Visszajelzés Pizzaparti 2. - 2022. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 15.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Most nem kötekedésképpen, mert nagyon köszönöm a számolást, elismerés a munkádért, de... A normál életritmus melletti aratás az azt jelenti, hogy három óránként tudsz aratni? Akkor te vagy nyugdíjas vagy, vagy munkanélküli, vagy jól nevelt kisgyermeket nevelő anya, vagy irodai munkakört betöltő dolgozó, aki a munkahelyén korlátlan internet hozzáféréssel rendelkezik, és saját maga osztja be a munkaidejét.Még a pedagógus jut eszembe, aki augusztus végéig ráér.
    Aki elmegy naponta 8, 12 órát dolgozni, akárhova is , netán fordulószolgálatba, nem tudom, ismered e ezt a szót, netán sofőr, nem is ragozom, az nem a te normál életritmusod szerint él...
    A számolást köszönöm, mindig nagyon pontos,alapos, nekem erre nem igazán van időm,de pár extrát igénybe kell venni az event teljesítéséhez, ha végig akarjuk vinni.
     
    LCZAnikó, -kaktuszable-, soresne és 6 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. 48 játék 10248 pont:)
    Max 10-12játék kell a jobboldal vegéig a hosszú gaz megvan már hozá azaz a tisztás szabad;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.22
    fakír1020, kutyaszálló, Gio és 8 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    A felhő meglett tegnap;) Az utolsó piccolóért még néhány játék kell... talán 7-8... :music:
    Jó ez a pizzasütés!
     
    kutyaszálló, Gio, cirmi54 és 7 más kedveli ezt.
  4. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló!

    Megértem az érvelésed. A normál életritmus mellet az "éjszaka alszik, nappal fent van"-t értem - és általában az olvasók is, ez szövegkörnyezetből kiderül. De nem írhatom be, hogy kivétel ezer és ezer helyzet, mert ahány játékos, annyi élethelyzet. Ha nem írom be, hogy normál életritmus mellett, akkor meg azt lehet megszólni, hogy miért nem írom le, hogy milyen időbeosztás mellett és alapvetően hogyan képzelem - volt már rá példa.

    Sőt, többedjére írom le, hogy ez egy kalkuláció, nem azt, hogy magam is mindig így csinálom. Sokan végigviszik így, sokan nem vagy csak részben ezen módon.

    Nem vállalhatok felelősséget azért, hogy egy matek mindenkinek jó lehet. Ez egy alap, amiből ki-ki magának kiszámolhatja, hogy neki hogyan lenne jó és alapvetően extrázások nélkül hogyan nézne ki a játék. Általában le szoktam írni, hogy ki-ki szabja magára, most valószínűleg lemaradt. Egyből lett is egy kritikusom. :)

    És, hogy félreértés ne essék, ez kötekedés (szerintem), de abszolút nem zavar. Az észrevételed jogos, ahogyan az is, hogy szerepel a szövegben, hogy ez egy kalkuláció. Ha másmilyen módon írom meg a matekot, akkor abba is ugyanúgy bele lehet kötni, hogy nem jó mindenkinek és kinek mi a normál.

    Jó játékot kívánok számodra!
     
    inanna11, kutyaszálló, Rizstej és 18 más kedveli ezt.
  5. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Hmmmmmmm... a pedagógus július 5-ig bent dolgozik az iskolában és aug.20 után ismét bent van. Jó esetben közben még táboroztat,kirándul.erdei iskolában "pihen" kb.30 gyerekkel 0-24-ben napokon át. Szerinted ?
     
    milanzs, Tibor770, Chate-farm és 16 más kedveli ezt.
  6. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Ma reggel beüzemeltem a felhót, a végéig még kb. 8 játék kell.
     
    Magdusnéne, kutyaszálló, Gio és 5 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Én az extra segítséget igénybe veszem...:music:***
    Mi így játszunk;) Játszani jó:inlove: Dolgozni meg muszáj8) A gyerekek:inlove: pedig olyan boldogság ami mellett nem lehet pontosan aratni;) Még akkor sem ha jól neveltek:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.6.22
    inanna11, kutyaszálló, Rizstej és 8 más kedveli ezt.
  8. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Nagyon köszönöm, hogy írtál a számolásról, ez /legalábbis nekem/ fel sem tünt! :)
     
    fakír1020, kutyaszálló, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még 4 játék és a tervek szerint kész az event;) S utána bontom a már egy ideje gyülekező piccolókat...
    Szám szerint a event végén járóval együtt 15;)
     
    kutyaszálló, PZoli64, cirmi54 és 6 más kedveli ezt.
  10. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Nem irigylem a munkájukat, sót, becsülöm, én nem csinálmám. Itt most másról volt szó.De egyábként bocsánat, rossz szót használtam, elhivatott pedagógus már kevés van, sajnos. Két gyermekem m van, jó tanulók, van némi tapasztalatom. Remélem, te az vagy:) Itt most csak a normál időbeosztásról volt szó:)
     
  11. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Sziasztok!

