Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csabesz311

    csabesz311 Járnitanuló

    Hááááát, igen. Volt, hogy egyszerre nyitottam 30 db és csak 1lett :mad:

    De meg lesz, nyiss sok sok piccolót.. Persze, ha sikerült megszerezni...
     
    rozo52 és semmirevaló kedveli ezt.
  2. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Piccoló ládám van 42 db. De fel szaporítom 44-ra és egy nagy területre kirakom. Holnap megy is lesz a 2 db.
     
    Fuhur és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. csabesz311

    csabesz311 Járnitanuló

    Majd ird meg, hogy mennyit adott...
     
  4. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    A Piccoló láda nem gond mert holnap ki rakok 44 db-ot. A 33 év már necces lenne a 63 után.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sok sikert drukkolok. Nekem még annyira nem fontos, nincs egy éve hogy újra játszom, 215. szint, hiányos pajta készlettel. Talán ezért van 4 db. Nagyon lutri. Általában nem gyűjtögetem a ládákat, mikor hogy jön össze. Szerencsés voltam eddig, lett egy "olyan" fám is. Aztán volt úgy hogy csak pogókat kaptam. A 6. után már én is idegbe kerültem :D
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon szép mennyiség:music:
    Kívánom, hogy legyen benne kedvedre való;) Nálam most 9 van a menübe;)
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  7. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Csak egy jótanácsként írom le, hogy ne sima termőterületre rakd ki a piccolokat mert több olyan dolgot is adhat amit nem minden nap arat(na) le az ember mert nem éri meg! Ilyen pl. a virágfestés, jack ajándéka is. A véletlen aratás elkerülése végett is célszerű a kerge kertbe vagy a világítótoronyhoz rakni ha van hely (nekem már sehol sincs de egy pár hóember dobozt leszedek mindig ha kell a hely a piccolonak)
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A +-os dekort csak a tojás arató szedi le;) A sima nem!
     
    semmirevaló kedveli ezt.
  9. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Tudom! De kézzel is lehet aratni, mert nem mindenki prémium tag pl. De simán arattam már le a tojásaratóval is mert úgy sikerült! De minek foglaljon termő területet 12 pogo show és társai amíg le nem tellik az ideje, ha közbe például event jön nem tudsz ültetni de a sima hétköznap se jó ha termőterületet foglal el. Direkt úgy kezdtem, hogy tanács, nem kötelező!
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem azok között is van, amit leszed a munkás.
     
    GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! igen van Pl a havermackó és társai:music: De a bónuszt adókat szerencsére békén hagyja;)
     
    Domos52, semmirevaló és zsani_apja kedveli ezt.
  12. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Köszi! Az a helyzet hogy én ugyan-úgy állok már minden terület tele van. A raktár meg dugig dekorral.

    Szerintem a bónuszt adó dekort ha le veszem, nem vész el, át teszi a raktárba.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.1.22
  13. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Valóban nem vész el, csak bónuszt adó tulajdonságát, ami némelyiknél nagyon fontos. Mindegyik pluszos dekornál, kihangsúlyozzák, hogy akkor szabad törölni, ha elvesztette a bónuszt adó tulajdonságot. Törlés után sima dekorrá válik.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Az futott át az agyamban, hogy mi lesz, remélem nem, de ha egy hiba folytán cserélhető lesz a Virágfestés (+) a következő cserenapon. Voltak már hibák. Azért bízom benne, hogy nem így lesz. :D ;)
     
    Hahacska, jucus100 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi lesz akkor? Azok járnak jól akik pont farm közelbe lesznek... és a kisfarmjaikon beváltották a kódot:music:
    Úgylegyen 8)
     
  16. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szerintem a bónuszt adó dekort ha le veszem, nem vész el, át teszi a raktárba.[/QUOTE]
    Nem vész el (maga a dekor) csak átalakul (pl. nem ad több aranyat)! De mindenki úgy csinálja ahogy jólesik!
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Ez az állításod nem igazán felel meg a valóságnak, mert január elején azzal kezdtük az évet, hogy minden terület nyitva volt, így a liget is. Egészen 4.-ig, no meg persze szinte egész decemberben is hódolhattál a szenvedélyednek..
    PS: persze jó lenne kihasználni a dekor áldását a rémes fákra is de szerintem nem fogjuk tudni. Figyeld meg a dátumokat: február 5.-től 12.-ig.
    Hát erre talán Máriusz tudna válaszolni, hogy széna vagy szalma tudjuk-e használni vagy sem?
    Plusz ajándék 2022.02.05 14:00 - 2022.02.12. 14:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Születésnapi szuvenír[​IMG]2.23:00200010 Szupertrágya + +1 termés fákról 1 órán keresztül
    PS/2 A VV-ben: Február 16. 16:45 07:10 lesz telihold, hogy a játék mennyire követi a világot azt pedig ismerjük :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.22
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hú , de feledékeny vagyok . :cry:
     
    .hullócsillag. kedveli ezt.
  19. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Végre megérkezett az általam (is) várt akció:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ására-farmra-és-a-szigetre-2022-január.22020/
    Nagyon sajnálom, hogy most ennyire rövid az akció időtartama.
    Általában az egyik nap 10:00-tól, a következő nap 22:00-ig szokott tartani,
    mint például a decemberi akció:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ára-farmra-és-a-szigetre-2021-december.21859/

    Ha van rá időm, akkor felkészülök rá. Kiteszem előre a piccolo ládákat és a magas TP-t
    adó dekorokat, (Kicsobbanó öröm, Fényfesztivál).
    Reggel a "nagy" aratás közben szoktam megvenni a csomagokat, így összesen
    nyolc reggel tudom használni, amikor a legtöbb TP-t kapom a felhőből, a dekorokból
    a növényekből....

    Most csak pénteken, nap közben tudom megvenni, ezért kimarad egy reggeli magas szintszorzós aratás.
    Elvész sok-sok TP és BTP.
    Kár érte.:cry:
     
    zoldert, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zoli :)
    Ennek az akciónak most sokkal jobban örülök, hogy szabad a farm, mintha farmos event közben jött volna, úgyhogy én köszönöm ezt az akciót.
     
    HéricsBáró és PZoli64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.