Visszajelzés Pizzaparti - 2021. június - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 8.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Juhéééé:music: egy hét pihi, megyünk strandolni !;)
     
    csodás, jófarmerlány, jucus100 és 20 más kedveli ezt.
  2. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Nekem is. És mivel felhőbolond vagyok, természetes, hogy csinálom. A matricáról ne is beszéljünk... xD
     
  3. pijutka

    pijutka Járnitanuló

    Szia! Én az Edge-t töltöttem le a telóra és simán tudok játszani rajta!
     
    jófarmerlány, PZoli64, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A felhő elfér a többi között;)
    Tetszik ez a minijáték.. szóval ;) Mikor kezdünk?:music:
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Mert játszani jó. Nem? De én most ezt kihagyom. :) Neked sok sikert! :)
     
    jófarmerlány, jucus100, Fätum és 8 más kedveli ezt.
  6. boszi52

    boszi52 Rutinos

    s
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , hosszas keresgélés után megtaláltam :inlove:

     
  8. m.sz.emma

    m.sz.emma Törekvő

    Ó hálás köszönet érte. Vizuális típus vagyok, így egyszerre megvilágosodott minden. Sokkal egyszerűbb ez a része, mint a tojásfestés. Így már bátrabban vágok bele, jutok, ameddig jutok, de jó játék lesz.
     
    9Csillag, inanna11, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  9. -Aryka-

    -Aryka- Aktív író

    nálam is kimarad,nem bontom farmot.
     
    jucus100, bábjáték75, edina242 és 4 más kedveli ezt.
  10. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Én még mindig a Puffinnal szenvedek. Kaja szünet kb 20 perc épp elég rá, hogy be töltsön, és ha nem fagy le, akkor tudok vele aratni. Megnézem az Edge-t, ma úgyis szabadságon vagyok. Hátha jó lesz nekem is. Köszi a tippet :)
     
    jutka190226, milindor, miklos4949 és 2 más kedveli ezt.
  11. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Kedves Báró, nagyon köszönöm a videót! A tanácsokat is köszi, Mindenkinek! Nem is tudom, hogy kezdenék eventet a segítségetek nélkül. Nekem nem kell pakolnom, mert a két terület növényes, így akadálya nincs az indulásnak. Igaziból a videót nézve ugrott be a nyuszis event, hogyan is volt. Nagyon tetszett, élvezettel festegettem, egy idő után már egész jó pontokat szereztem, remekül szórakoztam vele. Ez is jó lesz. Mint általában, az olvasás után csak lesek, mint az edényes, utána jövök ide, és meg világosodik az elmém. :) :) Utána szoktam még át olvasni a részleteket, de ha el kezdjük a mini játékot, akkor derül ki, hogy nem is bonyolult. :) :) Hogy végig érek-e, azt nem tudom, de szeretnék! Nekem tetszik ez a mechanika. Mindenkinek jó játékot, sikeres eventet kívánok!
     
  12. katicabogar43

    katicabogar43 Aktív író

    Nekem az Edgén még annyira se tölt be, mint a Puffin!
     
  13. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

    Sziasztok. Hát ezt kihagyom. Sokat nyom a latba hogy bontani kéne az edei tisztást. De amúgy is én kikapcsolodni akarok, és nem tervezni, számolni, stb.
     
  14. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Szia! A puffint ne erőltesd, egyáltalán nem alkalmas már a játékra, amióta unity van. Én egy ideje telefonon, tabin csak is firefox-ot használom farmozásra, és jól működik alapból. Viszont tegnap este óta elképesztően lassú lett a játék, de még gépen is, és mindegy, hogy firefox, vagy chrome alatt megy.
     
    jutka190226 és bazsge kedveli ezt.
  15. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Le töltöttem, gyorsan betölt, de aztán megáll, és utána nem megy tovább. Marad a puffin, de azért köszi a tippet :) Majd pörgetek pár 100as bónuszt, hogy éjjel behozzam, ami nappal kimarad :)
     
  16. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nagyon jó az a női focis video. :D :D :D
     
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Van farm visszarendezőm,és két felhőm is amit aktiválok,röviditi az érési időt.6615 növényt csak letudok termelni pár óra alatt.A baloldalt biztos megcsinálom,a felhő az kell. A többit majd meglátom!Még a pörgetés is besegithet,ha szerencsém lesz.Van növényi bónuszos ládám is,ha kell az is mehet.
     
    -W-595-, jutka190226, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  18. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nos 90%., hogy ezt kihagyom, pedig nem szoktam kihagyni eventeket, nem bontom le az erdei tisztásomat, ahol vadaskertek és műhelyek vannak kirakva, valamint fák, különben is a felhőm 555 db.-ból áll már ,és lassan nem tudom, hogy melyik bónusz mire való.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Játszani jó;)
    De ez nem azt jelenti, hogy minden játékban részt kell venni;)
    A lényeg, hogy örömöt leljünk benne, kikapcsolódjunk!
     
    jucus100, jutka190226, zsona416 és 3 más kedveli ezt.
  20. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Most lehet pihenni. Nem bontom a tölgyest ezért az eventért, a felhő nem ad semmi érdemlegeset. Sok sikert annak aki belekezd.
     
    jucus100, jutka190226, kuekev és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.