Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    A futtatóba tehető bónuszos dekorokat;) amik esetenként tojásból kelnek ki;)
     
  2. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Fürgemalom után érdeklődöm, vajh mikor lesz.
    Kifogytam belőle, nem is értettem hogyan, aztán a másik farmomon látom, hogy ott 1400 óra van még.
    Valszeg oda vettem kétszer, még jó hogy csak ez a két farmom van.....:)

    Köszi
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    ursa11, HéricsBáró és gkittus kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Szerencsére hamarosan ön az akció;) Én pl már rég óta prémiumot használok s ez a kényelmi funkció benne van, mármint a fürgemalom... így már jutányosnak számít a többi benne lévő dolog;)
     
    Samborg kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halihoó, Máriusz!
    Jönnek vasárnap az akciók. Szupertrágya nem lesz, igaz? Gondolom, mivel nem kell feltétlen az eventekhez. Azért bíztam benne, hogy gondolnak én rám is. :D Szívesen használnák még paár száz darabot. ;)
     
    PalMa, -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    A jövő hétre is kell hagyni valamit az akciókból, hidd el nem fog elmaradni az sem :). A tegnapi akciód szép volt, gratulálok hozzá még egyszer:)
     
    jucus100, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tengernyi akció van/lesz...:music: Szerintem a tp vége előtt még kedvezni fognak neked is;)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez oké, csak nem biztos, hogy akkor lesz időm csinálni. De nem gond, majd alakul.
     
    -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is örülnék neki, ha az lenne, de már csak nagyon halkan merem leírni, mert a múltkor is nagyon vártuk és nem az lett :)
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez az lesz, mert már érzem az illatokat. ;) Remélem úgy működik, mint régen. :)
     
    jucus100, PalMa, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A játék keretei adottak;) Nekünk kell kihozni belőle a számunkra legjobbat;)
    De ezt Te is tudod;)
    :music: Jöjjön aztán majd meglátjuk!
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mégse csinálok kis farmokon az eventet . Inkább teliültetem fákkal , és rákapcsolom a prémet .
    De majd lesz valami .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halo!
    Teljesen jó döntés. Én sem csinálnám más farmon. Mondjuk lehetőségem sem lenne. :D ;)
     
    PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A 700 felröppenő adta fel a leckét .
    Még az eventes terület ment volna , de a semmiből letermelni ennyi felröpit , arató munkások nékül , szupertágya nélkül stb ?
     
    PalMa és zsani_apja kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, ez tartott vissza engem is. A másik, hogy Valdi nagyon kiagyalt. :D Láttam egy farmot, ahol 710 jegy van. Szerintem ha neki állnák annak, kihullana a maradék hajam. :D
     
    -gyöngy-581, PalMa, Samborg és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Sziasztok!
    -gyöngy-581

    Mi lesz már a láda nyitogatásból,hol vannak a nagyok szeretném a nyálamat csorgatnixDxD
     
    jucus100, -gyöngy-581 és Samborg kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Holnap is lesz nap, nyitok és hozom, ma már elfáradtam :) Bocsánat érte :)
    Én nekiálltam, két farmon is és csinálom, igaz vannak ott munkásaim tehát nem teher. Ha minden kötél szakad nullázni is tudok mindkét farmon. Idő pedig bőven van rá, hogy az alap eventet megcsináljam :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.1.22
    HéricsBáró, Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Két Piccolót bontottam ma is. Pocok légyfogó és Végtelen kincskeresés! Elfogyott a terület, egyenlőre pihi. :)
     
    jucus100, Samborg, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D Kaptál egy negyed farmaranyfát egy kicsi időre, nem olyan rossz ez :):D:music::inlove:
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, örülök annak is. Majd, ahogy eltűnnek a bónuszt adók, újra teszek ki. Ragaszkodok a Kincseshez. Most elneveztem Piccolók szigetének.
     
    jucus100, Samborg, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.