Visszajelzés Pizzaparti - 2021. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 8.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Szia! Szerencsére sok lapáttal rendelkezem ha nem fontos nem használom majd beváltják. Néha megpróbáltam cserélni, de az a tapasztalatom, hogy ha például egy gombát szeretnék másra váltani ugyanazt a gombát adja vissza. 10 próbálkozás után elfogadom, mert nem látom értelmét a további cseréknek. Ha több feltét van akkor viszont érdemes volt cserélnem, mert rögtön jobbat adott. Ez csak az én tapasztalatom nem tudom másoknak jobb volt vagy ugyanazt kapták, de én már nem cserélek ha csak egy feltét van. Ha esetleg van valakinek jó tanácsa ebben az ügyben nagyon várom, mert ha már ott a sok lapát használnám is mivel a visszaváltási értéke igen csekély. Köszönöm szépen. A teljes végéhez még talán 10-12 játék kell idáig 87 játékon vagyok túl. Még 36 perc és jöhet a következő pár játék. Sok sikert szép napot kívánok.
     
  2. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Tegnap este sikerült bónuszt pörgetnem, így ma reggel a gyémánt rekeszbe egy 200%-os L bevételit raktam, és most komfortban mennek a növények. Egy komfort ad most még 60db-ot. Még úgy 3 aratás belefér a rövidebb érésű növényből, kettő a hosszúból. Ha szerencsém lesz, akkor ma meg is lesz a még hiányzó mennyiség mindkét növényből, és teljesen befejezem az eventet. Kissé változott a program hétvégére, így inkább a mostani eventeket maxolom ki, mert a következőre nem nagyon lesz időm. És remélem, hogy laza event jön.
    Aki még csinálja, annak sok sikert, és remélem eléri a céljait.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mégis termelgetem a növényt... úgy alakult ma is van egy kis időm;) Így közelebb lesz a jobb oldal vége is;)
     
    szellorozsa és jutka190226 kedveli ezt.
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Tegnap este 107 játékkal befejeztem az eventet, kellemesebb volt mint a tojásfestés.
    A Piccolókból 1 Levéltánc és 1 Virágfestés lett.
    További jó játékot kívánok mindenkinek ::))
     
    LadyM77, csio70, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    102 játékkal lett meg minden nyeremény. :) Tovább nem is csinálom, pedig még maradt alapanyag. ;)
    Képet nem mellékeltem.. :D
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok!
    Kár hogy nem lehet átküldeni a megmaradt alapanyagot;)
     
    böbe764, jutka190226, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  7. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Jelentkezem is. Kis farmon 96 játékkal meglett a vége, de mivel még volt pár db malomtermékem, így kereken 100 játékkal fejeztem be. Sajna a hosszú érésű növényből túltermeltem, maradt közel 3ezer db, a másik totál elfogyott, pár darab maradt csak.
    Nagy farmon az átlagom rosszabb lett, de csak picivel, ott 98 játékkal lett meg a vége, de ott is maradt meg malomtermék, így ott 102 játék lett végül. Itt is maradt meg a hosszú gazból, közel annyi mint a kicsin, a másikból pár darab maradt. A piccolókhoz sok reményt nem fűzök, nekem a bónuszládák kellettek igazán, azokból szokott jönni értelmes bónusz, pláne, ha összegyűjt az ember jó párat belőle. Majd bontom őket valamikor. A piccolók még ma mennek ki, ahol találok helyet nekik. A kisebb farmon lenne jó egy jack, mert már az ólakra ható +1-ből, meg a multitaszking zsenikből kissé elegem van, szinte csak azt kaptam eddig a piccolókból. :( Azért jó lenne valami értelmesebb is. A tp nekem nem fontos, mindkét farm 200 szint fölött, a haladás a nagyon esélytelen, a kisebbiken még úgy 2-3 szintet tudok lépni, mielőtt milliárdok kellenek hozzá, hogy aztán ott is esélytelenné váljon a dolog.
    Akinek még sok van hátra, azoknak kitartást, és kívánom, hogy érje el a célját, amit kitűzött.
    Részemről most termelgetek pár rövid érésű gazt, mert elfelejtettem felhasználni a napi belépési bónuszt, így arra használom fel, a másik 200%-os bónusz mellé.
    Szép estét mindenkinek!
     
    jutka190226, csio70, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    100 játék kellett a végéhez, az átlagom 219,7 és virágos dallamok voltak a piccoló ládákban :)
    További jó játékot mindenkinek!
     
    Kuzdern, -ágianyu33-, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt! még egy aratás és teljesen kész vagyok.... 2 fél területen termelgettem a növényt;) Bónuszt 2 napon kaptam!
     
    Fuhur, jutka190226 és Sanyat kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Sikerült a célom megvannak a piccolók 97 játékból. A maradékot még lejátszom most sokkal jobban tetszett a játék mint húsvétkor. Igaz 2 növénybeviteli bónuszom ugrott, de van még bőven. A bónuszládák előnye, hogy elég jól adják. A kis farmon a felhő volt a cél az is sikerült. Most várom az ismertetőt addig termelem a kifogyott dolgokat. Remélem mindenki elérte a célját és talán egy kicsit pozitívabban néz a jövő elé.
     
