Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nyugi! Ha eddig nem töröltem, akkor az azt jelenti, hogy jó az úgy ahogy van.
    Én nem szoktam gondolkodni ilyenen, ha törölni kell, akkor törölni kell.
    :D

    Egyébként a matricákat így színezném.
    ffgfgf.png
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, tényleg nagyon hideg van, már az ablakot is be kellett csuknom, sajnálom, hogy nem tükrözik a színek az ólak színét, bár a csigánál egy picit felkaptam a fejemet. érdekes esemény lett volna ha mindjárt neonba fut be a játékba :)
    DE jó, hogy szóba került, mert holnap el kell mennem a boltba és pótolni a Milka tehén készletet, mert elfogyott itthonról :D
    Emlékszem a jóslatodra, csak egy picit megörültem, hogy végre kapunk valami érdekes tenyésztési eseményt is.:music::oops::inlove:
     
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Értelek, akkor te legalább biztos vagy a dolgodban.:D:)
    Hmm, úgy látszik szegény állatkák neki mentek a festékes polcnak és mindegyikre más-más szín borult rá.:D:music:
     
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Őszintén megmondva bíztam benne, hogy legalább bevörösödnek.
    De ez van. Talán majd máskor.
    :)

    Én már fűtök, nagy előnye, hogy végre a macskák nem rám vagy a klaviatúrára telepednek, hanem a radiátorra.
    :)
     
    farmer221278, Othep, jutka190226 és 12 más kedveli ezt.
  5. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Akkor reméljük, hogy legközelebb nagyobb szerencsénk lesz hozzá.:)
    Mennek oda letelepedni, hogy majd elszívhassák a jó kis meleget.:D
    Mondjuk mi is most már a hétvégén elindítottuk a gázfűtést, a radiátorokat és a padlófűtést, úgy látszik megkezdődik.:music:
     
  6. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Már évekkel ezelőtt megállapítottam, hogy a macskák hasa valami kerámia hőelvezetővel van bevonva, azaz valami hővédőpajzsuk van. Mert ha 80 C-ra felveszem a kazánt, ezek akkor is nyugodtan durmolnak tovább a radiátoron, még csak meg sem izzadnak. Persze gyakran előfordul, hogy álmukban behódolnak a szabadesés törvényének, de ezt betudom a légkörbe való visszatérésnek.
    :D
     
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Pár nappal ezelőtt nagy ráérő időmben megnéztem a Baha matekját a 600. szint előtt.
    Nem lepődtem meg nagyon amikor rájöttem, hogy Baha szintjei, (mint ahogyan a Főfarm szintjei)
    közötti lépésköz exponenciálisan növekszik.
    Tehát, ha tovább követik ezt a már meglévő matekot, akkor a Baha TTP értékei is az egekbe emelkednek
    100-150-200 újab szint lépése esetén.
    A táblázatom szerint a 700. szinthez 143.109.000.000 TTP, a 800. szinthez 575.627.000.000 TTP kellene.
    Kb. a 840. szintnél már átlépné az ezermilliárdot.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én még nem adom meg magam és nem fűtök... a hétvégére megint 20 fokot mondanak a meteorológusok, addig meg féllábon is kibírom :D
     
    jutka190226, PZoli64, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes lenne látni;)
    Pláne úgy, hogy egy ilyen emelés mögé biztosan hozzá gondolják a teljesítési feltételeket... :music:
    rengeteg szintlépést segítő felhőnk bónuszunk van... A szigetre még lehet venni szintlépő kosarat is;)
    Mondjuk az 1000 milliárd erős szám, de pl virágos dallamokkal... megpakolt területekkel nem tűnik leküzdhetetlen mennyiségnek;)
    Persze leírni sok...
     
    jucus100, jutka190226 és PZoli64 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz:)
    Ha már tegnap sikerült előkeresnem a 19. szezon matricáit, kérdezhetlek róla?
    Látni-e már a csillagokban mit ad szezondekor nekünk? Találkozhatunk-e a legújabb titkosokkal a jobb vagy a baloldalon a nyeremények között?
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A gyalogkakukkom magányos;:( remélem kap egy társat a szezonból!
     
    jucus100, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Miután ez a szezon is a Halloween eseményekre épül fel én szívesebben látnék rémtitkos fákat vagy ólakat a nyeremények között.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen jó lenne ez is.. Bár a jelenlegi rém titkos fákból van bőven... de valami új;) Valami csemege az jó lenne;)
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A szezon nyeremények között nem szokott új lenni, legalább is nem emlékszem rá, de Máriusz jóslatai alapján kapunk új állatot és alap fát is ezekből kaphatnánk .
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A frissen bevezetett az már újnak számít;)
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Körülbelül fél éves dolgokat látni.
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, ebben az esetben jobb, ha felébredünk :) Köszönjük a jóslatot :)
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm! Sajnos az agáma után meglepő lett volna ha másképp lett volna:(
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem ugyanazt értjük "új"-on, azt hiszem... Bár ezen vitatkozni a jóslat után teljesen felesleges
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vitázni nem szeretek....
    A Gyalogkakukknak is örültem volna;) de végül is nem ez dönti el veszek e bérletet... :wuerg:
    Ez a költség már hozzá tartozik a játékomhoz... ;) Mindig van ilyen olyan apróság a szezonba ami miatt érdemes csinálni..
    Talán a zsetonok számát növelném ha lehetne;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.