Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD Annyira nem is hasonlítanak. És lehet, hogy megszédülne a pörgetések közben xD:cry:xD
    Egyébként milyen szerepe lenne a játékban? Ő turbózná fel a hatását az új PP-s dekornak? Ha majom helyett Jovovicsosat pörgetünk dupla bónuszt kapunk? xD:cry:xD:inlove:
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem mindegy lenne a szerepe. Sok mindenre, -kire tudna hatni, az biztos. ;)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jövőhéten karácsony , de 5 hónap és érik a cseresznye . :D Hm , de finom , enném már . xD
     
    jucus100, zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    27.-én már eheted is a cseresznyét a naptár szerint. Ha most nosztalgiáznék régi szép emlékeket tudnék leírni erről a szóról :inlove::inlove:, de azok az idők már köddé váltak, csak egy-egy szó erejéig merülnek fel újra :D:music:
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én a szülinapi eventre is kíváncsi vagyok , hogy mekkora szülinapi eső várható ?
    Terülj terülj asztalka lesz dekorokból , melyek csak a kívánságainkat lesik , és felkúsznak a vágyak fájára , mely a legszebben fog tündökölni ? Vagy a suttogó ködön át hallgatjuk a csalogató hangokat , melyek azt kántálják , hogy itt az idő és elérkezett a nagy pillanat , mely az eventek legszebbje lesz az összes gyertyával egybekötve , amit kacagva és nevetve a szánkon csücsörítve fogunk elfújni , és azt kívánhatunk amit csak akarunk , és talán lehetséges , hogy valóra is válik a legszebb kívánságaink ?
     
    zsani_apja, jucus100 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Úgy legyen, de ha lehet ne egy éves érésű felhővel lepjenek meg bennünket, mert nincs akkora esernyőm ami alá állva megvédene egy ilyen esőtől... xD:cry:xD
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A decemberi naptárban át van húzva : Fás válogatás
    Tudom , hogy a naptár csak tájékoztatú jelleggű , hogy mik lehetnek .
    De kíváncsi lettem volna , hogy idéén utoljára mivel lepnek meg ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.12.21
    zsani_apja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Valószínűleg úgy kaptuk volna meg az ismertetőt, hogy új fa nem szerepel a kínálatban...
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most paszírozzák be a farmaranyfát ? És eljön az aranykor ? Aranyeső lesz minden nap ? Aranyozott kapával kapálunk ?
     
    jucus100, zsani_apja és Samborg kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma nagyon nehezen bújt elő a kunyhóból. :D
    [​IMG]
    Lehet ezzel kellene indulnom a fórumjátékon! :D ;)
     
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Mivel ez 1 jégkunyhó:)
    Tudod mi az eszkimók alap szabálya? :music:
    Kunyhó mögött sárga hóból nem eszünk xD:D
     
    farmeres53, kovacstne, bocsinet és 6 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szép reggelt, áldott adventi készülődést és várakozást kívánok Mindenkinek!

    [​IMG]
     
    maszilva, kovacstne, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  13. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sziasztok!


    Nem tudtam követni most a híreket, ezért kérdezném, hogy tenyésztős event mikorra várható?
     
  14. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia Gyöngy -581 !
    Köszönöm szépen, viszont kívánom . :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    -vadocka70-, PalMa, SzuperTájfun és 5 más kedveli ezt.
  16. sessyrin

    sessyrin Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Most az egy tápos tenyésztési lehetőségnél mit és milyen arányban érdemes beterelni a kuckóba?
    Előre is köszönöm szépen a választ :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én az egy tápos tenyésztés végén harmadolva fogom a terepbe terelni az állatokat és hogy mit? Ezek közül válogatom ki ebben segítséget adott Máriusz a jóslatával:)

    [​IMG]= Kétéltűek

    [​IMG]= Emlősök

    [​IMG]= Madarak

    Szia Othep :)
    Nagyon szépen köszönjük, ez tényleg nagy meglepetés így karácsony előtt.:inlove::inlove:
     
    PZoli64, PalMa, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  18. sessyrin

    sessyrin Utánpótlás-írogató

    Köszönöm :D én már be is tereltem őket a kuckóba :)

     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én még egyszerűbbel indulok . :D
     
    Mica67 és zsani_apja kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Konkrét pletyi nem volt még róla és szerintem nem is lesz. A tapasztalatunkra kell hagyatkoznunk. A moderátorok aláírásában ott van Rackó éves ajándékainak listája, tehát keresnünk kell majd azokat :). Miért? Mert mennek a felhőre és jobb lenne, ha mi találnánk meg, mintha munkát adnánk vele az amúgyis leterhelt modiknak :)
    Az adventi naptár 24. kunyhója (szenteste) sokkal nagyobb a többinél és szerintem ott rejtőzik a felhősor, de ez csak az én tippem és a tévedés jogát fenntartom.. Viszont kívánom, hogy valahol, bárhol ott legyen a naptárban. Türelem és előbb utóbb elbukkan:)
    Én hiszek benne:inlove::inlove::inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.