Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem nem nyerő mert ezüst rekeszes és az általában foglat más van benne, én inkább a fehőkben bízom ott van szép százalék emelés.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudjuk már a viziló árát ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem nem tudjuk, nem kérdeztem csak a felhőt, de arra sem kaptam választ :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A bárányos felhőre gondolsz , amiről a barikák fognak potyogni ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, szép napot Neked és mindenkinek :)
    Igen arra kérdeztem rá, hogy milyen fizetőeszközzel vesszük meg (az árát már nem is mertem megkérdezni) :oops::D
    De erre a kérdésre nem is válaszolhat a nyitó hsz szerint, mert tilos egyenesen rákérdezni eseményekre
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Persze... tudjuk, hogy nem lesz olcsóbb az elődeinél:p:cry:xD

    Sőt ugyanez igaz a felhőre is;)8)
     
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Teljesen jónak tartom az érvelésed, ugyanis maga a téma több megközelítésben értelmezhető, így nem lehet azt mondani, hogy nincs igazad, mert igazad van. Pár éve érettségiztem emelt történelemből, mivel az én időmben nem volt még csak sima érettségi, az meg nem volt elég ahhoz, amihez nekem kellett. Újratanultam a teljes anyagot, volt szerencsém kimondottan ebből a témakörből is felelni, úgyhogy ez nagyon megragadt. Ezért most rákerestem magára a császárság intézményére digitálisan és ezt találtam: https://hu.wikipedia.org/wiki/Császár_(rang) Amikor feleltem, anno, ebből, akkor pont ki is emeltem azt, amiről te is írtál, hogy császárok és honnan kezdődnek és mikortól császár a császár. Ha visszatekintve nézzük a történelem folyamát akkor valóban Augustus volt az első császár, holott őt magát sem ezzel a titulussal illették még akkor.
     
    vihence, inanna11, Rozi472 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xDxDxDSzerinem meg van a megfejtés, ezt a szót kerestem:D a linkedben akadtam rá: " római császárok imperatori címe "
    Ez lesz a tenyészállat neve: imperátor, ez pont illik is a játékhoz xD:D:inlove: Köszönöm. Megyek és alternatívaként beírom a megfejtésembe.
     
    vihence, HéricsBáró, Rozi472 és 2 más kedveli ezt.
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Marha jó! xDxDxD
    Feldobtad az egész délelőttöm! Köszönöm! :D
     
    vihence, -Holdfeny-., Rozi472 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Talán valami szigetfejlesztésnél világosodtunk megxDxDxD sokáig kint ült a szigeten... aztán a menübe landolt egy átalakításnál;)
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Csak, hogy mindenki megnyugodjon és a megvilágosodás is a helyére kerüljön, rákerestem és ezt tudtam meg róla:
    Megvilágosodás dekort egy Ajándékkód beváltása után kaptuk 2013.08.06-án !

    Megvilágosodás475 BTP24:00Ajándékkód: BahaMonkeyItem
    Csak Szigetre helyezhető ki.
    Nem lehet/lehetett soha cserélni !
    PS: Pár évvel korábban ezen a napon született meg a nagyobbik fiam 08.06-án :D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 8.7.21
    jucus100, vihence, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Arra lennék kíváncsi , ha megvettem volna eddig mindet , mint ezt , az elkölthető aranyoskával mit tudtam volna venni ?
    Lesz valami rejtett szuper aranyos akció ?

    [​IMG]
     
    Liliom44, -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem Te vagy az egyetlen aki ilyen infó miatt képes kutakodni;)
    Én már nagyon költeném az aranyamat pl láda válogatásra... :p:music:
    De valamiért nem kell az aranyam a BP-nek..:wuerg: vagy valami hatalmas durranásra készülnek;)xDxDxD
     
    vihence kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Régen volt a láda válogatásban tojás , mi lett vele , eltűnt , fejlesztgetik vagy halogatják még ?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak találgatás... - semmi tény vagy pletyka nincs mögötte:music:

    Pcoklégyfogó, Pöttyös ernyőgomba, és virágos dallamok már nagyon sok kering a játékban...8) - legalább is szerintem, már csak annak nincs elegendő aki nem áldozott rá illetve nem is érdekli;)
    A következő bevezetésre kerülő dekornak illene jobbnak lenni;) Mondjuk 1 kiskockára vetítve 200 tp*szint... :music:
    De erre még nem biztos, hogy megérett a játék:wuerg:
    Bár piccoló ládás különleges ajánlattal is jöhetne a ládaválogatás... :p Akkor törnének ám a malacperselyek;)
    Volt olyan hogy tojás volt benne? a véletlenül bekerült pár percen kívül?:eek:o_O Erre nem emlékszem... de ettől még lehet;)
     
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumelemző

    Sziasztok,
    Tudnátok segíteni, hogy hétvégén milyen állatokat kell tenyészteni az eventhez?
    Köszönöm szépen.
     
    Namiamano és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szabadon megválaszthatod, hogy mit teszel terepbe, nincsen megkötés. Augusztusban a pletyik szerint új tenyésztésnek nézünk elébe, nem tudsz rá készülni.
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez most kritika? állok elébe, inkább adok ki egy 10 perces keresgélés után egy infót, minthogy félre informáljak valakit.
    Mellesleg a kereséssel is tanulok valmi újat.
    Volt, és Te voltál a leglelkesebb tőle: Piñata házikó volt az eventórában és a válogatás felületén is.
    Ez jelent meg pár pillanatra az eventórában nálam és még sok másik farmon is . Közepes gyakorisággal jelent meg. a Ritkában viszont semmi értelmes nem volt.
     
    vihence, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  19. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumelemző

    Köszi szépen :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Milyen lehet a harci fürdő ruha ? :eek:o_O
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.