Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Köszönjük szépen a tesztet, kár, hogy nem korábban kaptuk meg :) Én már végeztem van megfelelő mennyiségű hullámos papagájom is, végzek a gkörrel lassan (a tápot még keveri a a malom ezt iszonyat hosszúra sikerület beállítaniuk az állatka méretéhez mérten :D)
    Kihasználtam minden lehetőségemet amiről úgy gondoltam, hogy még belefér a malacperselybe, de biztos lesz olyan aki ezeket a statisztikákat hasznosítani tudja. Nálam meg majd jön a csere élvezete és izgalma manraja ügyben, mert én nem voltam ilyen szerencsés, sőt ha úgy nézem nálam bizony eltévedt a statisztika :):inlove:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a tesztet...
    1000 ólból 24 új állat az nem sok.... sőt kevés:music:
    Csomagot vettem így 2 hullámosom lett!

    Nem csak a teszten adja jobban a rózsa ólakat rakomány;) Határozottan szépen adja őket;) Viszont a piros víziló nem túl gyakori;)
     
    maszilva kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam pont fordítva működött a teszt, rózsát alig kaptam, (talán 4-5 darabot) de lett:[​IMG] Megközelítőleg 70 rakományból.
     
    HéricsBáró és maszilva kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval , ezek szerint , megéri a vonat ?
     
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Korábban nem voltam elég pihent, hogy ennyi ólat kibontsak.
    xD
    Neked mennyi hullámos ól jött össze?
    A saját farmomon körülbelül egyformán jönnek a pink ólak és a piros vízilovak. Gyűjtöm a vízilovakat, bár nem tudom minek, egyszer biztos haszna lesz.
    :)

    Nekem megéri a pink ólak miatt, a kedvencem a pink ráktavacska , annak nagyon tetszik a grafikája, de a többi is jól jön.
    :)
     
    maszilva, jutka190226, Gio és 4 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! 12 vízilovat terveztem... az eddig kibontott 60 rakományból 3 lett:wuerg: Rózsa ól viszont lett 7... - rák nem volt egysem a rózsák között!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    De jó , nekem is valahogy a rák tetszik . :inlove:

    Akkor elkezdek vonatozni , remélem nem zavar le a jegyellenőr . :D
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Próbálkozom még én is;) Ugyan van egy rózsa rákom... - talán event nyeremény volt:music:
    De jól mutatna egy párja;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kemény 3 darab a csomagból 1 kötelező +2 bontva..
    Nagyon szerettem volna egy rózsa rákot, de sajnos nem lett, bezzeg a pink majom osztályismétlő lett, enyhén túlzás is, hogy hányat kaptam, no meg papagájröptetőből is többet is. :)
    Sajnos most el kell mennem itthonról és nem érek rá foglalkozni az ólakkal.
    Én a vízilovakkal vagyok'xD:cry:xD
     
    jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nagyon jó , hogy minden vonatozásnál be kell írni a megfelelő állatot :cry:
    De megoldottam , szerencsére van/volt 1600 db retró + lajhár ólam és elég csak a re szót beírnom , és aránylag hamar utazok :inlove:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Körülbelül 300 vonatnál járok, még most érik 40 rakomány.
    Eddig 37 víziló és 5 ráktavacska jött.
    :)
    Miután kifogytam a felesleges ólakból , sárga tukánokat vettem, azokat rakom be hármasával. Nagyon nem válogattam a lehetőségek közül. Így amikor begördül a vonat, akkor csak a fejlesztésekre kattintok és rögtön elől ott vannak a sárga tukánok, így elég gyors a vonatozás (persze farmaranyos gyorsítással).
    :)
     
    maszilva, jutka190226, Gio és 4 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én azt a pillanatot várom , amikor az ól értékét felnövelik , vagy a beadandót lecsökkentik .:inlove:

    Mielőtt kivették a játékból , bevásároltam belőle . xD


    [​IMG]
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam van még feltenni való;) Mondjuk csak kb 150 vonatot indítottam... még néhányt jó lenne;)
    Hát nem is Te lettél volna;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pedig akkor is szóltam, hogy őrültséget csinálsz, de ahogy csak szeretnéd.. nem hallgattál rám
    Azóta inkább hallgatok...
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika őrült játék tempót diktál:music: De pont ettől Jancsika;)

    Ha Te mutattál volna ilyen képet... na attól ledöbbentem volna:wuerg:xDxDxD
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bármit írsz , elolvasom . Csak rád hallgatok . :inlove: 200 alatt lesz a vonatozások száma . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika szeretlek, de ez most nem jött be, mint a példa mutatja.:inlove:
    Ügyes vagy én is kergettem még 100-at kb, de sajna 4. szintű rák nem jött be, csak pirosakat kaptam, annak is örültem, de azért egy rózsának sokkal jobban.is tudtam volna örülni. :inlove: Még alszik 29, majd reggel kiderül, hogy mi lesz belőlük :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd egyszer valamikor talán a közeljövöben ami távoli , valamit megmókolnak vele . Vagy nem .

    2 hét múlva lejár a farmáruda , tudunk róla valamit ? A tárgykeresőben mit keresünk és lesz eső ?
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jó kérdések, akár én is kérdezhettem volna őket :D
    Hozzáteszem még a sajátomat is: A tárgykereső jobb lesz, mint amilyen az utolsó volt? A legutolsó nem igazán volt megérős:eek: Túl sokat kért és ha jól emlékszem keveset adott..
     
    maszilva, jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor kérdezd meg te is . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.