Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia Gyöngy:)
    Az akciónak én is nagyon örülök, már alig vártam.
    Az összegyűlt 15 piccolot már kiraktam a szédült szántóra, hátha lesz belőle sok-sok szép és hasznos dolog,
    és holnap reggel a világítótornyhoz kirakom a 2 db kösz a segítséget és a kicsobbanó örömöt.
    Bízok benne, hogy a péntek 22:00 csak egy "elírás";), és módosul szombat 22:00-ra.xDxDxD
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem nem elírás, ne nagyon reménykedjél benne :) Szurkolok neked is, hogy minél hasznosabban tudd kihasználni az akciót velem együtt.
    Már türelmetlenül vártam, hogy mikor fog befutni :)
     
    HéricsBáró és PZoli64 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Ügyes voltál, hogy megtaláltad az új szezont. Jó lesz az állatoknál a +1 bónusz örülök neki, remélem így is marad, hiszen volt rá példa, hogy megváltoztatták :)
    [​IMG]
    Pirossal bejelöltem rajta azt ami nekem a szemembe ötlött. Vajon mit jelenthet az a kupa vagy érem, vagy nem tudom mi csoda?
     
    HéricsBáró, Namiamano és jucus100 kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha a bahára megvesszük a szintszorzós kosarat , hogy eventezünk ? Mit fog szorozni ?
    Lehet kapott egy díjat a madárka , hogy minden hónapban sikerül minél változatosabban kinéznie ?
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én ennél sokkal jobban reménykedek, de az már annyira utópisztikus, hogy le sem merem írni :), de nagyon szeretném, ha igazzá válna :inlove::inlove:
    A farmon is eventek közben kaptuk meg a szintlépőt és aki akarta, még úgyis megoldotta. A baha event nálam most nem játszik fontos szerepet :) Farmozok ezerrel :):inlove:
    PS: Mit fog szorozni? Bárminek az alap TP-jét amit aratni fogsz...xD;)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egy mellék farmon megvettem a szintszorzós kosarakat , és ebből a dekorból 2 van .
    Jó , tudom , 2 dekor nem váltja meg a világot , ezért kiraktam nála kissebbeket is .

    [​IMG]

    És mivel , vettem dolgokat , kaptam egy fényfesztivált , és egy kicsobbanó öröm dekort a Vásárlási bónusz rendszertől .

    [​IMG]

    Most így a 91, szintre kerültem . Asszem a cél itt a krókusz nemesítése lesz .
    És ide is megvettem a buli egeret , és aktiváltam a hírekben levő + virágfestést .

    Nem azt mondom , hogy elköltöztem , inkább unatkozok , és farmolgatok .
     
    jucus100 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratula, mire odaérsz a krókuszhoz, sok víz lefolyik a Tölgyes patakján, de azért igyekezzél, kíváncsi vagyok rá mennyire jutsz el a szorzós bónusszal. Azt már meg sem kérdezem, hogy minek egy kisfarmra a krókusz nemesítése? Szupertrágya nagyhatalommá növeszted?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd ha odaérek , addig megálmodom .
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    jucus100, Feca29 és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A szezondekor hatóideje akkor lesz , amikor az Etetős event és a Valentin event lesz .
    A karnevál event elég rövid lesz , miből jönnek a felröpik ?
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na most megleptél..:oops: Te képes vagy ilyen szemmel is nézni? Eddig ezt az oldaladat nem ismertem, csak az ellentétjét :D .Nem semmi xD:cry:xD
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az asszony rávett a spórolásra . :D
     
    inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nyomós érv, de határozottan jót tett veled :D:inlove::D
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Még jobban lennék , ha megtudnánk , hogy a party pörgetős dekor mini event mikor lesz febrárban . :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kérdezd meg :D Szerintem még nem lehet tudni, hogy a minieventeket mikorra rakják be, de ez csak az én véleményem...
     
    zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kérdeztem az asszonytól , de nem tudja . :D Ezért fordultam hozzád . :inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Engem úgy megvisel ennek a felhőnek a hiánya, hogy fel kell keresnem egy farm pszichológust. :D ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.22
    PalMa, HéricsBáró, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Farmon rutinos stabil haladás! 9 piccoló megmutatta a titkát... semmi extra nem olt bennük;)
    Szép ez a nap! Jó játszani:inlove:
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ezek a Rackós itemek, felülmúlják Panninkat. :D Külön Topikot érdemelnének. Rackó hajsza lehetne a neve. :D Lehet velem van a baj. Szerintem azért van jó paár 1x2- es dekor, amit lehet pakolni felhőre. Nálam mindig a raktárban maradnak. Mondjuk az sincs az eszembe, hogy ezek jönnek minden hó 21.- én. Ezt most ki kellett írnom magamból.
     
    Hahacska, jucus100, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ajánlom figyelmedbe Rezeda dokit ő már úgyis régen járt a farmonxD:cry:xD
    Látom tényleg gondjaid vannak kedves Apja :)
    Ajánlok egy sétát, talán megnyugtat :)
    Mi bajod van Rackó ajándékaival? Nem találod ?
     
    PZoli64 és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.