Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehetne egy újabb dolog , ami felpörgetné a pörgetési lázat . :inlove:
     
    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kifejtenéd ez egy kicsit bővebben? PP-t adna annak örülnél? Bár én a zöldpörinek is tudnék örülni, ha elég rövid lesz az érési ideje. Sajnos a Főnixből hiába van sok, iszonyat lassan érik be még felhőgyorsítással is.
     
    -Fülemüle-70 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Semmire nem gondolok . Csak ha ládán és tp bónuszon mást adna . :inlove:
    Mittudomén , szerszámot , 100 szöget 700 óránként .Vagy elénekelne egy dalt . xD
     
    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerszámot ne, mert elsírom magamat és mérgemben csak egy dekort pörgetek ki xD:cry:xD Ott vanak a kunyhók adnak bőven szerszámot meg a tyúklak meg a szomszédok a napi ajiba, ha nincs event.. egyszerűen nincs szükségem szerszámra.. azt sem nyitom ki ami van :D
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor miből van hiány ? Vízet lehet venni , ott van a víztartály
    Trágyát adó dekor is van .
    Szupertrágyát , kacs katát , propellert is ad a mitikus .
    Szerszám is van , bájitalos láda is akad .
    Van benne 2 vevő , vagy lesz harmadik féle vagy nem .

    De ha kecske dekor lesz akkor ahhoz köthetőt ad ? Félve merem leírni , de van olyan láda . Szerinted a nevének a ládáját adhatná ?

    A meterológia szolgálat előrejelzése szerint 4 esőfelhő fog érkezni .
    Lehet már tudni , hogy milyen halmazállapotban fog jönni az égi áldás ?
    Ha szeretném igénybe venni a szolgáltatást , milyen úton rendezzem a számlát ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.4.21
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony jó lenne felpörgetni;) Mondjuk 48 órás akcióval... benne valami különlegessel.. no az PP akció lenne;)
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Rááltam a sámlira , de még úgy se látom , mi van a pokróc alatt . :cry:
    Pedig a vándor vidámpark nyitása lassan közeledik , és már tömöm a macskát , hogy rendesen sújtson oda kalapáccsal . :inlove:
     
    jutka190226 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem lesz valami új a kínálatban;)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vagy ami régen benne volt . :D:inlove:
     
    -Fülemüle-70 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Elárulod, hogy mit szeretél látni a pokróc alatt? Nekem olyan pocsék emlékeim vannak az ősziről, hogy abszulút nem várom... de hátha Te meghozod hozzá a kedvemet :inlove::D
    Nyereményt nem várok, mert kivettem ami érdekelt, de egy jó működőképes játékot azt igen :)
     
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Légy szíves a jövőben ügyelj arra, hogy a hozzászólásaid majd a padon, illetve más topikokban is , lehetőleg ne pár szavas reakciók legyenek.Tudod minden hozzászólásnak legalább 4 szóból kell állniuk. Azonkívül kérlek törekedj arra, hogy olyan hozzászólásokat írj mindenhol, amiket mások hasznosnak találnak. Tehát nyugodtan oszd meg a tapasztalataidat, hozzál a padra képeket, híreket amiket találsz, erre a lehetőség adott, csak mellőzd az olyan hozzászólásokat, amik annyiból állnak mint például "Ez jól hangzik" stb. Ha pedig lazítani akarsz, akkor gyere ide nyugodtan, áthozhatsz máshonnan Te is és más is bárhonnan hozzászólást és el lehet itt szórakozni. Sajnos tényleg elszabadultak a topikokban a lényegtelen hozzászólások, amik másokat zavarhatnak. Ezentúl a topikokban ezekre a hozzászólásokra igyekszünk majd jobban odafigyelni, igaz nehéz lesz mérlegelni, hogy egy hozzászólás hasznos-e, belefér-e még a topik vagy csevegő témájába. Tehát egy-egy hozzászólás törlése nem személyes okokból fog történni, hanem a rend és a békesség fenntartása érdekében. A többi játékos nevében és a moderátorok nevében is kérlek erre Téged és másokat is. Biztos vagyok benne, hogyha kicsit jobban oda figyelsz Te is és mások is, akkor a közösség is jobb lesz. Köszönöm előre is ha együttműködsz ebben velünk.
    :):inlove:
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor , ezek szerint ha nyitok ládát , és behozom ide a tartalmát , akkor maradhat ? :inlove:

    Igyekszem , olyan leszek mint egy szorgos hangya . :inlove:
     
    jutka190226, PalMa, -Fülemüle-70 és 5 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod mit? Ez nem is olyan rossz ötlet, remélem beveszik a kockadinnyét, a szivárványszínű kukoricát és a holdvirágot is és úgy , hogy gazdakör csak akkor jelenjen meg, ha a játékos már mindet teljesíteni tudja.. Nekem nem lesz gond, mindegyik kinemesítve vár a feladatra. Aminek remélem olyan nyereményei lesznek, mint a legújabbaknak :D:D:D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem eddig is úgy kerültek be a feladatok, amikor már elérhető az adott növény;) Szóval én várom....
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Igen! Minden további nélkül !
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen tudom, hogy Máriusz is bármikor hozhatja a képet, csak egy picikét dicsérni szerettem volna Jancsikát, mert számomra viszont nagyon sokat jelent a grafika :), talán megérted :)
    Nálam szupertápot szokott enni az új titokállat, a táphoz nem sokat értek.. amire én nekiállok tápotkeverni a malomban addigra kiderül, hogy mi is lesz az. (Genka táblázatat is csak hírből ismerem, ugyanaz a helyzet vele nem tudom megnyitni.. Valahogy hadilábon áll a gépem az excellel. Valakit a hátam mögé kéne állítani, hogy mondja meg, hogy mi a baj vele, mert én nem tudok rájönni.)
    Viszont lehet, hogy "jegyzetben" csak ezeket a növényeket ismerik a tápot kitalálók.. xD aztán ezt szorozzák meg a kedvenc számukkal, vagy amit kockán kidobnakxD:cry:xD
    Juj ez nem lett pletyka így átviszem a sámlira, nem szeretnék kikapni Márusztól :):oops:
    Én mostanában inkább azon töröm a fejemet, hogy hogyan tudnám elkölteni a szeonzsetonjaimat, úgy hogy a leghasznosabb legyen nekem van belőle jelenleg 18 darab..
     
  17. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Ezek szerint sose próbáltad megnyitni Genka táblázatát. :( Nem kell hozzá excel. 8)
     
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Hoppácska !!!
    Pedig ez még nekem is sikerült ::))
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van tényleg nem próbáltam meg. Toma táblázatának a kudarca elvette a kedvemet minden hasonló próbálkozástól.
    Elhoztam a fejlődésiből amit Genka írt: "Aktualizáltam a Tápok terményszükséglete Exceltáblámat, amelyet az aláírásomban találtok meg.
    Ezúttal bocsátom rendelkezésetekre, és szíves használatra - akit érdekel." Ő itt egyértelműen exelről ír, ezért nem próbálkoztam többek között a megnyitásával
    Gratulálok ügyes vagy. Számomra soha sem okozott gondot az állatok tápja, így nem próbáltam ki, mert minek? A malomban azonnal leolvasható minden adat ami fontos lehet. Mit eszik, mennyi növényem vagy fatermésem vagy állatom van hozzá, mennyi idő alatt készül el a táp... stb Tehát égetően nem volt rá szükségem
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.21
  20. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Az alapja valóban excel, de Genka "áttelepítette" OneDrive-ra, hogy bárki használhassa.
    (Toma táblázatának használatához sajnos a OneDrive tudása kevés.)

    Te pedig ezt írtad, idézlek szó szerint: "Genka táblázatat is csak hírből ismerem, ugyanaz a helyzet vele nem tudom megnyitni.."
    Nem azt írtad, hogy meg se próbáltad, hanem azt, hogy nem tudtad. Mekkora a különbség!
    Ha már Genka "pontos" fogalmazására hivatkozol, akkor ugye nem baj, hogy én is azt olvasom ki a szavaidból, amit egyértelműen leírtál?

    Nekem rendszeresen van tele a malmom. Én már csak ilyen tápkeverős fajta vagyok, ha már tudok nullázni az ólakkal. Persze, ki is törölhetném és újra visszatehetném az utolsó keverést, de akkor azt fel is kellene írni, hogy mi és mennyi volt benne.
    Genka táblázata nekem nagyon sokat segít. Ugyanis nem mindegy, hogy pl. a meglévő 20ezer cseresznyémet hány táphoz kellene elosztanom és nekem az sem mindegy, hogy milyen arányban. Van, amibe 2 kell, van amibe 8.
    Ez kicsit több annál, mint hogy felsorolja, melyik állat mit eszik. Olyan összesítő sorok vannak benne, amit elég sok jegyzeteléssel és hibázási lehetőséggel lehetne "papíron összeszedni".

    Tényleg javaslom, hogy kattints a linkre és nézz bele! Megéri azt az időt, amit ráfordítasz.
     
    z2856, PalMa, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.