Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha megtudjuk a terveket , akkor utána már lehet kérdezni a márciusi tenyésztésről ? :inlove:
     
    Nagyii58, jucus100, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tőlem ha lehet ne kérdezzél, Máriusz távcsöve pedig még a februárit sem látta tisztán, mindenki a saját felelősségére készülhet belőle és vagy-vagy...
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amúgy , attól , ha mindketten ma várjuk az ismertetőt , szerintem az ismertető nem tud róla , mert holnap jön . :inlove:
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A holnapi naptár olyan üres....:music:
     
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Holnap író-olvasó találkozó lesz. ;)
    Olvasónapot tartunk tájékozódási versennyel egybekötve. :)
     
    .Khrone., mimi, farmer221278 és 17 más kedveli ezt.
  6. király5252

    király5252 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítene nekem valaki, hogy hogyan kell az állatokkal 0 percezni vagy hol talákom meg. Köszönöm
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :oops: Most értem haza és rájöttem én is, hogy nem ma lesz. Az eventek csütörtökön kezdődnek, vagyis sajnos csak szerdán jön az ismertető.. pedig nagyon kíváncsi vagyok.:cry: Nem baj jó lesz az holnap is, csak már ott lennénk.
    Szia!

    Minden eventes csevegő elején megtalálod ezt, az eventes egyszer egyet, ebben van szó a kérdésedről is elhoztam a linkjét:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
     
  8. ivekara

    ivekara Utánpótlás-írogató

    sziasztok kaptam piccolo ládából egy élóholt kincset de nem tudom mit ad hányszor lehet aratni meg tudnátok mondani
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    100*szint-et ad... tp-ben mérve 22 óránként, annyiszor ahányszor aratni kívánod;)
     
    barbi021951, peter1022, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  10. ivekara

    ivekara Utánpótlás-írogató

    köszönom
     
  11. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Jancsika!
    Amikkel kiegészítetted a Bónuszlexikont magadnak azok közül melyik "bónusz"?
    Mint ahogy írtad az "egyéb" dolgokkal egészítetted ki.
    Tehát ezek nem "kimaradtak" a bónuszlexikonból, hanem nem odavalók, ezért nem szerepelnek benne!
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha nekem nincsen répás almás csatnim , mert nem tudom legyártani a mesterségek völgyében , de van felhőm , amire rákattintok és ad répáslamáscsatnit akkor az nem bónusz ?

    Ha egy felhő ad +1 termést , az bónusz . De ha ad +2 szupertágyát a felhő nem bónusz ?

    Jó , tudom , olyan szerteágazó a játék , hogy ember legyen a talpán aki átlátja .
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.22
    PapaMangó, barbi021951, peter1022 és 3 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Báró Úr.:D BÚÉK:)
    Aminek az a neve hogy Bónusz sor -ültetési , tenyésztési vagy egyéb -az ad bónuszt. o_O
    Ami nem ezekhez tartozik : ajándék ,haladási( Tp) az ugyan adhat bónuszkép felfoghatót, de nem az. :D
    /Egyébként a listád nagyon hasznos olyannak mint én aki kb 2 évet kihagy és semmire se emlékszik..;)xD
     
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nem! Az a felhő egy répás-almás csatnit ad, nem bónuszt. És ha azt a répás-almás csatnit aktiválod, akkor az ad +2 növény bónuszt.
    A répás-almás csatni pedig külön szerepel a bónuszlexikonban, mint bónuszt adó termék.
    Tehát az a felhő nem bónuszt ad, hanem egy terméket. A termék pedig maga az, ami bónuszt ad.
    Ebben az esetben a felhő egy tárgyi alap szolgáltatást ad, egy racs-ot. A bónusz pedig ráhatás valamire valami által, esetünkben a racs a növényekre.
    Ha csinálsz egyéb gyűjteményt az nem baj!
    De akkor az legyen teljes, mert kihagytad például a Te gyűjteményedből a
    -Bevezetés a fagyos farmmunkába felhősort, ami +1 db betakarítási bónusz S-t ad.
    :)
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Még ez sem bónusz, mert maga a szupertrágya aktiválása (használata) csökkenti az érésidőt, nem a felhő aktiválása.
    Itt is csak tárgyi alap szolgáltatást kapsz a felhőtől, 2 szupertrágyát.
    :)
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Érteni értem , csak a megfogalmazásom a rossz . :DAkkor ezek előbónuszok ? xD:inlove:
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Játszani jövök, szórakozni;) Átlátni ugyan átlátom talán de sok sok bónuszt nem használok...:music:
    de ki tudja mikor jön el az idő... mikor elő kell szedni a táblázatokat;) Mert mindenre egyszerre lesz szükség;)
     
    barbi021951, peter1022 és DevilMókus kedveli ezt.
  18. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nem rég írtad, hogy alig pár felhőd hiányzik, azaz sok olyan felhőd lehet, ami rendszeresen aratva bónuszokat ad, és gondolom a házi kedvenc futtatód sem teljesen üres. Naponta mennyi olyan felhőt és dekort aktiválsz összesen, ami bónuszt ad? Mennyi tp bónuszod jön össze egy nap?
    :)
     
    HéricsBáró, mimi, vízöntő és 11 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma 466 felhő volt aktíválható reggel.... -lövésem sincs mi mire hatott... mind aktiválásra került;)
    A tojástartó dugig van és egy negyed területnyi tojás illetve bónuszt adó kacat van a fő farmon is;)

    Az eredmény a pöttyös gombára a 246. szinten 2696652.75 Tp-t arattam pl a szédült szántón.... összességében picit több mint 2.1 milliárd volt a mai aratás:music: Hogy ez holnap mennyi lesz... attól függ mikor sikerül belépni... mert ha 10 perccel később érik egy felhő vagy dekor az csak következő nagy aratásnál lesz aratva....:music:
     
    DevilMókus, levi5, peter1022 és 7 más kedveli ezt.
  20. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Amikor legutóbb napi TP aratás nagyságát mondtad, akkor még csak fele ennyi volt. Gratulálok, ez szép eredmény, szép fejlődés. ;);):p:p
     
    -Holdfeny-., DevilMókus és SnéDóri kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.