Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit megkéstem, de nézd el nekem, a TOP-ra próbáltam felkészülni :)

    Ezek a reggeli nyitásaim voltak:

    [​IMG]

    Ezeket addig nyitottam volna 5 darabonként amíg nem kapok 200%-os bónuszt, szerencsém volt, az első nyitásra befutott:

    [​IMG]


    [​IMG] A PP mennyisége volt most számomra a fontos :)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mik a hírek ? Míg mindenki a toppon van , a születésnap egyre közeledik , és kell valami a pajtámból ?
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Nem elég neked a TOP-ra bedobálni a pajtából? Még a szülinapra is dobálni szeretnél?
    Mégis mire gondolsz? Láttál valahol valami pletyit róla?
    A lengyel pletyisben a születésnapot a dominos eventekhez hasonlóra gondolják.
    A szülinapi eventet pedig a 2021-eshez hasonlítják. # 27225
    Hogy aztán igaz-e vagy sem ez nagy kérdés, majd kiderül :)
     
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Sziasztok.

    Amennyiben a pletykák valósak lesznek akkor őt tenyésztjük majd.

    https://board-hu.farmerama.com/atta...8/?temp_hash=98dfe2c559badf3876cf68ba6e607b3b
     
  5. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    -forrest-gump- kedveli ezt.
  6. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem is így van. ;) Azért én kiolvastam hamar. :D
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Egy event elnevezése azért más, mint amikor feltűnnek bizonyos fejlesztett ólak, terményesek a palettán a csillagok között. Az event elnevezése engem is meglepett, látván, hogy az érintett alanyoknak gyakorlatilag semmi közük az eventhez.
    Előjelek is szoktak lenni, ha majd aktuális lesz, az hetekkel előtte észrevehető lesz.
    :)
    Konkrétan mikor lesz, azt még nem tudni pontosan, ezért írtam, hogy felesleges már most a piacra rohanni.
    :)
     
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Néztétek hogy él a szezon serleg? Nálam mutatja a ládákat amit reggel adni fog. Akkor gondolom a % is megy.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hello!
    .., itt is. ;) Szerintem csak a ládát fogja adni.
     
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Az nagy kár lenne...... Küldök reményhalat :)
     
    GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mai két Piccoloból Pöttyös ernyőgomba és Gyepek ura jött. :)
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mindkettő hasznos nyeremény, gratulálok hozzá. Olvastam a csevegőben a szerencsédet a festésekkel kapcsolatban, a gyepek urára vigyázz, mert nagyon hasznos dolog, ha nullázol az ólakkal.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszi!
    Igen, van már abból is kettő. Még van 50 ládám, abból biztos megjön az 5. festés. De bízom benne, hogy hat db is érkezhet. :D ;)
    update: megnéztem a pajtát, ott is van még 3 Gyepek ura(+) :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.22
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szurkolok neked, de már négy virágfestéssel is tudsz nullázni, ha nincs türelmed kivárni az 5.-et (nekem nem volt, én azonnal kipróbáltam, amint meglett a 4.)
    Idézem Tomát a beko-topikos írásából kimentettem a tudnivalókat és működik:

    "4 Virágfestés dekor elegendő a nullperchez bármely óllal, ha mellé tudunk tenni még tetszőlegesen 20%-nyi bónuszt a következők közül: Valentin-napi cserép 10%, sajtgolyó vagy tojáspuncs 5%, Húsvét 2012 felhő 5%, Szárnyas ovi felhő 5%, Karneválkirálynő felhő 10%. Nem kell más, se víz, se szupertáp, se neonos felhő vagy dekorok..."

    Ha a felhőket egymás után aktiválod segítesz a hatóidőt meghosszabbítani (sajnos nekem nincs meg a húsvéti felhőm így elég rövidke nullázásom volt :))
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tudom, hogy tudnák. Az a baj, hogy a rengeteg felhő közül a három növényre hatót tudom, hogy hol van, semmi mást. Nézegettem, hogy merre vannak az ólakra hatók, de most nincs türelmem rögzíteni a fejemben. :) Az már megnyugtat, hogy hamarosan három- , négyjegyű lesz majd az állatok darabszáma is. :) Egyenlőre a TOP- on agyalok, de nem egyszerű.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartó vagy biztosan sikerül;)
    Elhatározás kérdése;)
    A Topon kívánom abban a csoportban toporogj végül amit kinéztél magadnak;)
     
    -forrest-gump- kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha van tápod az ólakkal simán megoldhatod :music::D:inlove:
    Láthatod az én TOP-os beadásaimat, a bahás állatokhoz még hozzá sem nyúltam, pedig van belőlük is bőven :) Szalamandrát pakolok be és event cuccot
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gondoltam, hogy nem volt még megerőltető a beadásod. Sejtésem van a képességeidről. ;) Nekem egyenlőre az a célom a nullázással majd, hogy a gazdakörihez ezzel is hozzájáruljak, hisz mindjárt itt van szilveszter és arra kiakarom üríteni. Persze a növényes része sem egyszerű, de optimista vok. :)
    Őszinte leszek. 500- ban szeretnék végezni. Esetleg, ha nem sikerül, amit elterveztem és azt látom, hogy nem érek oda, akkor elengedem most.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem;) Akkor ügyes légy!
    Én egyenlőre meg tippelni sem tudom a top 500 alját:wuerg: magamnak talán az 1000 elérhető lesz!
     
    jucus100, -forrest-gump- és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.