Visszajelzés Piknik event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.8.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    A felröppenők számára az érési idő a jellemző!! Most is! :)
    A megállapításodhoz nem elegendő a farmodról szerzett tapasztalat, így a következtetés nem valós értékű.

    Az event kezdetéig mindössze csak felröppenés segítése a jellemző!

    A piknikkosarak az event végéig mindenhonnan röpködnek aratás alkalmával, az akkuk érkezése rásegítő funkció! :)
     
    ljanika6, achmed1122, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  2. HKnéIlike

    HKnéIlike Járnitanuló

    Sziasztok!
    Melyik állatot tenyésztjük ? köszi
     
  3. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    öööö ... már mikor?
    Én most egyiket sem.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HKnéIlike

    HKnéIlike Járnitanuló

    Szeptemberbe
     
  5. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Utoljára szerkesztett: 29.8.16
    Amateur* kedveli ezt.
  6. HKnéIlike

    HKnéIlike Járnitanuló

    azt gondoltam h meg szellőztették a pletyi gangon, sajnos nem olvasok fórumot kezdetektől játszom
     
  7. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Az event indulása előtti napokban figyeld a fórumot, olyankor fel szokták tenni az event ismertetőjét. :) ;)
     
  8. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    sziasztok!

    Ritkán jövök ide, a farmra is épp hogy csak bellihegek. Ez az event megint nem volt az enyém. Csak azért tudtam megcsinálni a felhősort, mert megvettem a hiányzó felröpit. Ez így elég gáz. megfontolandó a további farmozás.... :(
     
  9. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Pedig a fórumok olvasása nagyban elősegíti a haladást, az eventekre való időbeni felkészülést ... stb. :)


    Pedig ez a mostani event szinte "nulla" volt. :)
    Nyilván te tudod, hogyan tudod a játékot a mindennapjaidba beilleszteni.
    Ha nem megy, vagy a fontosabb dolgok rovására megy, akkor valóban abba kell hagyni.
     
    kedvenc62, Matold és revaa kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

  11. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)


    Kedves osztrak 12 :) !!!

    Mindannyian játszunk önmagunk szórakoztatására és örömére :inlove:.... Persze, mindig voltak és lesznek is játékosok, akik a kákán is csomót keresve -.-, napi 100 hozzászólásban osztják az észt :D xD, kockáztatva ezáltal :p, hogy "értékes" :eek:szürkeállományuk nélkül maradnak :p xD....

    Gyógyulást és stresszmentes játékot kívánok Neked 8) ; itt semmit sem kell szívre venned, mert nincs értelme ;)....
    2010-ben amikor játszani kezdtem :inlove:, nem volt egyetlen okostojás sem a szakmában.....:D xD, és ez akkor jó is volt ;)...

    Anno, szomszédainkat is a rendszer adta ;), így jutott nekem is lengyel és német szomszéd 8)....., Ewa a lengyel nő kezdetektől szomszédom 8), és gondolhatod hogy nem kötekedtünk és nem is vitatkoztunk azóta sem....:inlove:....
    Kedves osztrák, ne add fel !!! De csak addig játssz, amíg a játék örömet és kikapcsolódást jelent Számodra !!! 8)
    A témánál maradva ;), még sok ilyen klasszikus, finom :inlove:, könnyen teljesíthető eventet kérünk, azért mert nem csak nyugdíjasok játsszák szeretett játékunkat :inlove:, hanem az aktív, dolgozó réteg is 8)....

    Örömteli és szórakoztató játékot kívánok Mindenkinek ;).....


    További szépeket :)


    "Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is." /Bertold Brecht/
     
    granit, revaa, *-ToFarmer-* és még 1 ember kedveli ezt.
  12. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ha jól emlékszem, péntek este sikerült befejeznem az eventet.
    Azóta csak úgy termelgettem a raktárba. (hétvégén is dolgoztam)
    A kötelezőn felül, 655 db piknikkosaram van, amit természetesen a szomszédaimnak, és barátaimnak is köszönhetek.
    Nekem tetszett, jó kis event volt.
    Üdv. Mindenkinek!
     
    Gio és cicimsincs kedveli ezt.
  13. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Sziaszok 78 szinttel 2 nap kihagyással(akkor konfortba ültettem) ma fél 2-kor végszóra megvan az event.Nagyon hálás vagyok a barátamimnak akik segítettek 20 db kosárral ,mivel reggel még 70 db hiányzott..Ültettem itt a hajrába mindent és a napraforgóval meglett az utolsó darabom.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.16
    kedvenc62, revaa, Amateur* és 2 más kedveli ezt.
  14. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Sziasztok :) Eddig még nem írtam, inkább az olvasgatást választottam :D Több mint 1 éve játszom, de szinte soha nem sikerültek az eventek :( Ez igen :D Sok jó ötletet adtatok, úgyhogy köszönöm szépen :inlove:
     
    revaa, Amateur* és cicimsincs kedveli ezt.
  15. rita74-

    rita74- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors válaszokat.:inlove:Azt szeretném még kérdezni,hogy ma megvettem a gazdaboltban a Vadasparkot de nem tudom,hogy hol lehet megnyitni,hogy kirakjam az állatkáimat:(,kérlek segítsetek tanácsokkal.Köszi előre is,és szép napot mindenkinek.;)
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A vadaspark ólak tárolására alkalmas építmény!
    Az ólak menüben találod.

    Legközelebb a segítségkérő topicot használd! Ott hamarább kapsz választ!
    Ez csevegő topic, és hamarosan zárul is.
     
  17. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Abszolúte befejeztem az eventet!
    Minden, az eventtel kapcsolatos pajtakészletemet lenulláztam, kezdhetem elölről.
    Szép volt, kissé unalmas volt ... de kifizetődő volt.
    Gondolom, más is így gondolja. ;) xD
     
    *-ToFarmer-*, andycyca87 és revaa kedveli ezt.
  18. revaa

    revaa Fórumgróf

    Köszönet a jó eventért és a kedves vásárlókért.. Utóbbiaknak köszönhetően 25.000.000 csp-t kerestem a répaültetgetéssel xDxD
     
    *-ToFarmer-*, Amateur* és kedvenc62 kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a segítő hozzászólásokat, az előzetes számolgatást.
    Az event ideje alatt született ötleteket, tapasztalataitokat többen használták a sikeres teljesítéshez.

    Az event véget ért, a topic bezárta kapuját.

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.