Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    A '80-as évekből:

     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Alex várja... szóval kb biztosa vehetjük, hogy lesz;)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én a deles buszt várom . Lehet jön , lehet nem .
    De ha Alex várja a deles buszt , akkor biztos jön délután 4 órakor neki ?
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Találtam paár piccolót. Mindjárt hozom a bontásokat. Csak jegyzetelek, nem csinálok most videót. :)

    Ez gyors volt. :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.22
    -forrest-gump-, Fätum, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép nyitás!
    Gratulálok;)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azon töröm a fejemet, hogy lehetne a lehető legjobban kihasználni a szezon szuvenír hatását. A termények eléggé kényes pontjai a játéknak, mindenki kicsit tart tőle, ha beadandónak kéri bármelyik event.

    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2022.04.26 22:00 - 2022.05.03. 22:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Cseresznyefa-virágzás szuvenír[​IMG]2.23:0020001 KK turbótrágya és
    +1 termés terményes ólakból 1 órán keresztül
    1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    Használhatunk hozzá többfelhőt és dekort is.
    Ezekről itt olvashattok:
    Terményes ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    (itt megtalálhatóak időrövidítő és termésszaporító sőt a TP-s, bónuszok is. A bónuszlexikonból hoztam el a linkeket)

    A legjobb lenne egy olyan akció ahol a Turbó terményes ólak játszanak főszerepet. Remélem a játék lehetőséget fog adni nekünk erre az akcióra is hagyományosan és a dekor hatóideje alatt.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.22
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mivel egy órán belülre nem tudunk terményes érését rövidíteni... így csak egyszeri aratásra használható...
    Persze ez is több mint a semmi:music:
     
    -forrest-gump- és Fätum kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hát lehet sajnos igazad van, de szerintem még így is hasznos lehet, mert nem mindegy, hogy mondjuk egy terület 4. szintű terményes ól mennyi terményt fog adni aratással a dekor hatóideje alatt...
    Figyelem felhívónak minden esetre jó lesz itt is, bízom benne, hogy nem volt hiába való keresgélnem a bónuszlexikonban, hiszen ott vannak a termés szaporító bónuszok is közöttük, legyenek azok dekorok, felhők vagy rekeszes bónuszok..
     
    -forrest-gump-, Fätum és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Van olyan terményes, ami egy órán belül beérik. Szoktam látni, amikor még voltak kint olyan ólak. Felhő miatt volt nálam,plusz szupitáp, viszont még vannak a sütik is, így szerintem valami lemehet fél óra alá is. Akkor már háromszor is lehet aratni egy órán belül. ;) Engem ez nem érint, mivel nekem ehhez nincs idegzetem, de főleg kedvem, hogy így időzítsek. :D Gondoltam leírom, biztos lesz aki figyel majd erre. :)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Találtál valakit Apja, én figyelek rád (is)
    Ez jó, igazad van csak éppen nem szabad a turbó terményes ólak napjára időzíteni, mivel akkor az ólak mindegyike egy időben érik be.(azonosan 9 óra alatt érnek be, a terményes ólak függetlenül attól, hogy mennyi az alapérési idejük) :)
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, ezért nem szeretem ezt az akciót. Tudom, hogy a húszon x órásakra találták ki. A lényeg, hogy a szuvenír jó időben legyen jó helyen. :)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ki fogsz nevetni, de nekem pont a rövid érési idejű terményekből van hiányosságom. No nem baj, most majd számolok és lesz ha minden igaz :)

    (PS: Nagyon hiányzik a tegnapi vidámság, nevetés innét a sámliról, hiába a jókedvet könnyen meg lehet szokni és nehéz lemondani róla :cry:)


    Kérlek javítsad ki a hozzászólásodban a padon az elírást csak egy ékezet hiba van benne, de teljesen más értelmet kap így amit írtál igaza van Salinak
    Féláras= fél áron lehet kapni valamit
    feláras= az alapárat megdrágítja valamivel rátesz az árra még valamennyi költséget Érted már? Kérlek szépen javíts!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.22
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aki már megcsinálta és tovább tenyészt annak feláras leszxDxDxD
     
    -forrest-gump- kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És lesz félárasan feláras tenyésztés valamikor ?
    Az akkor fél áron lehet kapni amire az alapáron kívűl drágább lesz ?
    Mi lett az eredmény ?
     
    -forrest-gump- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    [​IMG][​IMG]
    Ennek a ládának a 80%-át a mostani event...dagi pocokja adta...Köszönöm neki xD
     
    PZoli64, jutka190226, Fätum és 16 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Nem csodálkozom rajta, hogy köszönöd neki, ez szuper jó! Gratulálok hozzá, elfogadnék egy ilyen nyitást én is :)
    Mutatom miket bontottam én ma este:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.22
    Fätum, mermeze50, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha a következő szezon a szupertápra lesz hatással , akkor ott vagyunk már a szélén , hogy nullázunk szupertáppal ?
    Habár , ha sima táppal tudunk nullázni , akkor nem tudom , hogy szupertáppal miért nulláznánk .
    Kivéve , ha terményes ólakkal csinálnánk ?

    Hol egy matektanár ?
     
    -forrest-gump- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Terményes ólakkal nullázni? Nem is volna olyan rossz. Értelmet kapna az ólnullázás, levinné az állatfelesleget a pajtából és nem tenné tönkre az alapállat a piacot. Igaz viszont az, hogy a termékpiacot igen... jelentősen csökkenének az árak azt hiszem.
    Hogy lehet-e majd a szezon szuvenírrel nullázni azt sajnos én nem tudom kiszámolni, mert túl sok minten hat rá már eddig is. Felhők amik rövidítik az érési időt, dekor is létezik hasonló tulajdonságokkal, és még ott vannak a szupertrágyára ható bónuszok is. Hogy ezeknek a hatóideje egyáltalán összeadódik-e vagy sem? Az nagy kérdés... Majd a gyakorlkat megmutatja, ha más nem is.

    Bónuszok amik meglehetnek neked:

    Szupertáp--KATT IDE
    Terményes ólakKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    (a 3. katt ide takarja az időbónuszokat)
    PS: Viszont ez a tulajdonság elég rövid ideig fog élni, csak az utószezonban, de azt hiszem ennyi is bőven elég lenne belőle, hogy egy jelentősebb mennyiségű terményt tudjunk gyártani. (álmodozni jó dolog:inlove:)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.22
    -forrest-gump- és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha időszakos terület ? Aktiválod a felhőt , és ameddig hat , addig azon a területen lehet lenni .
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hát tudod neked vannak ötleteid :D Remélem ez nem fog megvalósulni, mert -bár attól függ, hogy milyen hosszűú ideig fog hatni a felhő- azért én nem szeretném, ha bekorlátozná bármi is az eventezésemet. Elég a teliholdasnál tudomásul venni, hogy csak időszakonkén tevékenykedhetek ott. Most képzeld el, hogy csak megszabott időben etetheted a nyulakat, vagy az álruhás pockot... no ne azért ennek nem sok értelmét látom :)
     
    -forrest-gump- és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.