Visszajelzés Pizzaparti 2. - 2022. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 15.6.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nekem 62 játék kellett a befejezéshez, de már reggel túlvoltam rajta....nem gondoltam. Aki még dolgozik, annak sok sikert!!!
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  2. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét Mindenkinek!

    Mint az elöttem szólonak nekem is 62 pizzát kellett a kemencébe nyomi:D
    Mint mindig túltermelásem van :cry: még két pizzát tudnék sütni, de minek?
    Egyébként nem is szeretem a pizzát;)
    Az elsö jó pár sütésnél háborogtam, nem jöttek az alapok, cserélni nem igazán
    bátorkodtam:wuerg:
    Butaság voltxD :cry:
    Jót mosolyogtam apja sorain. Pontosan mit Neked nekem is sokáig tartott mire
    felértem ésszel, hogy mire való a felröpi:)
    ìgy boldog tulajdonosa maradtam 300-valamennyi lapátnak:D:inlove:
     
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nem mindenki költ a játékra és nem mindenki tud odarohanni óránként a géphez, hogy arasson. Amíg nem bontják jobban szintekre a játékot vagy nem költöztetik ki a böngészőből (ami meglepne, ha sikerülne a fejlesztőknek), addig ez marad.
     
  4. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Kár mondogatni, a fejlesztők ezt találták ki és ha a játék tetszik, ezeket a hátrányokat el kell fogadni. Mindenki úgy játszik, ahogy a ZSEBE megengedi, és az idővel is úg kell gazdálkodni, hogy az az embernek megfelelő legyen. Ez csak egy játék, és ha nem tetszik ki is lehet szállni, vagy el lehet fáradni és szüneteltetni, ahogy sokan csinálják. Vannak olyan játékostársak, akiket sokáig nem látunk, majd újra előkerülnek és ez jó dolog. Nem szeretnék okoskodni, én sem költök a játékra,(csak a munkásokat veszem meg amikor kell, de már azt is ritkán) de figyelem a társaimat és az ötleteket alkalmazom, ahogy tudom (még nekem is van mit tanulni!!) Jó dolog, ha előre kiszámolják elmondják, hogy a legjobb módszerrel hogy lehet egy-egy eventet megcsinálni, a lehető legrövidebb idő alatt. Csak ezt akartam leírni....lehet rajta gondolkodni.
     
    maszilva, jutka190226, mermeze50 és 14 más kedveli ezt.
  5. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    Máshogy fogalmazva, most jött össze, hogy a 200%-s bónuszt ki tudjam használni teljesen, de annyira összejött hogy szombat este az egész megvolt és jó lett volna még trófeát gyűjteni, de a minijáték 50-l leáll, semmit sem ad.Kis CSP , Tp jól jött volna, valami az is.
     
    jutka190226, ildiko44 és Othep kedveli ezt.
  6. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Végre vége. Átlag 57-58 játék elég volt a befejezéshez, a legjobb sütésem 281 pontos volt, de akadt 200 alatti is. A csere nem sokat ért mert véletlenül sem azt adta ami jó lett volna, ezért csak lapát pocsékolásra volt jó.
    További jó sütögetést mindenkinek.
     
  7. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    59 pizzával a végére értem,:D semmi bónusz,:wuerg: néha megcsúsztam az aratással, de fontosabb volt az unokával pancsolni a medencében, na + a bioborsó sem ment magától a fagyóba!;)
    ...és a napokban megszületik a pici lányka dédunokánk,:inlove: ....már nagyon várjuk!!!:inlove::inlove::inlove:
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove:
     
  8. kismadár2000

    kismadár2000 Utánpótlás-írogató

    Én még nem végeztem. Kicsit szűkös az időm. Kapkodtam, meg is lett az eredménye.több mint 53000db. trágyát sikerült megsemmisíteni.
     
    jutka190226, kutyaszálló és ildiko44 kedveli ezt.
  9. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Sziaztok felhöcske beüzemelve :)
     
  10. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    mamka49, macska49, hamuska és 23 más kedveli ezt.
  11. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sziasztok!

