Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük, hamarosan lesz cserebere is;) Bár személy szerint a ládaválogatást előbb szeretném;) Hátha utána több lesz a cserélni valóm;)
     
    Csoki2020 és jutka190226 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    HéricsBáró, Csoki2020 és jutka190226 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csoki2020 és jutka190226 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ki beszélt neked vonatról és válogatásról? Eventnyeremények lesznek ahogy azt Máriusz megjósolta:oops::music:8)
     
    HéricsBáró és jutka190226 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt írtam: De azért ha vonatra kerül, vagy válogatásba a tobzoskával és a narancs varánusszal akkor azért már érdemes lesz vonatozni, válogatni;)
    Ha majd vonatra kerül a jövőben:music: Kb 100 szor leírtam, hogy szerintem tök feleslegesen jár a vonat és Rezeda doki a régi kínálattal.... Most majd a jövőben valamikor ha bekerülnének ezek az ólak szívesen válogatnék vonatoznék;)
    Még mindig azt hiszem a sámlin vagyunk;)
     
    Csoki2020 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 11.5.21
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    jutka190226 kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.21
    Csoki2020, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    De jó újra olvasni;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.21
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!
    A piac miatt ismét néha játszom, a napi egy aratás mára már összejött, sőt, a 4 eltelt hónap alatt egy ültetős eventet is csináltam már.
    Napi vásárlás a kosárból és egyéb hibák - látszik, hogy nincs gazdája a játéknak.
    A piacunk, ami meg veled közös, csak azt tükrözi, hogy hol, melyik piacon vesznek a játékosok titkos cuccokat és hol kevésbé (nálunk alig van ajánlat, nem tudják a gazdák, mit is kellene csinálni és inkább egymásra várnak , ami eleve rossz taktika vagy épp taktikátlanság, mert az idő ellenük dolgozik) , mert van piac, ahol a medúza 249000-ért már el sem kel, nálunk meg töredék árán meg sem jelenik, mert nem tudják a piacosok, hogyan kell felverni valaminek az árát akár egy nap alatt is, pedig erről és a tematikájáról az admin már régen írt és az az írás mai napig hibátlan.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.5.21
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    jutka190226 kedveli ezt.
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Most már értem az idézetet az aláíró sávodban. Mintha nekem szólna! :D :D :D Mondjuk látom, hogy van költésre váró banánod. A többiek a múltkor AB pálinkát rebesgettek a készleteiken lévő mennyiségből.
     
    Csoki2020, jutka190226 és achmed1122 kedveli ezt.
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Pedig az AB pálinka nem lenne rossz..:D
     
    Csoki2020 és jutka190226 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aranybanán pálinka, csillag pogácsával;)
    Jó lenne ha kitalálnának valamit a feleslegesen halmozódó mennyiségre;)
    Bár ha úgy nézzük elfér, enni nem kér:music: egyik sem... sem a csillag, sem az aranybanán8)
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szaporítani kell! Aztán akkor nem ér senkit meglepetés;)
     
    jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ismered azt a mondást, hogy előbb utóbb minden állat tenyészthető lesz a játékban?
    Én nem szaporítom, ha ez komoly lett volna arról már régen tudnánk..
    50 ól mellett engem nem érhet meglepetés. akkor azonnal írtam a sámlira, hogy én nem kapkodom el a dolgot, most sem fogom.
    [​IMG]
    Gondolod, hogy ha ez hír értékű lenne arról sehol sem tudnának? Láttál valahol bármi fajta utalást vagy célzást egy új tenyésztésre?​
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.21
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép rggelt kívánok mindenkinek asikeres játékot, jó tenyésztést és sok felröppenőt :)

    Ma izgalmas napunk lesz bőven ellát programokkal bennünket a játék.
    Várható, hogy lehull a lepel a szomszéd ajándékozás titkáról is. Kíváncsi vagyok a pannira :)
    ****
    A bahán a retró lajhár ólak átalakultak. Jelent valamit? Nem tudom, de az ólakba nem sokszor szoktak belekotorni... Van egy feltételezésem mi szerint esetleg tenyészthetővé fog válni? Hát nem tudom, hinni benne nem merek, de ilyenkor változik meg okkal az ólak látványa.
    Hozok róla képet, mert siralmassan rondákká váltak a retró csodák.
    [​IMG] [​IMG]
    Az első képen a területre kihelyezett retró++ lajhár ól látszik, a másodikon az eszköztárban látható eredeti csoda szép ól és a 3. képen pedig a törölt és újra az eszköztába rakott lajhár ól. Láthatóan megnőtt eggyel az ólak száma.
    Szóval ez vagy hiba a játékban, vagy pedig valami furcsa értelme van. Ok nélkül ilyen nem történik a játékban, lehet találgatni róla, hogy mitől van ez? Minden esetre szeretném viszakapni a területen kihelyezve is a ++ meseszép ólakat.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.5.21
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Eddig megmaradtak a retro** óljaink a változás után is...
    Csalódott lennék ha eltűnnének!
     
    jutka190226 és Julcsi-néni kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.