Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az összetett tenyésztős event mitől lesz összetett ? Nemhogy az lesz a nyuszis ?
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Emlékszel Máriusz jóslatára, hogy mivel kell készülni?
    Megyek és megkeresem a padon. De a kérdésedre nem fog választ adni a jóslat, csak az állat fajtákra amikre szükséged lehet hozzá.
    [​IMG]= Emlősök

    [​IMG]= Ízeltlábúak

    [​IMG]= Madarak

    [​IMG]= Kétéltűek Ezek lesznek a kategóriák. Sok? Az ettől lesz bonyolult vagy összetett azt viszont nem tudom..
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.22
  3. PapaMangó

    PapaMangó Járnitanuló

    Mint mindig...
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Tenyésztünk, beadogatunk, gazdakörizünk, eventboltban vásárolgatunk.
    :)
     
    Sali~*.*, maszilva, jucus100 és 10 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép napot neked :)
    Menő lett az új rucid tetszenek a csillagok rajta.:D
    Gondolom nem első szintűeket fog kérni a feladat :) Meghatározott színük lesz a beadásra kerülő tenyészállatoknak? Vagy érték szerint kéri a beadásokat?
    Az event boltban miket lehet majd vásárolni, igaz már írtad, hogy a két decis poharakat előkészítették nekünk :), de azon kívül lesz még más is? Megéri tenyészteni? Szupertáp kímélő esemény lesz, vagy az előzőhez hasonló ami nem volt éppen olcsó mulatság?
    Még egy kérdés az eszembe jutott: Ha gazdakörről van szó szükségünk lehet a tenyészállatok és a felröpik mellett még más a pajtából beadandó dologra is?
     
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz valami a bótba , amit végtelenszer ki lehet váltani , ha végtelenszer tenyésztünk ?
    És akkor , csak a szupertáp mennyiség szabhat határt a terveinknek ?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én Virágfestést is látok benne.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Holnap április elseje lesz, a félszemű kalóz illik ehhez a dátumhoz, lehet, hogy ezzel lepnek meg bennünket a játék készítői? (persze nem ingyen)
    Egyébként jó szemed van, én nem láttam benne virágfestést és sajnos még most sem látok, de ha lenne benne annak tudnék örülni :) :music::cry::D
     
  9. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Ha már április elseje...
    Nálam visszament a farm a 18. századba: minden fekete-fehér! xDxDxDxDxDxDxD
     
    DevilMókus, edina242, jucus100 és 6 más kedveli ezt.
  10. Nexi21

    Nexi21 Utánpótlás-írogató

    Hol lehet kikapcsolni az április 1-i tréfát? Nagyon zavaró!!!!!!
     
  11. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    ...és szörnyen randa! Sajnos, nem lehet kikapcsolni, az egész farm ilyen! Vágyakozva gondolok vissza a halacskás április 1-re, az gyönyörű volt!
     
    parrahviki12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. EB1972t

    EB1972t Utánpótlás-írogató

    Minden terület váltáskor kiszürkül, kis idő múlva megjelenik valami repülő vagy ilyesmi a farm területen rákattanunk és kapunk ajándékot, pl 5 ládát, stb. Én most 26/30-nál tartok és nem tudom meddig tart.....;)xD Minden ötödik kattintásnál jár az ajándék.
    A repülő vagy akármi bárhol megjelenhet, alul, tetején, stb. Rákatt, beszínesedik jön 1 kör benne a számmal. Területet váltunk, újból jön a repülő vagy más rákatt számláló megy. Most 32/39-nél járok.
    Ha jól láttam ki a fejemből, 85-nél állt meg és végleg kiszínesedett. A vége bónuszláda lett de volt farmarany, tp, szupitáp-trágya is, a láda mindíg 5-ösével stb.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.22
    ördög0, Andzsi1971, parrahviki12 és 3 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, nálam is. Alapjába véve ez tetszik nekem. Viszont most borzalmasan zavar. :D
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem ez az első kép , van hogy néha ők fényképezkednek .

    [​IMG]
     
  15. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Amelyik oldalon vagy, megjelenik egy elefánt, ha rákattintasz,akkor egy rövid időre beszinesedik a táj.
     
    parrahviki12 és -W-595- kedveli ezt.
  16. katica063

    katica063 Haladó

    Sziasztok!
    Nálam nem jön semmi!
     
  17. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    Szia ! 85-ig ment nálam.
     
    parrahviki12 és magdi06 kedveli ezt.
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája



    Az első nekem is ez volt.Kicsit zavar, de begyorsitottam, haladok egyik helyről a másikra, hogy minél hamarabb befejezze a szürkülést!!
     
    parrahviki12 és kidmama kedveli ezt.
  19. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Szép április elsejét Mindenkinek ! A játék készítői ismét kitettek magukért. Köszönöm, sikerült meglepni.
     
    edina242, Othep, parrahviki12 és 3 más kedveli ezt.
  20. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Csak az ültetősön vagy a dekoroson is kell kattintgatni?
     
    parrahviki12 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.