Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egy karicáért én is nyilaznék szívesebben, mint a panniért :)
    A telihold idejét elnéztem, azt hittem, hogy ma indul az is, -sajnos kiderült tévesen-, pedig jó lett volna ha ma kapjuk meg azt is :)
    Na mindegy mert felröpit úgy sem kapok a fákból amik kint vannak..xD:cry:xD , de legalább arathattam volna azokat is.

    A Hoppácska hat a rémesen ugye? Úgy emlékszem, hogy csak a baha szerepel a kivételek között. Azt hiszem most jött el az ideje, hogy kipróbáljam az erejüket. No meg a tekipannit is élesíteni fogom, ha már lesz honnét várnom a felröpit. xD:cry:xD
    A hervadt szirom 208 db-ot csak összehozom valahogyan. :music::inlove:
    Hoppácska (+)[​IMG]3.23:00Az első 5 aratás alkalmával 20%-kal növeli a felröppenők esélyét (kivéve a bahás területeken)
    Hatóidő: 02:00 óra
    jól emlékeztem hatni fog a rémesen is. Na kíváncsi leszek rá, hogy megérte-e a farmpengőt vagy sem :D
    Sajnos ez viszont nem fog hatni, tehát csak a ládáért érdemes élesíteni a Tekipannit :
    [​IMG]
    Kihelyezhető : minden területre
    Területenként maximum 1 db helyezhető ki, kivétel házi kedvenc futtató
    Érési idő : 72:00 óra
    Méret : 1x1
    Amit ad : 20.000 TP/BTP + 1 db Forgatag cuccainak ládája + 5%-kal nagyobb esély felröppenőkre farmos területeken 12 órán keresztül.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.21
  2. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Magamra vettem, bár falkáról nem tudok. Én le merem írni Nekem "Jancsika" sok. Túl sok. Nem kergettem, bár ő egyszer nekem konkrétan megígérte hogy még két hétig lesz. Nagyon szerettem itt pletyizni, 2011 óta játszom, de háttérbe vonultam, nem írok legfeljebb néha kérdezek ha valamit nem értek, vagy nem tudok . A most futó paradicsom küldetést sem csinálom, csak csinálgatom mert nem értem a koncepciót. Sajnálom hogy fogy a fórumozó, de tökéletesen megértem. Én is így fogytam el, de békében vagyok mindenkivel Jancsikára sem haragszom, ha Neki fontos hogy mindenre (is) Ő írja meg a választ akkor lelke rajta. Ő sem haragszik rám, mert válaszol ha kérdezek. Szerintem ennyi mindkettőnknek elég. Amíg Gyöngy itt van addig lehet korrekt pletykákra számítani. Mindenkinek jó játékot kívánok. Üdvözlettel Liza
    Ps: Ez egy vélemény, csak mondom hogy az is értse aki azonnal háborog. Pár helyesírási hibát is -vétettem- benne .
     
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Sok vagy sokk? a mekk.jpg
    Hiába no nem vagyunk egyformák, aki mester az mindig, mindenhol az.Engem egyébként abszolúte nem zavar, néha szöget üt a fejemben ennyi a g11.gif Azért gyere csak pletyizni, ezért ne zavartasd magad!
     
    jutka190226, Kuzdern, -vadocka70- és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Emlékszel arra a repülős eventre , ahol lehetett duplázni a repülős tallérokat , de nem volt beleírva az ismeretőbe .
    Szerinted most is ki lehet venni a repülős tallérokat duplán ?
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Jól emlékszem, volt is belőle kalamajka. Hogy most is lesz-e olyan sajnos nem tudom, mert nem látom feladatokat. Ez, hogy duplázni kellett csak az eventismertetőből derült ki, amikor számolni kellett a szükséges érmeket. Jól oda kell figyelni, majd erre is amikor megkapjuk a Hivit.
    Engem jelenleg jobban izgat az, hogy szükségünk lesz-e napraforgóra a hajtóanyaghoz a malomban. Nem emlékszem rá, hogy miből kevertük az előzőben. Te emlékszel rá? Ha igen írd meg kérlek ide :)
    PS: Köszönöm a gratulát:inlove: 152 milliárddal nézek most szemközt :D, de majd lefogy ez is, mint a töbi is :D :inlove:
     
