és komfort talajon rózsázok. Ezt majd az aratás előtt felturbózom répás-almás csatnival is.
    Különben így is meg vagyok késve, mert a szegfű komforton még több felröpit adott volna, csal elkéstem az ültetésével.
    Szóval ha jó előre készülsz, akkor nagy valószínűséggel elég sok felröpit fogsz kapni már az elején. ;)
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok ;)
    Nagyon jóra sikeredett ez az event ;)
    Kis farmon salátázok ;) Viszik mint a cukrot ....
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.