Pletykafészek - avagy hírek, híresztelések és Jós Jónás otthona

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    polish2015_dropitem-cloth_package50.png polish2015_millproduct-costume_icon_big.png polish2015_eventtimer-cloudrow.png

    polish2015_quest_icon_big.png polish2015_quest_icon_small.png polish2015_shopsale_icon.png polish2015_shopsale_icon2.png

    polish2015_milldecoration_left.png polish2015_milldecoration_right.png

    polish2015_mill_event-decoration_preview.png polish2015_news_ui_redesign.png polish2015_news_ui_redesign_preview.png
     

    Csatolt fájlok:

  2. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Természetesen lesz - nem fogják beszüntetni;)

    Viccet félretéve nem sokat kell már rá várnod:)8)
     
  3. tyúktápésbúza

    tyúktápésbúza Törzsjátékos

  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás, köszönjük a képeket:).
    Szépek lesznek a lengyel eventhez tartozó kitehetők. A kosárban szupertrágya és Kacsa Kata van, eventnövényeket fogunk ültetni. Kétféle felröpit fogunk kapni (?), ha jól látom: a bocskort és egy hímzett textíliát, nem ismertem fel a ruhadarabot ennél pontosabban:oops: de talán mellényke.. A malomnak is lesz szerepe az eventben, a képek alapján?
     
  5. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szervusz Jónás apó,
    igen szépek ezek a képek! :D Netán időre kell tápokat keverni? Vajon miért van odatéve az óra? Ezek szerint 4 féle állattal kell számolnunk, vagy nem szabad ilyen direkt módon tájékozódni? :p;)
     
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Cupp kedves Jónás! A szemem már kigyün akkor sem látom milyen állatok vannak a képen! Lehet hogy a focizás tönkre tette a látásom?xD
     
  7. Sunnnyfarmer

    Sunnnyfarmer Járnitanuló

    sziasztok. Olvastam a harkálytojásról. Ha jól értelmezem egy alkalommal vásárolható meg, és minden területre kirakható vagyis 7-et lehet venni belőle, és szintén összeadódnak a bónuszok ? Sztem jó lenne 1 db-ra korlátozni. eszement összegeket kérnek érte. 2100 FA 7 tojásért..... :/
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  8. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Nem!
    CSAK 1 db-ot vásárolhatsz! De azt bárhová kiteheted!;)
     
    Marika312, genka53 és -orgona- kedveli ezt.
  9. Sunnnyfarmer

    Sunnnyfarmer Járnitanuló

    Köszi a választ ! :) akkor megnyugodtam. ha korlátozva van , 1 db-ot tuti megveszem. :) állattenyésztős eventről vmi info ?
     
  10. hydra73

    hydra73 Aktív író

    hydra973, macska49, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  11. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Tudom, egyesek bele sem kezdenének nélküle 8) :D


    215.png
     
  12. sasvár

    sasvár Junior szaki

    És HA NEM lenne akkor belekezdenének???????????:):oops:
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  13. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Kedves Jónás!
    A fakopáncsot kissé elnéztem. :music: A varázsgömbödben a retrók között nem látsz véletlenül varázsfát, meg egy kis farmaranyfát? Jöhetne vonattal is.
     
    csybu, stellácska26 és .barbi1. kedveli ezt.
  14. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyiket sem:oops:
     
    varga1234 és .barbi1. kedveli ezt.
  15. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Köszönöm a választ. Kissé bánatosan.:cry:
     
    stellácska26 és .barbi1. kedveli ezt.
  16. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Sziasztok. Szerintem valami alapján nekünk kell kijelölni,(vagy szint szerint találomra generálják),talán a sarokdíszek vagy nevezzük koszorúknak arra szolgálhatnak?
     
  17. Martin0802

    Martin0802 Junior szaki

    Kedves Jónás!

    Vacsorára bundáskenyeret szerettem volna sütni , mikor szomorúan tapasztaltam , hogy elfogyott a tojás. Várható valamikor tojásakció is a hiányzóak pótlására? Avagy mostanában lesz még több felhősödés is? Tudom nem vagy meterológus, de egy mindenható orákulumnak ezt is látnia kell a gömbjében .... :cry::inlove::D
     
    sziszi1965, hydra73 és Fatther kedveli ezt.
  18. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Több tojás jelenleg is megvásárolható a gazdaboltban.
    Egyes tojások több alkalommal is beszerezhetőek voltak, például x összegű megrendelés után, ajándékként.
    Így az, hogy a jövőben x tojás valamilyen formában elérhető lesz, nem egy reménytelen álom.
     
  19. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

  20. Petike824

    Petike824 Járnitanuló

    Szia Jónás. Azt szeretném kérdezni tudsz-e valamit a 25.e i titokzatos tenyészet/ gazdaköri buliról ?