Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor még nagyba vettem a csomagokat, én mindig szupival etettem őket az elején. Most már, amire hozzám kerül egy új ól, arra már lesz tápom. :)
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egyszerre indítottam a malmot a hullámospapagáj játékba kerülésével, ennél többet tenni nem tudok, illetve most megnéztem kb 21 aranyat gombolnának le rólam, ha gyorsítanám a keverést.
    Legközelebb Máriusztól nem a tápok összetevőjét kell megtudakolni, hanem a tápkeverési időt :D, ez azt hiszem fontosabb infó, mert ami a tápba kell az úgyis ott van a pajtámban.. Ha nem, marad a szupertáp, mint desszert :D Ha lassú a malom akkor is :D
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha esetleg turbómalmos , prémes , felhős csökkentős , és szuper akciós napon próbálkoznál ?
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Aranyos vagy Jancsika :) Prémem van turbóelőfizetésem is maradt (3193:39 óráig érvényes ennyit mutat az egér, ha a malomra ráviszem) a régi és az új prém átmeneti időszakából, de az nem hat sajnos. A malmot gyorsító felhőt viszont használom, ebben az időben az is benne van :D
    PS: Szupernapokról viszont mostanában nem esett szó még kérdés formájában sem és felesleges is lenne, mert addig etetem a papagájokat amíg a gkör készen nem lesz, utána mennek porosodni.. Esetleg, ha egyébként is nullázok akkor még felszaporíthatom ezt a mennyiséget is, feltéve, hogy addigra lesz tápom is hozzá :D
     
    Utoljára szerkesztett: 13.6.21
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És , mi van , ha én egyszerre akarok mindent ?
    Mondjuk elérem az ezer növényt komforton ,és kerti zsászát termelek 3 területen
    Az percenként 132.000 db növény .
    10 perc alatt van 1.320.000 db növény .
    Egy óra alatt kerekítve lenne 8.000.000 növény .
    13 óra alatt elvileg lenne 100.000.000 növény , amit szuper akciós napon , turbómalommal , prémmel , és felhők csökkentővel farmarannyla 1.000.000 gőtetáppá alakítanám , és a 65x szorzóval amivel számolunk 65 millió gőtém lenne .
    Jó oké , az ezer növény az 10 óra nullázás a keréken , a 13 óra zsázsázás , és utána indulna a gőte .
    De elméletileg ez lehetséges lenne ? Főleg , ha nem alszom ?

    Ja , és az egész gőtét eladnám a piacon , és a top10 CSP helyre mennék , és ott figyelnék hónapokig , majd abból a pénzből vennék rája tápot , és úgy gyarapodnák .

    Ez a rövid tervem nagyvonalakban . Habár a 65x szorzóban az ólakra nincsen bele számolva a gyepek ura , meg egyéb dolgok .
    Én megtaláltam a tökéletes tervet . :D
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megkérdezhetem, hogy ez a 4 ajánlat egyszerre jelent meg nálad?
    Nálam kellő jelentkezett... az egyiket meg is vettem;)
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen , egyszerre jelent meg , nézzél körül alaposan , mert hasonló a nevük , és belekeveredhetsz .
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A turbó malom és a prém nem működik együtt a kettő különböző akció és az idejük nem adódik össze erre számoljál.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pedig jó lett volna , de akkor máshogy lesz eset . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egyébként ezek az akciók nálam is pont így jelentek meg. Van amivel éltem és van amivel nem..
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam, csak 2 jelent meg... sebaj;) Jön majd másik...

    A prém és a turbómalom akció valóban nem adódik össze... ható erejüket tekintve...:music: húúú pedig milyen jó lenne;) de a prém mellett / előtt vett turbó malom sem veszik el... ;) Ezt tapasztaltból írom;) a rendszer a prém lejárta után felhasználható...
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Vettem 111 db titokólat . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szép szám és már kinyitottad őket?
    Kaptál a terveidnek megfelelő ólakat? Szerencséd volt a rájákkal?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    80 ólat kiraktam , majd a reggeli kávé mellet nézem meg . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szurkolok neked, hogy nagyobb szerencséd legyen a rájákkal, mint nekem volt, bár én csak egyetlen csomagot vettem meg :) Abból nem lesz 80 darab :D
    Láttad milyen képet hozott Máriusz a tesztfarmjáról? Ilyent szeretnék én is elérni, kiegészítve azzal, hogy nálam a raktárházakban is rája lenne, mind az 5-ben :inlove::inlove::inlove:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Látni láttam a képet , de az új állatból elég 1 ól is , és avval is lehet bűvészkedni . :inlove:

    De most nincsen hangulatom ólazni . :cry:Inkább piacolok , amióta visszatették az esc gombot . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezek lettek : https://i.imgur.com/yNdA5Qo.png , https://i.imgur.com/nvRSEbi.png , https://i.imgur.com/GpLqvVR.png

    Lett 3 db hullámos papagáj
     
    Utoljára szerkesztett: 14.6.21
    maszilva, -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 14.6.21
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem a medúzák jobban feltűnnek . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    1000 titokólból (teszt):
    Manta (narancs): 44db
    Medúza: 40
    Hullámos papagáj: 24db
    Aki hullámos papagájt szeretne és teheti, inkább csomagot vásároljon az a biztos.
    Még valami, a bahamán a vonatos rakomány (1000db teszt) legalább 3 x annyi pink ólat ad, mint a papagájos titokól.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.