Visszajelzés Pizzaparti 2. - 2022. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 15.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia, Az addig értem hogy minél több pont kelleneo_O csak az nincs meg hogyan;)xD
    ilyet én még nem játszotam.:sleepy:Annyit már értek hogy az a jó hogy az elején pizzák menjenek ki és cserélgetni kell :)
    A 2,játékom már 166 pont lett.:)
     
    fakír1020, szellorozsa, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az eventismertető alatt ott van a minijáték részletes leírása. Megtennéd a kedvemért és a saját érdekedben, hogy elolvasod újra vagy még egyszer?
    Egyébként a rendszer számol is helyetted, mert amikor megpróbálsz beilleszteni egy csempét kiírja neked, hogy ott, ha oda teszed mennyit fogsz kapni. Próbálgasd és tedd le oda ahol a legtöbbet ír ki, máris sikeresebb leszel az elért pontszámokban :)
     
    fakír1020, Lenczy, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Már 4-5* elolvastam...:wuerg:
    Azt hiszem kezdem érteni.o_O
    Az még nincs meg hányszor lehet cserélni:sleepy:
    Na mindegy majd csak belejövökxD
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mókuska!
    Garantáltan bele fogsz jönni, csak hallgass rám, és természetesen a rendszerre "aki" számolni is tud és rakd le oda a csempét ahol a legtöbbet írja :)
    Hogy mennyit lehet cserélni? Halvány fogalmam sincsen... nem próbáltam ki a maximumot még soha, de azt tudom, hogy minél többet raktál már le, annál értelmetlenebb a csere, mert esetleg ugyanazt kaphatod vissza a cserével is. (mincs már választék):music::D:D
     
    fakír1020, szellorozsa, Gio és 7 más kedveli ezt.
  5. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Az elő sütésem 249 pontot hozott a konyhára, de szerencse is kellett hozzá. A másik két farm, csak 219 pontos lett.
     
    soresne, szellorozsa, Gio és 6 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    10 játék/1941 pont:)
    Szerintem értem már figyelem a kijelzőt:)Köszi:)
     
    fakír1020, szellorozsa, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    25 játék... 5277 pont:wuerg: Mentségemre legyen lapát nélkül játszottam;)
     
    soresne, Andzsi1971, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sziasztok:)

    Nekem ezaz event most kimarad:)
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Ez az event nálam is felejtős, ezért a felhőért nem bontom le a Tölgyest. Szerintem jobban járok a Gazdaköri feladatokkal. Sok sikert és felröpit a hozzákezdőknek. Egyébként a 30 órás Amarántért két földön három Pannival 118 felröpit kaptam.
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    https://kepkuldes.com/image/ULeJ7Q
    Köszönöm a játékot,jó volt.62 játék kellett a befejezéshez.Sok mindent kaptunk,megérte megcsinálni.A farmok viszakapták eredeti "ruhájukat"minden visszakerült a helyére. Sok sikert mindenkinek.
     
    fakír1020, zagimichna, Fuhur és 17 más kedveli ezt.
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Egészségedre! :) Köszönöm a megosztott tapasztalatod.

    Én éppen most kalkuláltam. Ezt az eventet még nem játszottam, csak korábban figyeltem a csevegőjét. Az első játékom 217 pontos lett, lapátot nem használtam. Ahogyan nézem az átlag pontszámokat, ha 200 pontos átlaggal számolok, akkor 65 játékból ki lehet hozni a teljes eventet. Séta tempót tervezek továbbra is, de most a fenti számok alapján - köszi mindenkinek, aki beírta - lehet, hogy bedobok egy arany rekeszes bónuszt a növényekre Pinkie-vel és végigviszem úgy sétásan.