    Sikerült befejezni végre, bár az elején nehezebben ment, mert nem esett le első olvasás után a játék pontos menete, ill. hogyan szerezzünk sok pontot a pizzával, de belejöttem. Ez lett az eredménye:

    [​IMG] [​IMG]

    Köszi az eventet, sok pontot érő, finom pizzákat mindenkinek, aki csinálja még!
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.22
    jutka190226, marcsi152, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  12. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    57 játékkal értem a végére, tetszett, jöhet még ilyen event.
     
  13. -sanele-

    -sanele- Törzsjátékos

    én még csak most kezdtem keresni mi a szerepe.
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!

    Tegnap este mérhetetlenül dühös voltam, hirtelen azt sem tudtam hová írjak!
    Aztán nem írtam sehová, csak emésztettem a dolgot, amit tapasztaltam az eventtel kapcsolatban!
    Általában, amikor az ember kora este a kertben tevékenykedik és a párja ki megy hozzá, hogy megkérdezze süssön-e neki pizzát, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez annyit takar, hogy mire bemegy a házba, eljátsszák az összekuporgatott 35 mini játékát egy pizzás eventen!
    Nos nálunk csak ennyit jelentet. Nem akarom részletezni, hogy egy férfi agya és emésztőrendszere miként van bonthatatlan, egymásra ható szinkronba állítva, de én speciál baromira rátudok hangolódni egy kedvelt kajára pár perc alatt, és baromi pofára esés ha nem az van tálalva, amire az agysejtjeim és a bélbolyhaim hangolódtak. F5 hiányában félóra kemény durcizás volt, amire lefutott rajtam egy frissítés, ami törölte a memóriámból a pizza vágyát és ráálltam a pörköltre. Kemény volt!
    Az eventtel jól haladok, még pár óra és végzek vele.
    Sok sikert azoknak, akik még küzdenek!
    :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :D
    Mélyen átérzem a mérged is és az éhségedet is.
    Amióta tart az event én is kb így érzek. A futár már többször is járt nálunk, de soha sem elég amit hoz.. Süthetnék én magam is, de a fürdőszobafelújítás most fontosabb, hogy elkészüljön, ezért inkább rendelek :)
    Ezért előre félek, hogy cukrászokkal mire megyek majd a tortás eventben, ha azokat kell csomagolni... mert imádom azt is :)
    Szerintem a fiam többször fog egy cukrászdában megfordulni, mint normál héten, de bája kánya, ha egyszer az a feladat..
    Remélem jön majd egy nagy fogyókúra event is, ahol a felesleges kalóriákat be lehet adni pajtaértékben... Nagyon várom :D
    Addig csak gyűjtögetek serényen aztán majd meglátom :D
    PS: Lehet hogy engem kárpótolna pizza helyett egy jó pörkölt galuskával, mert azt is szeretem :D
     
    HéricsBáró, Kuzdern, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  16. agica48

    agica48 Aktív író

    Nem nyílik meg a pizza 60. játék után???? még a piccolóra hajtanék!!! Lehetséges??? Köszönöm!!!
     
  17. nyelesdorgo

    nyelesdorgo Járnitanuló

    Sziasztok! Az 53. után sem...

    Üdv: Nyd
     
  18. Ketrin82

    Ketrin82 Utánpótlás-írogató

    sziasztok sajnos nem tudom folytatni a pizza készítést pedig most este 10-ig lenne .nálam nem indítja a pizzasütést pedig sajnos most utolsó pillanatosra terveztem nem volt lehetőségem elkezdeni kezdéskor
     
  19. erikaréka

    erikaréka Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én az 59. játéknál tartok, de nekem sem nyílik meg. Frissítettem, de így sem engedett tovább.
    Üdvözlettel!
     
  20. Mézmalacka

    Mézmalacka Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Én az 26. játéknál tartok, de nekem sem nyílik meg. Frissítettem, de így sem engedett tovább.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.