    Nem tudom a játéktérre húzni a pizzát ill. az alkatrészeket. Hiába fogom meg az egérrel, semmi.
    Az event kezdetekor még működött.
    Van valami hiba a játékkal?
    Köszi
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Ne megfogni próbáld, hanem kattints rá, és utána viszi az egér magától.
     
    fakír1020, kutyaszálló, Gio és 6 más kedveli ezt.
  13. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Szia!
    Köszönöm, megy! :)
    Hát elég gyökér voltam...:)
     
    fakír1020, kutyaszálló, Gio és 3 más kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Nálam úgy indul a dolog, hogy bebakettyálok az induló eventleíráshoz, aztán jövök a csevegőbe. Itt az első dolgom, hogy kikeresem, miből mennyi kell, azt megnézem kinek mi a terve, és aztán összerakom az enyém. Én köszönöm a levezetésed, mindig örülök neki. khmmm.....legközelebb a kalkuláció helyett használd az "alapszint" kifejezést, oszt jóvanazúgyxD Mindenki aki számolgat, kalkulál, megosztja a taktikáját, köszönetet jár érte, és nem más. A "másnak" a saját kalkulációnak kell(kéne) lenni, amit (jaj bocs de egész megtetszett) az alapszintből kiindulva mindenki feltud(na) építeni magának. A farmerama közössége azért üdítő ebben nyamvadt világban, mert itt önzetlenül segít, aki tud, függetlenül attól, kicsoda-micsoda, honnan jött hova megy. Szóval, Neked és mindenki másnak aki segít annak köszi :inlove:
    Jah, és mi lehet vajon @kukori80 -nal vagy @-BombadilToma- val? Hetek óta nem olvastam tőlük semmit. Hiányoznak :eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.22
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszika:)
    Jelentem pontosan ezt csinálom én is :)
    Ha van mondanivalóm az evettel kapcsolatban azt még előtte gyorsan leírom és tervezem a saját tachtikámat ami nálam bevált, kb ennyit alapfokon, középfokon, felsőfokon tervem is ez... A takaréklángot sajnos nem ismerem, ez az én hibám ahhoz túl gyors vagyok :D, mert én így szeretek játszani :D úgyhogy ezzel kapcsolatban csendben vagyok rábízom azokra a játékostársakra akik így játszanak... Írják le ők is a taktikájukat, szívesen elolvasom azokat is :)
    A neon ólak ládájából neon elefánt bújt elő, örültem neki..
    A piccolok még rejtőzködnek, majd kinyitom azokat is, ha lesz hozzá kedvem :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.22
  16. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Szomszikám! Pontosan ez az én módszerem is, szerintem a régi "motorosok" mind így játszanak!
    Hatalmas köszönet a számolással fáradóknak!:D
    Kukori és Toma remélem hamarosan visszatérnek, mert nekem is hiányoznak!:eek:
     
    mamka49, -BombadilToma-, vihence és 17 más kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Na, hát nálam meg az van, hogy nem sietek sehova. Tegnap letermeltem a növényeket, és most szépen komótosan pizzázom. Van még 44 pizzám, 18-at megettem. De hát, most vagy megfeküdte a gyomrom a sok pepperoni, vagy untat az ide-oda rakosgatás. (szerintem utóbbi lesz a ludas) Szóval, miután, a paradicsomi koszorúval learattam a gyékényt, úgy döntöttem, elég most az a 18 felfalt pizza, majd este folytatom a zabálást. Különben is, elfogyott a péklapátom. A gesztenyés felhősorról meg elfelejtettem levenni az előző event után a sünit, így most várhatok vasárnapig, amig tudom használni. Persze, lehet nem fog kelleni, mert mire eljutok vasárnapig, addig elfogy a 44 pizza. Szóval...most szénázok, a szántón pedig klematisz van letéve. A tölgyest meg vissza pakoltam. Az ültetvényen fák figyelnek, az esőerdőbe terményes ólak, és zuhatagon pedig tigrisek, És miután tegnap kipörgettem 3 db 100% bónuszt, amik 11 perc múlva járnak le, megyek is gyorsan aratni, mert nem mindegy, hogy 32 tigris papucs jön ki egy manufaktúrából, vagy 8. Én szeretem a lassú játékot, ha...több mindent tehet csinálni. Úr isten, már csak 5 percem van. o_O :D
    Sziaszia :) Na hát, örülök, hogy egy húron pendülünk. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.22
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az idő nagy úr;)
    Szerencsére mostanság lazán teljesíthetőek az eventek;)
     
    kutyaszálló, Gio, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  19. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Most reggel én is befejeztem az eventet, már csak a ráadás marad, az meg szépen alakul ahogy kell. A felhőt akartam elérni, a többi pedig jön magától,azért már nem kell annyira sietni. Vissza is rendezem lassan a farmot, a megszokott már jobban is tetszik. Köszönöm mindenkinek aki előre számolt, nagy segítség volt, aki még dolgozik, annak hajrááááá aki meg végzett annak kellemes pihenést a hét végére;):)
     
    kutyaszálló, GA-BI-O-Farm, Gio és 8 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    61 játékra volt szükségem. Bőven sok is volt nekem. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.