Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit nem tudunk még ? Szerinted ebből az összesítésből kimaradt valami ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A szokásos akciók jönni fognak...:music:
    Arra a titokzatos BEEpBeep re lennék kíváncsi miből is érkezhet majd:music:? Mert hogy szerencsét próbálok az tuti;)
    Vajon korlátlan alkalommal lehet majd próbálkozni?
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sima titok ól lesz . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha nem haragszol én ennek a véleményezésével megvárnám Máriuszt, hogy ő mit szól hozzá, kíváncsi lennék a véleményére :)
    Ahányszor csak a pénztárcád bírja, vagy vehetsz csomagot is, ha abban jobban bízol :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is kíváncsi vagyok a véleményére . :D:inlove::inlove::inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh én azt hittem a kakapó jön abból:wuerg:
    Csomag párti vagyok:music: de abból elég 1;)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nos én néhol másképpen értelmeztem a jóslatokat, de ettől pletyka a pletyka, hogy mást látunk bele a mondatokba aki ismeri és követi Máriusz szavait ő úgyis érti, aki meg nem, neki ez is jó, hiszen csak pletyka :D:)
    Ettől még lehet igaz is és változhat is, hiszen ez csak pletyka :D
    Kérdezted a gyümipiacot, szerintem hagyományosan az fog következni, hiszen ebben a hónapban voltak a földönkívüliek.
    A tenyészversenyről Máriusz már leírta a véleményét, én csak egyetérteni tudok vele.. Versenyezni csak megfelől mennyiségű alapállattal lehet ez pedig augusztusban látjuk majd, hogy hogy is állunk velük. Türelem, skorpiót és házi versenyt eredményezhet, illetve hozhat :)

    Én is hoztam valamit:
    Szeretem ezt a ládát: [​IMG]
     
    maszilva, achmed1122, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    nagyon kíváncsi leszek a skorpió megjelenésére a piacon:music: mikor.... meddig fog felkúszni az ára:eek:
    Itt fog nagy jelentéssel bírni a 0 perc:wuerg: remélem minden piacon lesz ilyen gazda aki tud kitenni;)
     
    GA-BI-O-Farm és jucus100 kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Remélem annyi lesz az ára, amennyi idő alatt előállítja. :D ;)
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Apja Te nagyon optimista vagyxD:cry:xD, de egyébkén ez egy érdekes kérdés. Vajon miért nem lehet a 7-esen kapni még mindig kígyászt? A hullámost már nem is említem :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kezdetben biztosan:music: de mivel eventkellék... így akinek van rá lehetősége az szerintem élni fog vele és gyorsan szaporítja az állományt;) ez egy jó húzás a Bp részéről, az irányított 0 perc ellövésére8)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem szeretem ezt az állatoknál, majd talán akkor, ha képes leszek a percek elhagyására. ;)
    Mindig az vagyok. Nálam sem lehet kapni ezeket az állatokat.
     
    -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azért arra kíváncsi lennék, hogy mit tartanátok reális árnak, a skorpiónál? Mennyi az amennyiért még hajlandóak vagytok megvenni?
    Azt azért ne felejtsétek el, hogy a nullázás sem megy magától, oda táp kell és nem is kevés és elég gyorsan (értsd alatta a malom FA-ért való gyorsítását)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tisztába vagyok az értékekkel. A realitást én félre teszem, ha kell valami a piacról, úgy is megveszem, amennyiért kint van, hisz ha a fejemre állok sem lesz más. Pedig még megtudok állni egyenesen a mai napig. Szebben, mint a gyerekeim. :D
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Lehet 0 percezni, de minek? Ki és hová siet?
    Ha jól becsültem meg, akkor a kért pé értéknek megfelelő alapállatoknak a tápot 2 nap alatt le lehet keverni.(turbó malom nélkül). Az eventhez az alapállatokat 3 területen, kb 1 nap alatt lelehet termelni. De ha közben tenyésztek belőlük a jelvényekért, akkor még annyi sem kell mivel beadhatom a tenyésztett skorpiókat magasabb pé értékben. Az event 6 napos lesz. Tehát azért nem fogok malmot gyorsítani, szupertápot használni az alapólakhoz, 0 percezni, piacon vásárolni, stb. hogy minél hamarabb leírhassam a csevegőbe, hogy már kész is vagyok. Az első és az utolsó is ugyanazokat a jutalmakat kapja az eventből. Csak az első drágábban mint az utolsó, és így lehet, hogy az elsőknek többe kerül a leves mint a hús.
    :)