    A matekom szerint 200-as átlaggal 44 játékból, tehát még a felhő elérése előtt megvan a Pokoli kutya mindkét fejlesztése is a jobb oldalról. Tehát aki csak a felhőig megy és ezt az átlagot produkálja, annak meg lesz. Az más kérdés, ha a bal oldalról is ki akarja szedni az összes blökit, akkor ez a minijáték darabszám nem elegendő.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.22
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Húrrá, kisültek meleg van, iparkodni kellett ! xD
    Kissé túltermeltem a 4 órás gazt, a tölgyest már 5 körül vissza is rendeztem, a farmon komfortba ment a gaz, aztán 3 körre újra átraktam 1*1-be, kicsit lassú volt a haladás ;)Biztos voltam benne, akár hogyan is lesz, max. holnap reggel vissza kell rendezzem a tölgyest, sikerült:)
    Hasonló képet kívánok mindenkinek:)

    GABIOFARM.png
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Gratulálok, ügyes voltál.
    Sajnos az én képem már nem lesz ilyen, mert 3 lépésem hiányzik a végéhez a jobb oldalon, a bal készen van, az 57. beadásnál tartok. Most várom, hogy beérjen a gaz, szerintem nekem is több lesz, mint amennyire szükségem van... de nem baj kb fél óra és készen leszek :D
     
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nah ez az a játék, amikor nem tudod kiszámolni mennyi az annyi. Én is osztottam szoroztam, 25, 35 játéknál cirka
    mennyi kell még :)
    Aztán nagyon boldog lettem, hogy azzal az átlaggal amik kijöttek már készen is lesz a mozarella, azzal a lendülettel raktam is vissza a mentett képet a tisztásra. Így is kell cirka 2 nap, mire a mamutok visszanyerik a faarató és a farönkhangár adta tulajdonságukat, hogy az XXL és XL-eket 2* tudjam aratni naponta:)
    Nem baj, most már nyugisan nézem a konyhafőnököt, szurkolok a kékeknek :)
    Valahogy azt a Luca nevű lányt nem csípemxD Bocsika a kis kitérőért.
     
    fakír1020, jutka190226, terike65 és 9 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Pedig azt mondják, hogy finom pizzát süt. ;)
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sőt, most tudtam meg, hogy a városunkban lakikxD
     
    fakír1020, jutka190226, terike65 és 9 más kedveli ezt.
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    A mamut fáimat nem fogom leszedni, az ólakat viszont áttelepítettem a tisztásról. Ha a kutyás fejlesztést elérem, már sikeres volt az event. Kosarakkal, mindenféle fizetős lehetőséggel meglenne ma, vagy a legkésőbb a héten, de nem, azért ennyit nem ér :)
    Nem mellesleg ezer éve, vagy szinte sosem kell a tisztáson ültetni. Én se szívesen rendezem át eventről eventre a farmot. Gondolom más se nagyon.



    Amúgy... Én nem tudom mit nem lehet érteni ezen a mechanikán, legalább harmadjára látjuk. :oops: Ugyanaz, mint eddig, csak a grafika más.;) Szeretem ezt az eventet, de a területtel kicsit el lett rontva. Sebaj. Túl szép lett volna, ha ez is a régiben marad.
    Mindenestre csinálom, aztán meglátom meddig jutok. :music:
     
    magdi06, jutka190226, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  19. cili53

    cili53 Fórumelemző

    fakír1020, Sali~*.*, jutka190226 és 16 más kedveli ezt.
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ha játék akkor én nem gondolkozok azon, hogy bontok, vagy sem.
    Ilyenkor kitakarítok mindent, (kivéve a +-os dekorokat) mert szeretek
    minél előbb végezni.

    A játékot amaránttal vártam. Nem adta túl jól, mert 16 + 1 pannival
    csak kb. 140 db lett a főfarmon. De ez most szerencsére nem számít.
    Így is kimaradt több, mint 200 db.

    Vettem egy nagy kosarat, hogy a felszaporítást elkerüljem.
    Használtam egy Jack-et, sikerült kipörgetnem 2 db 100%-ot és egy +1-et.
    Gyorsítottam vízzel, trágyával, szupertrágyával, fehér ártatlansággal, karácsonyi
    sütivel és egy felhővel.

    Kb. 200-as átlagot terveztem, így a végéhez 65 játék kellett volna.
    De elég jó átlag sikerült. 13.050 pont 58 játékkal. Az átlag kereken 225.

    https://kepkuldes.com/image/UL1RWR

    A játék tetszett. A területek már vissza vannak rendezve.
    A felhőt beüzemeltem. Majd holnap reggel aratom.
    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek kitartást, jó játékot.:D
     
    fakír1020, Sali~*.*, jutka190226 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.