    Fuhur, Sanyat és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Az tuti nem lettem volna meg Jack ajándéka nélkül, de igy is fogyott a szupi rendesen:p
    Aki kész annak gratula,aki még sütöget sok sikert a befejezésig:inlove::inlove::inlove:
    Piccoló tartalékban, meg nem is fér ki:D
     
    Kuzdern, Csoki2020, maszilva és még 1 ember kedveli ezt.
  12. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    A végén az 1-es csere nekem sem jött be!:p
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  13. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    93 játékkal lettem kész, kellett hozzá Jack segítsége is. A ládákból Varázskalap és Ingrid tanítványa kelt ki.
     
    Csoki2020 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Majdnem buktam a felhőt.Mondom meg van az 50 játék, meg van a felhő,de hoppácska!!!! Hiányzik még az utolsó kitehetőm a felhőre.Cseles!!!Tényleg pihennem kell,felfüggesztem az eventeket.Ráment az összes zöldcseppem Katám,bonusz nuku!!Gondolkodtam már azon is hogy befejezem az egészet.
     
  15. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Szia! Mint régi motoros nyilván nem nézted át a nyeremények listáját mindkét oldalon. Hozzáteszem én sem. Túl hosszú sok időt elvesz, így ha az a célom, hogy végigvigyem tudom minden meglesz ami kell. Ha látom előre nem tudom megcsinálni végig akkor szoktam átböngészni mi az ami feltétlenül kell. Itt a felhő volt a cél és megvan minden kitehető pedig csak 53 játékot játszottam. A nagy farmomon üzemel a felhő és most megnéztem van mindegyik kitehetőből plusz egy. Nem lehet, hogy véletlenül valahova kitetted de nem találod? Szerintem kár volt elpazarolni a zöld cseppeket cserenap is lesz aki végigvitte mindenkinek 2 van. Igazából azért írtam, mert egy kis bosszúságért nem érdemes feladni mindent. Épp elég bosszantó dolog van a valós életben ez csak egy játék próbáld meg másképp nézni.
     
    kutyaszálló és kovacstne kedveli ezt.
  16. elsolking

    elsolking Fórummogul

    nem kevés zöld cseppet elszórva (már az én szintemen) letermeltem 30 ezer gazt, megsütöttem 71 pizzát (igaz, "csak" 220-as átlaggal), és nem lett meg a 4. kütyüm. sztetek jól van ez így? azért dolgoztam egy hetet.
    visszavonom: a + kütyüm nem lett meg
     
    Utoljára szerkesztett: 15.6.21
    kovacstne kedveli ezt.
  17. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Most lett meg a 2. Piccoló ládám is. Nem gondoltam, hogy eljutok idáig,de a100% terménybónusz és mellette 6 órás +1 termés lendületbe hozta. Átlagban 220 pontot értem el. A végéhez hiányzik 360 pont ami a következő aratással meg is lesz. A + 2 gabonát is hasznosítottam, mivel addigra a tölgyes is felszabadult. Egyfolytában megcsinálni az 50 kirakót kissé macerás volt és időigényes, de a +2 gabonát így tudtam gazdaságosan felhasználni.Aki még küzd a ládákért hajra! Várom a láda eredményét. A múltkori hozott az 1 régi farmaranyfám mellé egy "tesót". Azért Jacknek is nagyon örülnék.
     
    maszilva kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek vesd össze az elért pontszámaidat a táblázatban leírt adatokkal, és meglátod, hogy az eredményed alapján mi illet meg.
    [​IMG]
    A 71 minijáték 220-as átlaggal számolva 15.620 haladási pont (mivel nem adtál ID-t, azért a saját magad által megadott átlaggal számoltam), és így ~ 38-39. sort érted el.
    A táblázat szerint a plusz dekorok itt érhetők el: 41. sor 1 Fenséges kelt tészta; 45. sor 1 Reszeld a sajtot; 50. sor 1 Hallgass a sapkára, - mivel a felhőre való dekorokat már előtte sikerült megszerezni.
    Akik végig vitték a jobb oldalt is, azok vagy 100-nál kevesebb minijátékkal oldották meg, de sokan inkább a 106 -110 pizzázáshoz közeli malomtermék igénnyel tudták csak megoldani, hogy meglegyen mind az 50 sor.
    100 db malomtermék 290+130 db event növénnyel 42.000 eventnövényt igényelt volna, ami ~ 40%-kal több, mint amit neked sikerült letermelni.
    De ne csüggedj, a felhőd, és a rá való dekorok megvannak legalább.
    Ha meg a teljes eventet szeretnéd a jövőben megcsinálni, akkor ahhoz más taktikát kell alkalmazni.
    A csevegőkben sokan megosztják a saját, bevált/tervbe vett taktikájukat, azokból kell a te farmodra és időbeosztásodra "testre szabni".
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  19. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    92 játék és meglett a jobboldali.Maradt 410 Mozzarella golyóm, 220 lapátom.
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
    Csoki2020 és Sanyat kedveli ezt.
  20. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok!
    94 játék és minden kész, még maradt is egy játékom, de azt már meghagyom, most már csak a piccolokat várom beérni ;):p:D

    [​IMG]
     
    Csoki2020, PZoli64, Fuhur és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.