Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem a nászéjszaka kimarad az eventből . :D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt és melegebb napot kívánok minden sámlin ülő kedves pletyizőnek :)

    Nézem ma reggel a naptárat a teliholdas nyitva lesz 18-20.-án és nyitva lesz 28-30.-án is. Az elsőről sejtjük, hogy az átfogó event miatt lesz nyitva, hiszen Tommy a paradicsom ott lesz megtalálható az eventes pletyik szerint.
    A második nyitásról viszont nem emlékszem, hogy szó lett volna (lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem vagyok benne biztos).
    Lehet erről tudni valamit? Elsiklottam valami infó felett?
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.21
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kezdem ízlelgetni a sámli nevet , és tetszik . Ha nem látod a pletykát , álj fel egy sámlira .

    Én is kérdeztem ezt már és ezt a választ kaptam
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.21
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika:)
    Ezt én is tudtam, írtam is az elején, hogy az első nyitás az átfogó evenhez tartozik :), de köszi, hogy megerősítettél :D
    Engem a 2. dátum izgatna jobban a hóvégi, ami csak az áprilist mutatja a naptárban és nem tudom lesz-e folytatása, hogy ott mi fog történni, ha már mutatnak valamit a csillagok róla :) Kapunk-e valami újat, lesz-e tartalombővítés vagy csak a normál teliholdas nyitásról van szó pajttöltéssel gazdaköri beadásokkal szabadon választott tevékenységgel.
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    2 óra múlva kiderül , hogy a Tomi a paradicsom mennyire kalandos kedvében lesz . :inlove:
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos el kell mennem itthonról, nem leszek itt amikor közzéteszik, de nagyon kíváncsi vagyok rá én is :D:inlove:
    Készültem rá, levettem 1-1 dekort az összes teliholdas felhőmről, hogy ne hogy véletlenül is aktíváljam :)
    Tartok tőle, hogy engem nem fognak meglepni semmivel, ha folytatódik az a hagyomány, hogy csak az jelenik meg a farmon ami nincs még meg.. Csomagban jönnek a felhők, tehát ha csak egy is megvan már nem jelenik meg semmi sem :(
    ***
    Egyetlen dolgot bánok csak, hogy nem vettem meg a szellemtök tojást, szívesen megvenném, ha volna rá lehetőségem :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.21
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én se vettem meg , de nem bánom , egy bizonyos szám felett már mindegy , hogy mennyi van . De a több az jobb , az igaz .

    -----------

    Van a matrica albumunk , és hiányzik a 4. kép . Matricák listája
    És ez engem idegesített . Nem teljes a matrica gyűjtemény .

    [​IMG]3.
    Sajnos nem áll rendelkezésünkre a matrica képe4.
    [​IMG]5.
    Nem tudtam aludni és már nagyon régóta bújom a különböző fórumokat , hogy ezt a súlyos híbát kijavítsuk .
    És úgy érzem ma révbe értem .

    A farncia oldalon találtam meg ezt a képet , ott figyel benne a hiányzó 4. elefánt .

    [​IMG]

    Ha off , és ha esteleg törlik a hozzászólást , attól még bele tudják helyezni az elefántot a hiányzó részbe ?
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.21
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    @HéricsBáró Áruld el miért fontos neked ez az egy matrica, hogy aludni sem tudsz tőle?
    Emlékszem erre a matricára ezt akkor kaptuk amikor a bahát átalakították, ez a matrica őrzi az egyéni bahszintedet és az elért tp mennyiséget amit az átalakítás előtt elértél.
    Szóval kétszeri szintteljesítést nem a szél fútta össze nálam: innét indultam el és keményen megdolgoztam mindkét célszalag átszakításáért:[​IMG]
    Ha erre a matricára ráviszed az egeret kiírja, hogy mennyi BTP-d volt az átváltáskor. Nem túl jó a szemem, de mintha a 22. matrica lenne az enyém :)
    Nem vagyok oda a matricákért, de ez az egyetlen amire büszke voltam amíg nem adtam fel, hogy lesz bahaltoplista. Azóta nem hajtom a bahán való haladást, de így is van 170milliárdnál több a számlálóban :)
    Sajnálom, hogy a játék elvette tőlem a kedvenc területemet az új szintrendszerrel.

    ****
    FONTOS infó:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tervezett-karbantartás-2021-április-15-csütörtök.21083/
     
    Utoljára szerkesztett: 13.4.21
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönet, hogy kitartóan, jó mélyre ásva, egy 2013-as matricát megleltél és most idehoztad, hogy ez is helyére kerülhessen.
    Az is megoldás lehetett volna, ha a matricák vonatkozó oldalán a jelentés kapcsolót használva hoztad volna, de így is a helyére kerülhetett a 4. item.
    További sikeres játékot kívánunk!
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Máriusz volna egy újabb kérdésem!
    Hiszem, hogy semmi sincs véletlenül ebben a játékban, de meglepődtem rajta, hogy mit tartalmaz a legnagyobb eventkosár: [​IMG] A +2 nem növényes hanem állatokra ható. Szerinted miért raknak be egy ültetős eventbe ólra ható bónuszt? Van valami kiváltóoka ami meglepetést fog okozni nekünk?
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mert leghosszabb dolog a játékban az a kripta fa , de növény ad felröpit , de ólakra kapunk bónuszt . Ezt hívják BP logikának .
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pont ezt a logikát próbálom megfejteni, mert egyszerűen nem fér a fejembexD:cry:xD:D
    Nálam a felröpi indulásnál nulla azaz 0 lesz, mert fáim vannak kint.. Különösképpen nem zavar, majd megoldom akkor is, csak... izgatja a fantáziámat, hogy hátha van valami rejtett titkos oka ennek a bónusznak is :D
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    17.-étől 20-.áig lehet megvenni , és akkor lesz a hétvégi tenyésztő event .
    Mivel nincsen rémes tenyészthető állatunk , foglalmam sincsen .
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    De még lehet;) Én pl a Trutyiszörnyet simán eltenyésztgetném;)
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És hogy termelnénk le x összeget , ha havi egyszer van nyitva 24 órán át ?
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    annyi bónusz van a horror kertbe.... hogy simán le lehet termelni pár ezret;) Ól kell hozzá... s táp....
    ólbevételi bónusz... +2 horror állat bónusz s még az együtt indított +2 horrorbevételi.. megsokszorozza a termelt mennyiséget!
    De ezt te is tudod;)
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vagy nyitok 5 számjegyű rémes dolgok ládáját , oszt kalap kabát . xD

    De mivel nem tenyésztünk , nem nyitok ládát .
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Paradicsom mártást akartok főzni holnap ebédre? A húsgombócot honnét veszitek hozzá? xD:cry:xD
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Mi az, ami repül, barna, és minél tovább látjuk annál gyengébb?
    :music:
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Magasra rúgott focilabda, nem jó inkább a kosárlabdának van barna színe.. tehát messzire dobott kosárlabdára javítom a tippem
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.