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Gyöngy !
    Ezekre gondoltál ?
    Bioüzemanyag
    [​IMG]
    Hozzávalók: 65 db kamelina, 4 db üzemanyagkanna, 12 db napraforgó
    Keverési idő: 20 másodperc
    [​IMG]

    Bioüzemanyag xl
    [​IMG]
    Hozzávalók: 185 db kamelina, 11 db üzemanyagkanna, 25 db napraforgó
    Keverési idő: 1 perc (60 másodperc)

    [​IMG]
    Bioüzemanyag xxl
    [​IMG]
    Hozzávalók: 360 db kamelina, 20 db üzemanyagkanna, 50 db napraforgó
    Keverési idő: 2 perc (120 másodperc)

    [​IMG]
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Harapós orchidea kellet az előző ilyen teliholdasba . Éjféli verseny
    És 4 óránként esik az eső .
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    szóval némileg fel kell szaporítani... Bár akkor szoktam nyugodt lenni ha 10.000 körül van belőlük;)
     
    jutka190226 és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm a linkeket, nektek :)
    Én azt hiszem, hogy miután a repülős event is a rémeshez fog kapcsolódni akkor a harapós orchidea lesz a nyerő, ha az even kitalálójának nem volt más kedve :( és nem változtatta meg. Talán Máriusz már látja a távcsövében és súg nekünk róla valamit :), ha erre jár.
    Semmi vészes nem történik, ha valkinek esetleg nincs elég belőle a gombaerdő szabad és le tudja termelni a növényt, de várjátok meg vele Máriuszt, hátha látja a csodatávcsövében már ezt az eseményt is :) Nagyon jó lenne, ha tudna segíteni, de van még idő készülni rá :)
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezt nem 3x lehet farmpengőért kiváltani, hanem 3x lehetett kiváltani . Most is csak 1x tudod , ha lejárt az előző havi óra .
     
    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igazad van, bár én mindig kiváltottam időben és ezt nem tudtam kontrollálni, miután a 3.-at most vettem ki, hogy adja-e a lehetőséget újra. Javítom a hsz-ben is. Köszönöm, hogy figyeltél rá :D:inlove:
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha megcserélem a számokat , akkor a farkas és a tyúk jön ki . Ez a kombó biztos jó esküvő ? :D

