Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Amilyenek mostanában az eventek, könnyen lehet, hogy a felhősor olyan lesz, mint mostanában, így nem kell majd ültetni és máris lesz hely a 177 skorpióólnak.
     
    GA-BI-O-Farm, -happy58- és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akár igazad is lehet.... :music: De nálam a vacak felhő is elfér;) Pont úgy mint a fő farmon a vénuszos víziló bébi:pxDxDxD
     
    Amira09 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam még Vénuszkagyló és az is marad sokáig, mert nem tetszik a kagylóba szuszakolt lesült úszógumis víziló xD:cry:xD A kagylóba pedig beleszerettem.:inlove:
    Én pedig Máriuszban bízom, hogy nem véletlenül hangzott el a jóslata, tanácsa a saját lassú ütemű termeléssel a skorpióknál.
    Szinte biztos vagyok benne, hogy a farmon nem kell eventezni akkor sem, ha megéri és akkor sem kell választanunk, ha határeset lesz az event a nyeremények miatt. Bár én szerettem a gyógynövényes eventeket és reménykedem benne, hogy ez is jó lesz :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.21
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az nagyon vad ötlet lenne , ha az új raktárház , a szezon , és az eventes terület összefüggne ?
    Kijönne az eventes terület eventje , és ki lehetne tenni oda egy raktárházat .
    Mivel ott lenne a raktárház , be lehetne tenni oda egy megfelelő fa/ól/ terményest , és adná a megfelelő felröpit .
    Mivel akkor lesz a szezon dekor egy hetes termény bónusza , biztos valami terményt kell letermelni az eventes területen ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Most olvastam ilyen vad ötleteket az ötletes topikban és ott sem lájkoltamxD:cry:xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pedig lehetne egy raktárház az eventnövénynek .
    Berakni egy raktárházba 8 komforot vagy 8 db 1x1 földet , és mehetne a banzáj . :inlove:
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája


    Hű de jó lennexD, ha megközelítőleg 30-40 ezer egazt kéne letermelni, gondolkodj már egy kicsit..
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Gondolkodom , tehát vagyok .
    Mivel ott nem lehet használni csatnit meg semmilyen bónusz , így nem sokat érhetne a raktárház , ha 8 db 1x1 föld lenne benne .
    Szóval lenne is , meg nem is raktárház . Pont annyitval több földet lehetne betenni , amivel talán a csatnit kiváltaná .
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon unatkozol már látom, én viszont nem így nem is töröm a fejemet.. nem minősítem, hogy mivel.. :oops:
    PS: Ha nincs elég csatnid és spórolni akarsz küldök szívesen több farmról is, ne hogy bajba kerülj...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.21
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    S kitől származik az idézet? Nem ér a gugli,wiki... :music: Fejből ??:)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!Ma végre jön némi újdonságról infó;) Pár óra és kiderül mi mennyit ér... és mit hol tudunk termelni;)
    Jancsika ezek az agymenések tök jól szaporítják a hozzászólások számát:music:
    Egyébként valóban nem ártana még több raktárház... némi fantáziát is csempészhetnének a megszerzésükbe... 8)
    De szerencsére nem te vagy a játékmester:pxDxDxD
     
    nagymami2, Ninett79, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem kell csatni , elég ha ládát nyitok . :D

    10 db Felszereléses láda IV

    [​IMG]

    És most ennyi van jelen pillanatban

    [​IMG]

    Hamlett , vagy Shakespeares :inlove:
     
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Segítek:

    Eredetileg így hangzik: cogito ergo sum. Viszont az elhangzás idejét jól belőtted, shakespeare-i idők környékén járunk, csak másik ország, de ott a közelben.

    (Ninett79-nek: fejből mondom, tartom a játékszabályt ;) )
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Most dobtam piacra egy részét.. tehát inkább kattintok a küldés gombra, mit a vad ötleteidet olvassam, már elnézést érte.:music::)
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Descartes a megfejtés. :)
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem vad ötlet , hanem találgatás . :inlove:
    Nem halottam még róla . :cry::inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Itt a női változata:
    A férjem gondolkodik - tehát vagyok.
    Karinthy Frigyes
     
    nagymami2, GA-BI-O-Farm, Amira09 és 3 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xDxD;)
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ez jobb. :D

    Ó, dehogynem hallottál, legfeljebb elkopott emlék lett: amikor az iskolában a koordinátarendszert vettétek, az az ő találmánya. :)
     
    -gyöngy-581 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én viszont nem tartottam magamat a szabályokhoz és utána olvastam ennek az idézetnek: "A cogito ergo sum (ejtsd: kogito ergo szum) René Descartes francia filozófustól származó latin kifejezés, amelynek jelentése „gondolkodom, tehát vagyok”. Descartes a „cogito ergo sum”-tételt tette meg filozófiája alapelvének – ennek segítségével kívánta biztos módszertani alapokra helyezni filozófiáját és annak kiindulópontját. Descartes a módszeres kétely által jut el a „cogito ergo sum” tételéig: felteszi, hogy az érzékszervei becsapják, körülötte minden csak illúzió, nincs semmiféle bizonyosság. Ebben az esetben egy dologban még mindig biztos lehet: hogy ő, aki mindezt gondolta, létezik.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.