Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Ma elég Toppon voltam, gondoltam így lefekvés előtt pakolok ki pár Piccolót. Kincses szigeten szoktam kirakni, ez most is így történt. Kettesével raktam ki 13 darabot. Ez nem vicc. :D Mindet FA- val bontottam, vagy hogy kell ezt mondani. Elég változatos dolgokat adott. A legjobb, hogy az első kettő egyike Virágfestés lett. Így már van 2 db. Olvastam, hogy futtatóba is kilehet rakni. Szép lett volna, ha törlöm és ott rádöbbenek, hogy valahol lemaradt a + jel. :D Akkor biztos kiugrottam volna az 5.- ről. :D Egy dolog még van, amit közölnöm kell. FArmaranyfa ismét nem jött. Megígérem ma már többet nem emlegetem. :D ;)
     
    Tavirózsa, barbi021951, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ezek szerint holnap írsz hsz-t;)xDGrat a virágfestéshez.
    Hát jó éjszakát.:)
     
    barbi021951 és zsani_apja kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;) Azóta volt egy két cserenap;) És játékba jött néhány jó dekor és felhő;) Remélem ez a tendencia folytatódik!
     
    DevilMókus, barbi021951 és Fätum kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Olvastalak és kedvet kaptam én is egy kis ládabontáshoz.
    16 piccolot raktam ki 3-asával nyitottam aranyért. Az eredmény nem is lett olyan rossz, bár lehetett volna jobb is. Farmarannyal ellátott a rendszer nem igen lesz rá gondom:
    1 varázskalap
    2 végtelen kincs
    6 pocok légyfogó,
    1 virágos dallamok,
    1 kukacoskodás,
    1 levéltánc a kedvencem, ennek örülök :)
    1 ingrid, és a gyengébbek:
    1 pogo,
    1 havermackó
    1 tündér termál forrás

    Gratulálok a virágfestéshez, szerencsés vagy vele :)
    Sajnálom, hogy az áhított FA fád most sem jött be.
     
    maszilva, DevilMókus, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Szia Apja :) Gratulálok, ezek tök jó cuccok lettek. Főleg a virágfestés. Ahogy te szeretnéd a FA fát, én legalább úgy egy nyamvadt virágfestést. Egyetlen darabom sincs belőle, pedig kibontottam már jó pár darab piccolot.
     
    DevilMókus és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Szia,cseréljük el a virágosfestést egy farmaranyfára,igaz most nem terem mert tél van,de tavasszal már szórja az aranyat:D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó olvasni a piccoló nyitásokat;) Nálam most nincs a menübe egy sem... majd gyűjtögetem s ha eléri a tucat mennyiségét akkor kibontom;)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi!
    Elmondom Neked, hogy piccoloból én is "csak" kettőt kaptam, a többit úgy vettem meg, illetve egyet a farmos vásárlások után kaptam a dzsínes ládából. Akcióban sajnos már régóta nincs, nem lehet megvenni. Van 6 virágfestésem, az évek alatt gyűjtöttem össze és vártam, hogy használni tudjam azokat ahogy a beko-topikban megbeszéltük.
    Engem nem zavar az üres felhő, pedig van kettő is, ami a virágfestésre vár, és még várni is fog jó darabig. Mindkettő felhő TP-bónuszt ad, türelmes voltam/vagyok, nem használtam el a virágfestéseket arra.
    Lehet, hogy nem túl szerencsések a piccolo nyitásaim, de nagyon sok ládát nyitottam kisfarmon is és tudom, hogy ritkább a fehér hollónál és a farmaranyfánál is...
    A türelmem végtelen, tudok várni rá és remélem lesz pótlása nekem és Te is fogsz tudni nyitni előbb utóbb :)
    Sok sikert hozzá :)
     
  9. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Ha már úgy is kell tenyészállat a mai eventhez, itt találok pár darabot biztos!

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 6.1.22
    DevilMókus, nagymami2, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaaa :) Hát én is megvenném, ha lenne rá lehetőség, de nincs. Legalábbis nem tudok róla.

    Viszont most nagyon izgat, hogy vajon mi lesz a 800%-os szezon serlegünkkel? Mert tök jó, hogy lesz 850%-os szezonkupa, de a serleg végérvényesen elvesztette a tulajdonságát? @JövendölőMáriusz te mit hallottál róla?

    Sziaszia! Sajnos semmit nem látni abból amit beraktál, csak IMG-ket.
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy felé kalandoznak a gondolataink:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-146#post-1239376
    PS: Ha legörgetsz látni fogod Tamás válaszát is. Levesbe mehet a 800%, de én azért ott hagyom a helyén a szezonkezdésig, hátha úszik még a reményhal :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.1.22
  12. Fätum

    Fätum Fórumőrült

  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  14. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    Bízom benne, mert te vagy a példakép ;):):):)
     
    DevilMókus és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove: Kedves vagy;)

    A játék, remélem minden hónapban hoz fejlődési lehetőséget, felhők tojások... és egyéb lehetőségek képében;)
     
    DevilMókus és peter1022 kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha nem történik valami gikszer , akkor körülbelül egy hét múlva 40.000 db ládám lesz . :D


    [​IMG]
     
    DevilMókus, inanna11, barbi021951 és 4 más kedveli ezt.
  17. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Javítottam (fentebb látható is) de nem sikerült valami fényesen, reggel sem működött a képküldés, már nem fogom újra javítani, inkább nyitok másik ládákat....8)
     
    nagymami2 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden kép látszik, nálam nincsen IMG-s kép, sajnos nem mindegy, hogy melyik böngészővel nézzük meg, mert nem egyformák a böngészők.
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  19. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Nekem csak a fele kép látszik sajnos.
     
  20. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    Tojás alatt mit értesz? :)
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.