    Neked esetleg egy frankó ötlet ? :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD Ez a világ legőrültebb farmja miért ne lehetne akár az ő esküvőjük? Legfeljebb megeszi a vőlegény az arát a lagziba xD:cry:xD
    ***
    más:
    Elmesélem mi történt ma velem a játékban:
    A VV-ben kivettem az éves szabadságomat, csak ebédet főztem :)
    Nekiálltam virágfestésekkel ólakat nullázni.
    Kb 50 PP-t pöriztem el, adott egy 100%-os termésbónuszt. Indítottam a neon pillangóbábot, és remélem jól számoltam meg 8 db Gyepek urát, a gyémánt rekeszben 200%-os termésbónuszt tettem az aranyba pedig +1 állatos bónuszt.
    Arra törekedtem, hogy 50- és 100,000 közötti állatom legyen abból amiknek nekiálltam.
    minél magasabb szintű ólakkal nulláztam amik az eszköztáramban vannak, hogy a beadott táp a lehető legtöbb állatot adja. Ha lehetett ott fejlesztéseket használtam: főleg pirosat, rózsát és neont, de narancsot is természetesen, ha létezett az adott ólhoz.
    Egy alapól adott 10 állatot a narancs és a piros 20-a A neon ólakat általában a vadasba tettem be itt 208 állatot arattam egy körben. Csak egy farmos területet és egy bahásat használtam az ólaknak, így kicsit többet kellett pakolásznom, de teljesen nyugodtan kapkodás nélkül csináltam a rendezést is.
    A trágyával is szerencsém volt szépen tudtam a piacra tenni belőle.
    A nullázásra szánt állatokat úgy választottam ki, hogy jó részük titkos volt tenyészthető és magasa pajtaértékű.
    Tápom mindenből volt elegendő és nem is fogyott vészesen, sőt meglepően kevés. Figyelnem inkább az állatok mennyiségére kellett, hogy ne lépjem túl amit szerettem volna, ez néha sikerült, néha nem :) Amitől féltem, hogy monoton lesz és meg fogom unni tévedtem este 6 óráig bírtam. A teliholdat is elfelejtettem. Ha egy kedves szomszikám nem ír baglyot, hogy már élő az event bizony alaposan elkéstem volna vele, így csak egy órát maradtam le de nem bánom, mert élveztem a játékot :D
    A kliens meglepően jól bírta a nullázás ütemét, csak 16 óra körül kellett takarítanom először ott már érezhetően belassult a játék.
    Ezt kivégeztem, pedig hosszútávra tervezték: [​IMG]
    Köszönöm a bíztató tanácsokat NemZsunak és Csocsonak, hasznos volt Rékuci olvasása is.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.21
    PZoli64, jutka190226, nyuszi63 és 9 más kedveli ezt.
  14. )Manoka

    )Manoka Fórum-zöldfülű

    A gyepek ura miben segit. Köszönöm, ha felvilágositasz.,
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyepek ura
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +1 állatot ad az állatos ólakból 10 órán keresztül
    Learatható: 12-szer
    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
    Vagyis ahányat indítok annyiszor +1 állatot kapok :)
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Jó ez a 0 perc... de nekem még nem elérhető:wuerg: de majd ha a farmszerencse mellém áll akkor majd elérhető lesz!
    Egyenlőre a gyepek urát s szupertápot hívom segítségül ahhoz hogy a gazdakörből az utolsó feladatsort kipipáljam... ólanként 7 tegnap 9 kígyászmadár jött aratásonként;) Szóval haladok így is...
    A virágfestést jól kell beosztani... mert véges a kapacitása:music: Én egyenlőre úgy gondolom, hogy ha majd használni tudom ,akkor csak titok ól akció után teszem majd, hogy a legújabb állatok is bekerülhessenek a szaporítandók közé...8)
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha papagáj és juh házasodik ?
    De azt írja , milyen juh áll rendelkezésre az első szinttől .
    A madár meg néha kimey a mezőre .

    Aztán így lehet , hogy a galamb és a juh fog házasodni

    Jobban örülnék ,ha a hangya és a cápa házasodna .
     
    SzuperTájfun és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika ez egy őrült farm;) Itt bármi előfordulhat...
    Nekem pl a farmférjem lány:music: és imádom:inlove:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Te Jancsika :D
    Áruld már el nekem, hogy miért fontos az, hogy kik lesznek az esküvő főszereplői?8)
    Az első szinttől nem áll rendelkezésre állat. Ha jól emlékszem a 2. vagy a 3. szinttől a tyúk az első elérhető, de ebben nem vagyok teljesen biztos, elég régen jártam már ezeken a szinteken :)
    Érdekes lehet a lakása az ifjú párnak akiknek az egyik tagja a cápa és a másik a hangya:D
    De gondolj csak Egonra és Ellára ott is meglepő a párosítás :D
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A sponygya bob-ban is a mókus leköltözött a víz alá egy akváriumban .
    Szóval a hangya is meg tudná oldani .
    Ha event főszereplők , akkor hátha kellhet belőlük is . Itt írt róla , ebbe kellettek termények .

    Szerinted jól tudok főzni , ha a paradicsomos lecsóból , pöttyös ernyőgomba ragu lett ?
    A léghajóra jó lesz .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.