Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Azt írtam, hogy egy pocok légyfogó alapból ad annyit, a menüben.
    Kirakva darabja reggel 5 millió fölött volt, ha jól emlékszem.
    Idén először vettem szintlépős csomagot, az kicsit megnyomta.
     
    ildiko44, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oksika , értem én a csízíót .
     
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Annak se!
    :D
    Na néha úgy is érzem magam, mint egy alsó tagozatos napközis tanár, amikor olvasgatom Jancsikát.
    Több millió ez az. Számolja ki valaki ezt meg azt. A durva, hogy van aki ki is számolja, teljesen feleslegesen, mert vagy nincs mögötte komoly szándék, vagy hiányoznak a megvalósításhoz az eszközök, így tök felesleges túra a dolog. Legtöbbször azt kell kiszámolni, hogy feneketlen 10 literes vödörrel a kézben, hány kör lenne egy medencét feltölteni. Esetleg befolyásolja-e a dolgot, ha meleg vízzel kellene feltölteni, vagy két feneketlen vödörrel egyszerre. Kb ennyi az értelme.
    :(
     
    maszilva, -vadocka70-, Mandi58 és 14 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Máriusz :)
    Te vagy a tanúja, hogy hányszor írom le neki, hogy ébredjen már fel, ne álmodozzon mert ártalmas. Nem hallgat rám, hát így jártam :)
    Örök álmodozó, abból a fajtából akinek minden csak az álmaiban él, nem jut el a valóságig. De ha rossz kedvem van Ő mindig megnevettet és vidámmá teszi a napot :) :inlove:
     
    ildiko44, Rozi472, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem négy simabőrű ellenségnek az értéke lesz .
    Elvileg kell eper ami a 12. szinten van , egres ami a 28. szinten van , és körte ami a 16. szinten van .
    A tenyésztés a 21. szinttől elérhető .
    Mivel minden ilyen alcsonyan van , feltételezhető , hogy a méhmester környékére teszik be . Csak tipp .
     
    ildiko44 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Négy simabőrű ellensége lenne a a pajtaértéke? Nem lenne rossz, de lehetne jobb is :)
    A tápok elérhetőségéből kiindulni érdekes feltételezés, de valószínűleg igazad van, mivel ezek alacsony szinten is elérhetőek én az 50. szint környékére teszem + és - 5 szinttel, vagyis nagyjából az általad leírtakkal megegyező szintre.
    Most még azt kéne megnézni, hogy hol nincsen új állat, mert nem hiszem, hogy két állatot tennének be egy szintre :)
    PS: Pusztán csak feltételes módban szabad a 41., 49., 51., 52., 53. szint ezeken a szinteken nem lépett be ól és állat eddig. No majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.7.21
    ildiko44 és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Túl sok állat van a játékban , és kevés az idő megkeresni .:D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :oops:, de én megkerestem, ott van leírva egy felsorolásban látom az idézésedben is, nem figyeltél rám :) Meleg van még mindig. :music:, Vagy jön a vihar?
     
    ildiko44 és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ja ok , én közben szerkesztgettem a hozzászólást , és lehet elsikadtam felette .
    Szóval ha ott nincsen állat, akkor oda kell belepaszírozni , de nehogy a babérlevél szindrómás állat legyen .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Ez abszolút rendben van, és érthető. De ha sorozatosan hiba van, folyamatosan nem működik, akkor valamit változtatni kéne, nekik kéne tudni, hogy mit, pl. felvenni még néhány programozót, ha nem győzik, vagy a munkákból visszavenni, kevesebb eventet pl. Ha pár hétig-hónapig kevesebb event lenne, netán kevesebb bevételük, de rendbehoznák az egész hóbelevancot, netán ezt közölnék is velünk, akkor utána lehet, hogy működne rendesen, nekik sem kéne megszakadni és a kieső bevétel is valószínűleg bejönne, talán még több is. + néha nem ártana a játékosok visszajelzéseire odafigyelni, és annak megfelelően csinálni valamit, mert ezt a legkevésbé sem érzékeljük.
     
    ildiko44, Kuzdern, -Csutibaba- és 7 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szép jó reggelt a fiataloknak .
    Helyzet arra fele , arra is meleg van ?
    Ha jönnek a nublonok , és pont akkor lesz etetős event , ahol farmaranyat adhat , akkor elvileg duplán jöhetne az áldás FP és Fa által .
     
