Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mentségemre legyen öregszem;) xDxDxD Ó hogy ez megint malomban dugdosós magszaporítós event lesz:music::music: no így már emlékszem;) Hiába az ismétlés a tudás anyja!8)
     
    .barbi1. kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Hát, én sosem dugdosok sehova semmit, általában az ilyennek megcsinálom a felét, azután csókolom! :D De kíváncsi vagyok, hátha tesznek bele csavart és meg akarom csinálni a másik felét is. :) Köszönöm Gyöngy az emlékeztetőket, a bahásra emlékeztem, a Vadon szavát meg már várom nagyon, főleg azt, hogy Máriusz beharangozza az egytáposat, mert nem szeretném kinullázni a készleteim, viszont ezt most fullra végig szeretném csinálni (a múltkori quokkásat csak a quokkáig csináltam meg, minden mást kihagytam). Tél közepén jól bekényeztettek az egytáposokkal, aztán mostmár minden fasorban azt lesem. :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos Máriusz is csak azt tudja bejelenteni amit láni enged neki a BP. Amit nem mutatnak meg az vagy nincsen (ez a jellemzőbb vagy hétpecsétes titok :D)
    Az utóbbi időben én már az alap boommot sem vártam meg úgy teljesítettem az eventeket, mert kíváncsi voltam, élveztem a tenyésztést és türelmetlen voltam, nem bántam meg :):inlove:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Tudom, hogy Máriusz csak azt mondhatja, amit lát, de én akkor is tűkön ülök!!! :D :D :D Tudom, hogy igazad van, de akkor is! :D :D És a problémám abból adódik, hogy az utóbbi két alkalommal biztos, talán volt három is, hogy annyira élveztem a tenyésztést, hogy túllőttem a magam felállította célon és szépen beletenyereltem a "villámló" tartalékaimba. Szóval igen, engem is elkapott a hév, a türelmetlenség. :D És egyébként, igazad van, mert én sem bántam meg, ha változtathatnék rajta, akkor is ugyanígy csinálnám. De azért várom a csodát, hátha. :D :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Játék és játszani jó;)
    Itt a virtuális javainkkal bűvészkedhetünk;)
    Nem vagyok biztos benne hogy kibírom az egy tápos órákig:wuerg: Mert ha van időm és tápom... akkor had dübörögjön a szerelemház!
     
    soresne és mandityalexandra kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Oké, meg vagyok nyugodva, hogy nem vagyok egyedi eset az élvezkedésemben. :D Már két "hasonszőrű" társat is találtam, akik szeretnek tenyészteni. :D :D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most csak az event erejéig tenyésztek:music: Meg amikor úgy érzem muszájxDxDxD akkor egy egy aranyállat a cél;) Mondjuk már céltalanul mert a gazdakör üres... de most kitaláltam, hogy a következő cél 100 arany állat;) Még mesze vano_O de év végére remélem meg lesz!
     
    mandityalexandra és achmed1122 kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Szépcél :D jelenleg egy 0 hiányom van..:D a 100 hoz:D
     
    mandityalexandra és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    nálam 36% on vagyok:music:
     
    mandityalexandra és achmed1122 kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én még most probálom mindegyikböl kihozni a terményes rózsát..:D mert cserén veszett ügy..:D
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Ach!
    Jól teszed, bár itt most nem lehet rózsa terményeseket nyerni... Ha igazak a pletyik akkor 4. szintű polipól lesz a főnyeremény :D, de persze tovább lehett tenyészteni általában a tenyészthető állatokat és el lehet jutni az aranyállatokig is :)
    Sok sikert hozzá.
    PS: Elmentem megszámolni hány aranyállatom van: 42 számoltam meg, de rendszeresen építem a terményeseket :D
     
    Utoljára szerkesztett: 10.5.21
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én általában pörgetek rózsaterményest partyn..:D néha beadja de a szokásos azis :) ujakat nem ad...
     
    zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Teljesen igazad van, sajnos a kerék új terményest nem ad, azokat neked kell megépíteni :)
    A mostani büszkeségem 3 rózsa szalamandra terményes ezek a legfrisebbek :)
     
    zsani_apja, HéricsBáró és achmed1122 kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Remélem egyszer kétszer arhiválha lesz , mert elég sokáig tartana a 231.247. oldaltól elkeresgélni a 73.657-oldalig , hogy hopp , ott volt egy jövendölés .
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Na most képzeld el, hogy ehhez még Máriusz egy új topikot ígért Terasz néven.. ott is keresgéli kell majd, hogy hol is hangzott el az a bizonyos jóslat...
    de remény van, mert azt írta Máriusz, hogy átgondolja a számokat :D
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt kívánok mindenkinek :)

    Ma izgalmas napunk lesz várunk egy csomó hivatalos eventismertetőt. Kiderül mennyire találtuk el tegnap az eventek menetetét. :)
    Kíváncsi vagyok rá.
    Sajnos még van pár óra 10 óráig, annyit valahogy ki kéne bírni. xD:cry:xD

    PS: A mai napom így kezdődött :)

    [​IMG]

    Elkelne egy kis eventes pont, vagy akár a vásárlással is, de nagyon szeretném befejezni ezt a szezont. Nem szeretek ennyivel a cél előtt megállni :)
    Tudom, hogy van még bőven idő, de én szeretném átszakítani a célszalagot. Holnap már az enyém a dekorfejlesztés event nélkül is, de addig türelemre próbálom rávenni magamat.
    Remélem az eventes pontok már az ismétlésben fognak segíteni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.21
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én a speckó páncélos hadseregre vagyok kíváncsi , hogy fel kell e törnöm a malacperselyt érte . :inlove:

    És ha bevezetik , hogy mindenkinek lesz , akkor utána milyen hatással lesz a játékra ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 és Csoki2020 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Izgalmas nap elé nézünk... legalább 3 olvasni való érkezik!
    A felreppenő igény kicsit magasabbra kúszik;) A Cserenapokon változik a Panni értéke... De szerintem egyik sem lesz óriási változás;)
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  19. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm Gyöngy! Rád mindig lehet számítani nagyon képbe vagy. Emlékszem az eventre sikerült is megcsinálnom. Várom a tájékoztatót de az biztos, hogy hosszú érésűt ültetek ebből csak egy van a 24-órás de még ráér addig termelek mást ami kell. Kosarat szokás szerint nem veszek majd a kereket kipróbálom az utolsó eventnél mellém állt, hátha most is. Bár nem sietek a szigeten ritkán van event és a kis farmomon még a tisztás harmadik részéért küzdök. Amíg nem tudok ajándékozni sok gazdaköri csak várakozik. Nem fogok 30-40 aranyat kidobni egy fáért ami a nagy farmon csak pihen. Szép napot kívánok
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sok sikert és jó játékot kívánok :)
    Okosan döntsél a gazdakörik teljesítésénél :) Cserenapkor pedig küld át a picire az áhított és hiányzó fákat ) Nem tilos már:)
     
    HéricsBáró, Csoki2020 és jutka190226 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.