Pletykafészek - avagy hírek, híresztelések és Jós Jónás otthona

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dalmacska20

    Dalmacska20 Fórum bárója

    Légyszíves áruld el nekem ,hogy tudtad elajándékozni??
     
  2. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Attól, hogy a monológ végére odadobsz egy kérdést, az írásod még itt offnak számít. :)-.-

    Már beszéltünk róla a gangon: igen, várható.
     
    Vakarka, genka53, Csöpi02 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Bocs, felületesen olvastam.
     
  4. ggreta08

    ggreta08 Törzsjátékos

    A szezonális ajándékok között miért van Kiskacsa és Bárány?
    Ez már esetleg a tenyésztési evnthez kapcsolódik?
     
    Utoljára szerkesztett: 30.9.15
  5. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Ez egy jó kérdés...ráadásul 2FA-ért küldhető.....Mit tud?
     
    Kukackukac és genka53 kedveli ezt.
  6. Martin0802

    Martin0802 Junior szaki

    Hiba!
     
  7. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Egyenlőek az esélyeid azokkal, akik ugyanakkor szintén kihagytak 3 évet.

    Néhány szuper lehetőség csak egyszer adódik/adódott a játékban és ha akkor kihagyod/kihagytad,
    később nem tudod bepótolni.
    Ilyenek pl. a farmaranyfa, a gesztenyés felhősor és a mamutfák, óriás ólak is.

    Úgy is fölfoghatjuk,
    hogy az ilyen szuper lehetőségek a hűségjutalmai azoknak, akik hosszú ideig, folyamatosan játszanak.

    Nekem sincs pl. egy db farmaranyfám sem, pedig akkoriban még elég sok titokfát vettem.
    Akkor nem volt szerencsém és a lehetőség nem tért vissza.
    Na és?!

    Másban meg szerencsés voltam...

    Biztos van olyan, amiben Neked van szerencséd: kívánom, hogy gyakran legyen:)


    Korábban láttam képeket a (sajnos) megújuló csemete gőzösről.
    Azóta mély csönd.
    Idén várható, hogy legalább a megváltozott csemete gőzös visszatér?
     
    meszimarsi, Kukackukac, macska49 és 21 más kedveli ezt.
  8. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Szia,/Sziasztok
    Szeretem a hozzászólásaidat, de azért ennyire nem kellen sarkítani a dolgokat. 5 és fél éve kezdtem a játékot. Én is kihagytam legalább 2 és fél évet. Vannak olyan dolgok az ember életében amik nem megoldhatók. Nekem szerencsém volt, jókor jöttem vissza, így lettek mamutaim. Nem igazán nevezném ezt szuper hűségjutalomnak, inkább a BP részéről egy nagyon elhibázott lépésnek. Nem mérték fel, hogy saját maguknak ezzel milyen kárt okoznak, ezért is nem hozzák vissza.
    Én is nagyon sok mindenből kimaradtam, sok-sok recept, de szerencsére ezeket tudom a piacról pótolni, nem úgy mint, amit a mamutok adnak, azt sajna azoknak a játékosoknak, akiknek nincs FA-ért kell megvenni és nem valami sokat kapnak. Igaz, hogy vannak a gazd.körikben is, kapunk eventkor is, (sokszor nem kapunk mostanában szuptápot) de nem lehet mondani, hogy valami hatalmas mennyiséget.

    Más

    Kedves Jónás
    Köszi a képeket, akkor remélem meglesz az uccsó madárijesztőm is. Mit tudsz a véletlenül kitett kisállatokról, amit 2 FA-ért lehet küldeni, (ez is valami baki xD:music:) láttam a képeket ezekről a köv. eventhez?
     
    Kukackukac, inanna11, szemike50 és 6 más kedveli ezt.
  9. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    nekem is új és mit ad mire való?
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Már beszéltünk arról a gangon, amihez tartozni fognak.8)
     
  11. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Szia
    Köszi átugrottam, igaz okosabb nem lettem:oops:xD
     
    Kukackukac, szemike50 és genka53 kedveli ezt.
  12. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Elnézést, csak néhány oldalt tudtam visszapergetni, tudható, hogy októberben mit kell majd tenyésztenünk?
     
  13. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Szia!
    Van 2 kis állat az ajándékok között :)
     
    sziszi1965, szemike50 és genka53 kedveli ezt.
  14. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Azokat nem lehet küldeni csak véletlenül került be . A z ovis event állatai lesznek.
     
    barbi021951 és szemike50 kedveli ezt.
  15. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    kacsa, juh? köszi szépen!!!
     
    Edythke kedveli ezt.
  16. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Tudom, de nem is az volt a kérdés :)
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Már látni, merre fogunk rémséges növényeket kapálgatni8)


    1a516672eb623115bbe4a2d5f31775cc560b7495.gif
     
    HéricsBáró, csio70, incimami és 58 más kedveli ezt.
  18. Mindirraan

    Mindirraan Utánpótlás-írogató


    Szuper hir!!! Nagyon tetszik. :D Es esetleg azt tudhatjuk hogy mekkora teruletet lehet majd kapalgatni? Le fogunk izzadni a sok kapalgatastol majd? :p
     
    incimami, szemike50, 1vadmalac és 3 más kedveli ezt.
  19. pilcsi64

    pilcsi64 Fórum ismerője

    sziasztok !
    ezt a "regényfolyamot " szerintem érdemes lenne lezárni :)
    semmi értelme nincs ezen rágódni , ez egy olyan dolog , mint mikor a valóságban sokat hallunk idősebbektől , hogy anno ezt vagy azt milyen olcsón lehetett vásárolni és milyen jó minőségű és a mai napig is meg van , jobb mint a mostaniak de most már nem gyártják így nem is tudsz hozzájutni stb :)
    az esélyegyenlőséget pedig szerintem teljesen másképp kell értelmezni , mégpedig úgy , hogy mindenkinek meg van adva a lehetőség , általában 2. szint , kivétel most a hódos volt ) , hogy részt vehessen az eventekben és odáig jusson ameddig a határai engedik . a való világban is így működik pl . egy jövedelemmel rendelkező egyedülálló felnőtt többet tud esetleg magára fordítani , mint egy családos , vagy mondjuk egy már önálló , alkalmi munkából pénzt kereső fiatal :) azt írtad 2010 -től játszol , csak 3 évet kihagytál tehát kb. 2 év aktív játék áll mögötted , ez több , mint kétszerese az én aktív játékidőmnek , mert én idén január elején kezdtem el játszani . nekem sincsenek meg az általad felsorolt dolgok , de ha most azzal foglalkoznék , hogy mi lenne ha megvolna , akkor már abbahagytam volna , van egy mondás : mindenki azzal főz , amije van . persze álmodozni én is szoktam , hogy jó lenne néhány régebbi dolgot megszerezni és most volt is rá lehetőség pl . felhősoroknál ( én kettőnél éltem is vele ) , de a lényeg , hogy a jelenben éljünk és ebből hozzuk ki a legtöbbet :)
     
    csio70, linipipi, barbi021951 és 36 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Jónás, szép estét Neked:).
    Évek óta kíváncsiskodunk, hogy a Mesterségek völgyében milyen célból építkeznek az állatkák:), most kiderült:D. Örülök az új területnek, elég nehéz haladni a rémnövények szaporításával, talán gyorsítani fog rajta:) egy kicsit. Az októberi rémségeket már ott fogjuk termelni? A területtel egy időben kapunk a gazdakörbe új feladatot? Sajnos az Éjszakaiból is maradt két gyémánt amit nem tudtam befejezni, talán így sikerülni fog:cry: