Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    [​IMG]

    és nem utolsó sorban...
    - további jó játékot a kedvenc Farmeramánkkal,
    - tömött pajtát és csp-számlát,
    - kevés rendszerhibát,
    - sok ajándékkódot,
    - a magas szintű játékosok érdeklődését is kiváltó, izgalmas újításokat,
    - új típusú event-kihívásokat,
    - a moderátoroknak pedig sok türelmet és kitartást!

    Üdvözlettel,
    Kata
     
  2. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Szia! Köszönjük szépen ez túlon-túl szép lenne ha így összejönne. Neked is és minden kedves Farmtársamnak teljesüljenek mindezek a jó kívánságok!
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Halvány fogalmam sincsen róla, talán Máriusz tudna rá választ adni, ha olvasna esetleg bennünket és volna kedve válaszolni a sok kérdésre amit feltettünk.
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt Mindenkinek Új év reggelén!

    Ébredés után tartottam egy kis farmos évértékelőt;) Nagy tervekkel indítottam a tavalyi évet...
    Pl hogy év végére lesz 100 arany állatom... -szupertáp vásárlás nélkül;) 76 darab lett végül:music:
    A csp készlet tervezett mértékét simán háromszorosan teljesítettem... :music: úgy hogy semmi erőfeszítést nem tettem azért, hogy ez így legyen... a piac nem az én játék terem... :wuerg:
    A farmos, szigetes horroros állataim, faterméseim tápjaim terményeim számát 1000 fölé tornázom... ez 98.9 %-ban sikerült... 8)
    A szintlépéseknél azt terveztem, hogy elérem a 245. szintet... természetesen szintlépő kosár vásárlás nélkül... :p
    Ezt meglepetésemre sikerült bő 1 szinttel túl lépni... 8) A napi aratásom gyenge napokon is eléri a 2 milliárd tp-t;)
    Továbbra is fontos, hogy próbáljak minél kevesebb ráfordítással minél nagyobb jó játékot találni a játékban;)
    Várom az új kihívásokat... :inlove:
    Játszani jó;)
     
    Rizstej, maszilva, rencsike982 és 6 más kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Éjfél után 5 perccel, vettem a bátorságot és leültem tv-t nézni. Utoljára fél éve tettem ilyet, akkor ez a tevékenységem kb 3 percig tartott. Most gyorsan átszáguldottam egy tucat csatornán. A műsor ugyanaz volt mint fél éve! Reklám. Igaz most más gyógyszerek akciósak. Azért érdekes, hogy előtte 5 perccel kívántak mindenkinek egészségben gazdag új évet, mindenhol, ahol csak lehetett. Azaz senki ne legyen beteg. Értem én, mindenre fel kell készülni, mert mi van ha a kívánság nem teljesül, vagy ha az a kívánság nem is szívből szólt. Körülbelül 5 perc volt az az idő, amíg képes voltam elhinni, hogy tényleg egészségben telik majd el ez az év, mert az illúziót már rögtön lerombolták, azzal, hogy de, beteg lehetsz, de ne izgulj, most akciós ez is az is. Szóval el kellene döntenem, hogy kihasználjam-e az akciókat. Tehát lehet most kellene letudnom az idei év betegségeit. Még nem tudom mit válasszak. A hurutos köhögést, száraz köhögést, hasmenést, szorulást, orrdugulást, legyen-e égető-fájó-viszkető érzés a hátsómba. Rügyezzen-e laska gomba a lábujjaimon, puffadjak-e mint varangy a cigitől? Még láttam valami libazsírszerű dolgot is, amit a mellkasunkra kell kenni, amitől az füstölt, de elmúlt a köhögés és még valami szakértő is lehetek ha a családot ezzel végig átkenegetem. Sajnos arra nem tért ki a reklám, hogy a szakértői oklevelet, hol lehet átvenni. Sertés zsír van itthon, bár nem tudom mit szólna a párom, ha arra ébredne, hogy azzal kenegetem. Most küzdök a gondolataimmal, mint vakond a betonnal. Ha lemaradok az akciókról, akkor hol az esélyegyenlőség?
    :wuerg:
     
    PZoli64, -ágianyu33-, LCZAnikó és 29 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Esély egyenlőség nem létezik.... Vannak jól informáltak akik vigyáznak a saját előnyükre... még véletlenül sem engedik addig kiszivárogni a híreket ameddig tetemes előnyre nem tesznek szert:music:
    Vannak hírolvasók... akik csak a maguk szórakoztatására bohóckodnak:(
    Volt idő amikor nem ide jöttünk hírekért... mert voltak más mondjuk úgy kereskedelmi csatornák is... 8) Azok megszűntek érdektelenség miatt... :wuerg: Kár érte... még a cicaharc is hiányzik ami a csatornák között volt.. 8)
    A cseppekben érkező hírről már madárnyelven sem igazán érdemes beszélni... A piacot egy két játékos irányítja...:wuerg: A kis játékoshoz akkor jut el az infó amikor az árak már az eget verik... mert amíg olcsó addig nem küldünk senkit piacra... mert nem beszélünk róla... :music: Ez sem esélyegyenlőség támogató praktika...:wuerg:
    De azt hiszem meg van a megoldás... legyen mindenből... hiszen teljesíthetetlen mennyiséget nem kívánnak az eventek!

    Apropó gyógyszerek, helyett inkább éljünk egészségesen!:inlove: Boldog új esztendőt kívánunk mindenkinek!:inlove:
     
    Bátyus, jófarmerlány és farmeres53 kedveli ezt.
  7. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Kedves Máriusz,
    perpill a tv-t nézem, Mtrx1 és 2 és Karácsonyi ajándékom a 4.volt a moziban:inlove:;

    nem kell elkeseredni, az általad említett ingerre is van megoldás: gyömbér, vitamin, akciós vmi, ha már úgy is kell ,és a testet szinten kell tartani,hogy ne romoljon tovább.Sajnos betegségek léteznek, a pénz is létezik, gazdagabbnál gazdagabb is létezik,... többünk viszont Akció-vadász .Mit gondolsz miért?
    Címszavakban: pénz mennyisége, kor mennyisége...és vannak szakemberek a szakhelyen,akikhez bizalommal fordulhatsz,már akkor is,amikor az egészségedet szeretnéd minél tovább megőrizni.Ez nem a reklám helye;)

    Észnél kell lenni az életben,az biztos,ha a TV-t nézzük,akkor is, és nem árt egy olyan Mtrxos kölcsönös szerelem sem az életünkben! Szerintem az gyógyír mindenre .

    Boldog 2022-t kívánok minden kedves Farmeramasnak!
     
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Milyen tetemes előnyre gondolsz? Több eventnövényre gondolsz, felröppenőre? Mert hogy az eventek 99%-a ezekre épül nem a pajtára. Pajtára épülő gazdakörikre? Ezek meg nem időhöz kötöttek. Ami időhöz kötött az meg nem pajtára épül. Mivel lehet itt tetemes előnyre szert tenni? Olyan minimális dolgot kérnek az eventek a pajtából, amit az eventismertető megjelenése után is simán le lehet termelni.
    :)
    Mindenki más. Van aki ebben is szórakozást talál. Azt meg nem lehet megtiltani, hogy valaki jól érezze magát ha minden szabályt betart. Itt előnyünkre válik ha van bennünk mások irányába némi empátia.
    :)
    Mint írod "érdektelenség" miatt megszűntek. Akkor miért kár értük, ha senkit nem érdekeltek?
    Képcsöves fekete fehér tv-t sem érdemes gyártani, mert senkit nem érdekel. De kár értük!
    o_O
    A hírek, a hírek felületén ugyanúgy érkeznek mint eddig, nem változott benne semmi. A pletykák maradtak pletykák, amiért érdemes vagy nem érdemes ezekről beszélni azt az befolyásolja, hogy van-e értelme egy-egy eseményről egyáltalán bővebben beszélni, mert ha nem pajtaigényes egy dolog, akkor sok értelme nincs. Persze lehet képeket nézegetni róluk, de ezzel semmilyen előnyre nem lehet szert tenni.
    :)
    Ha olyan dologról van szó, akkor arról van pletyi is. A piacra való küldés két élű dolog. Van aki azért küldené a játékosokat, hogy valóban előnyre tegyenek szert a kisebb játékosok, de mivel az ilyen pletykák vagy bekövetkeznek vagy nem, én csak saját felelősségre vásároltatnék másokkal előre. Még az események előtt pár nappal is átírhatják a dolgokat. Na meg vannak, akik azért küldenék gyorsan a játékosokat a piacra, hogy az eseményig felmenjenek az árak, és ők a több ezer terméküket már 10-20x-os áron adhassák majd el. Nem rég töröltem egy ilyen hsz-t. Nem is tudom "ki" volt az, aki gyorsan a piacra küldte a játékosokat vásárolni, majd egy másik hsz-ében megjegyezte, hogy majd ha eljön az ideje a piacra kirak az említett dologból több ezer termékét. Nem azt írta, hogy érdemes elkezdeni az eseményre a kért dolgot letermelni, hanem gyorsan menjen mindenki vásárolni a piacra, pedig az eseményig minimum 1 hónap van még. Sőt, nem is rakta ki most a termékeit olcsón, vagy áron alul, hogy a kis játékosok most vásároljanak belőle.
    :music:

    Ha szerinted is teljesíthetetlen mennyiségeket nem kérnek az eventek, akkor nem értem a felvetett problémáidat.
    o_O
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm, hogy törlés helyett válaszoltál!

    Próbálok tételesen sorba válaszolni;)

    Tetemes előny... A tudás előny;) Az információ tőke... :music: Még akkor is ha keveset kér egy event;)

    Másság! .... Empátiának türelmességnek nem érzem hiányát, igyekszem tág látókörben értelmezni a dolgokat;) Én még a halálra ítélt sorozatgyilkosnak is tudom a pozitív oldalát látni;)

    Megszűnés... Ha egy lavina elindul:wuerg: akkor az baj:( Én csak ezt sajnálom... nem azt hogy az első pletykabódé megszűnt...

    Hírek: Ezeket a cseppeket köszönjük;) Talán azért tűnik kevésnek mert sokszor kapjuk a lerágott csontot újra és újra ismétlésként...
    De ez tényleg csak az én problémám, meg azé aki pont így érzi;)

    Piac: Valóban Én voltam akit töröltél.... -hiszen a jó indulatot nem is feltételezted:(... -na jó hülyén jött ki a két hozzászólás-.-... de ettől függetlenül mindkettő igazat írt;)... Addig kell venni míg olcsó;) s eladni amikor drága:music: Ez a dinamikus piac törvénye...
    Nem játékterem a piac... felvásárlás meg pláne nem... :wuerg: eladni mondjuk csak akkor adok el ha éppen nagyon pörög.. és még eszembe is jut a piacxDxDxD na ez marha ritkán van;) még akkor is ha van több ezer piacra küldhető darab;)
    Ha valaki a piacomon olyant keres ami a gazdakörébe kell és megkeres.... azt kivétel nélkül áron alul szoktam kitenni;) Mert játszani jó!:inlove:


    Köszönöm az újévi eszmecserét;)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Pont ezért utálom a tv-t, mint amiket leírtál.
    Választani? Talán a legolcsóbbat kell, mert Ákció van és az ákciós újság is ezt kínálja.. aztán majd csak jó lesz valamire :D
    Én is választottam kikapcsolom a tv-t. Ahol már a reklámokra írják ki a korhatárt nem a filmekre és egyéb tartalmakra, nekem ott nincs helyem...xD:cry:xD
     
    Rizstej, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez nagyon szép volt köszönjük;) Hozzá csak annyit fűznék, hogy úgy legyen;)
     
    Síkvölgy és Kata_rzis kedveli ezt.
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Hidd el mindig feltételezem a jóindulatot. Hiszen tudom, hogy mesterien tudsz hozzászólásokat írni. Mindig van olyan hozzászólásod, amiről nem lehet eldönteni, hogy az egy esetleges számonkérés-e a pletyis, a jós, a moderátorok vagy játékostársaid felé, vagy csak egyszerűen nem kellően világosan fogalmazod meg a hsz-ed. Itt mindig a jóindulat feltételezése az, ami miatt nem kerülsz törlésre, bár mindig ott bujkál bennem és a kollégáimban, hogy csak mesterien megfogalmazott bújtatott kritika, számonkérés lapul a háttérben felénk, a játék és esetleg játékosok felé. Egy hsz-edben megtalálható általában valami, ami nem tetszik neked a játékkal vagy egyéb dolgokkal kapcsolatban, negatívum negatívum hátán, de később kitérsz rá, hogy az nem is baj, mert végül is nincs is a dologgal semmi bajod, mert van rá megoldás. Ez kb olyan mint, amikor valaki elsorolja valakiről, hogy mik a negatívumai, csúnya, hülye, béna, stb majd a végén megjegyzi, hogy ezektől függetlenül ő elfogadja így ahogy van és nagyon szereti az illetőt. Tehát odaszúrsz , de van nálad sebtapasz is, hogy merő jóindulat legyen a sztori vége. Szóval nehéz eldönteni egy egy hsz-ednél, hogy az szándékosan burkolt, nem éppen jóindulatú, de mesterien jóindulatú köntösbe megpróbált felöltöztetett kritika valaki vagy valami felé, vagy még sem az. Megpróbálok optimista maradni és a jó indulatot feltételezni mindenkiről, amíg az illető arra rá nem cáfol.
    ;)
     
  13. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Találtam egy jó kis videót, amin jól látni, hogy mindenhol akadhat valaki, aki másként szórakozik.
    xD:D
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove:
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD és nagyon jól szórakozik és még szórakoztat is vele xD:cry:xD
    Köszönöm a videót, már kezdtem zsebkendőért indulni itt olyan gyászos volt a hangulat, de ez a képsor feldobta xD:cry:xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hol vannak a kérdéseid amivel riogattál bennünket?xD:cry:xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Jesszus, hagyjátok abba... xD;)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Néhány nap múlva jön a szüreti event :inlove: picit megkésve... :music:

    Kíváncsian várom milyen közösségi megmozdulást hoz;)
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Figyeld a német fórumot az akasztófás játékot most fejezték be, a dekorok nevét találgatták. Lehet, hogy kapnak valami infót a nyereményekről is. :) A nyeremény dekorok képét biztosan át lehet majd hozni :), más nyereményről nem tudok...
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ma egész nap azt halgattam a tv-ben , hogy 364 nap múlva milyen jó filmek lesznek . Ugyanis kihangsúlyozták mindig , hogy az év utolsó napján is jó filmek lesznek . Eddig csak egy hétig szoktak reklámozni sorozat részeket , most úgy látcik valaki nagyobbat álmodott .
    De az is lehet , hogy a szilveszteri mámor közepette elfelejték lecsavarni a gombot , ami a reklámokért felel .
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.