    .barbi1. és -katalinjani- kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Megnéztem a 239. szinten 182 millám van. A következőhöz kell 35. Beszélni akartam Mészárossal, hogy segíthetne, de olyan elfoglalt szegény, hogy elérhetetlen. :D ;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.7.21
    Maffin71, -Holdfeny-., magdi06 és 8 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt!

    Micsoda csend:music: van a kedvenc napközis csoportomban:pxDxDxD
    Ma is láblógatás lesz a farmon... 8) Teliholdat pihenésre rendeztem vissza... , de délelőtt talán olvashatunk valami friss ropogós event ismertetőt8)
    Nálam még 30 milliárd a következő szinto_O kopik szépen lassan, Mészáros nélkül is;) Csak szorgalmasan kapálni kell;)

    Jut eszembe az aggasztó trend... egyre kevesebbet költök a farmon... :eek: No nem azért mert ezt tudatosan spórolásból teszem... ;)
    Egyszerűen nem tesznek elém eléggé csábító a játékomat izgalmasabbá tevő vagy építő ajánlatot:wuerg: Aranyas csomag ajánlat van... de mi az ördögre költsemxDxDxD? :cry:
     
    PZoli64, soresne, levi5 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. z2856

    z2856 Fórumprofi

    Hallihó,

    nem láttam semmi durva pletykát, de lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet, hogy mi lehet az oka annak, hogy a piacom harmada szürke. Egy db ajánlat sincs fenn a növényeknél. Ilyesmit nem láttam még, egy két növénynél igen, de egy kicsit bepánikoltam, hogy valami elkerülte a figyelmemet.
    Kimarad, hogy a farmos oldalról van szó.

    Tudtok valamiről?
    Előre is köszi:

    z2856
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet, hogy áttértünk a digitális oktatásra?xD:cry:xD
     
    .barbi1., PZoli64, 55nagyi55 és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Néha kiürül a piac:music: Személy szerint nem olvastam semmi eget rengető/ piac ürítő dologról;)
    xDxDxD:cry:xDxDxD Gyöngy ez fájt:music: A kávémtól majdnem megfulladtamo_O úgy félre nyeltem:wuerg:

    A digitális oktatást az alsó tagozatban nem szerencsés:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.21
    z2856, -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/threads/renzo-valdemár-vándor-vidámparkja-2021-július.21382/
    A nagy remények elúsztak, nincs benne semmi új sajnos, ha jól láttam
    Sajnos jól:
    Renzo bazárja a következelő alkalommal új kínálattal érkezik!
    Renzo bazárja legutóbb >>2021. januárban<< frissült, a mostani mini-event időtartamában utoljára találkozhatunk ezzel az összeállítással!

    Nem kell sajnos vásári jegyekre sem költenem a pénzemet és az időm is megmarad, amíg játszottam volna, kááááár:cry::cry::cry:
     
    HéricsBáró és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszerűen nem értem... :music: Miért jön üres kézzel? Pedig költenénk rá....8)
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos én értem, mert csak... Talán az egyetlen tippem az, hogy aki keveset költ a játékra, neki is esélyt tudjanak adni azzal, hogy hosszabb időre hagyják a kínálatban.. nem tudom, csak próbálom megérteni és indokot keresni rá :)
     
    HéricsBáró és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen ez is fontos, mármint az esély:inlove:... de akkor aki költ az tudja kiváltani többször:music: Nekünk siker élmény, nekik bevétel8)

    De sajnos nem tudunk változtatni... csak próbálunk azzal élni amit elénk tesznek;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.