    Semennyiért, 6 nap alatt, bőven, nyugisan letermelem.
    xD:p
     
    Samborg, vihence, zamenik és 14 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na ja :D
    Könnyű Neked, hiszen Te látod a csillagokban azt amit én tegnap kérdeztem, de választ nem kaptam rá...xD:cry:xD
    Ha a Te tudásod az enyém lenne, akkor én is sokkal nyugodtabb lennék azt hiszem :)

    Mert ugyi tegnap ezt jósoltad idézem a hszből: "Ha pedig tegyük fel az alapól érési ideje, mondjuk kb 14 óra, a táp lekeverése pedig 14 perc, akkor kiszámolhatod, egy körre való skorpiót, mennyi idő alatt tud a többség hirtelen letermelni. " no ettől ijedtem meg. :D (a többiek nevében nem írok, én megijedtem)
    A többiben biztos igazad van, de ugye nem haragszol meg, ha én inkább a gyorsabb megoldást fogom választani, még ha drágább is...?
    PS: Ígérem, hogy a csevegőnek még a közelébe sem megyek az event alattxD
    PS/2
    Azt írod, hogy 3 területen, 1 napon keresztül. Nekem a mamutok és a dekorok ennél értékesebbek , hogy bontsam a területeket :)
    Kérdés, hogy mi a drágább a célom amit kitűztem magamnak, vagy az ólak gyorsítása. Ez szerintem teljesen egyéni döntés kérdése. Értem én, hogy nyugtatod a sámlit olvasókat, de ebben én nem fogok Rád hallgatni :) Persze a végleges döntést majd az evenismertető elolvasása után fogom meghozni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.7.21
    Sugica és HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oszt mibű ? :D Mennyiért osztogatják darabját a jószágokat ? :inlove:
     
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Húúú! Akkor 2 területen kb:1.5-2 nap, ez is belül van a hat napon. Főleg ha tenyészted is közben, amit termelsz mert, akkor még gyorsabb a pé.-t teljesíteni. És miért ne a skorpiót tenyésztené valaki az ízeltlábú jelvényekért.
    :D
    Ennek nincs köze az eventben kért mennyiséghez, ez a versenyről szólt, ahová csak egy körhöz 528 alapállat kell. Itt az eventben, összesen elég kb a harmada, ha tenyészted őket és jók az ugrások, akkor még kevesebb.
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Továbbá, már kopasz lennél, depressziós, 7 szinttel lejjebb lenne a farmod, és néha azon is gondolkoznál, hogyan tudnál csp hitelt felvenni.
    xD
     
    Othep, vihence, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na jót nevettem és ezt köszönöm szépen. Elképzeltem magamat kopaszon és nem tetszett amit láttam. Maradok sima tpcsíkot figyelő játékos, amíg Te megosztod a tudásodat velünk én is itt leszek :D:inlove:
    Ha én ól nullázásra adoma fejemet akkor úgy végzem el, hogy nem egy eventre legyen elég az állat amit kiemelek, hanem jusson mindenhová piacra, terepbe, eventbe, gkörbe, versenyre és a terményes ólakba is. Sőt, ha tényleg nagyon jónak ítélem a PÉ-jét akkor még a pajtámat is szaporítani szeretném vele.
    Egy új tenyésztésnek 10.000 alapállat környékén szoktam nekivágni a virágfestések előtt is, tudom, hogy nincs ennyire szükség, de én azt szeretem, ha van.
    Drága jó nagyapám mindig azt mondta, hogy a "van"-tól nem kell félni, a "nincs"-nél pedig óvatosan pótolni a hiányokat... nos én ezt a hiánypótlást fogom alkalmazni.8):oops::D
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.