Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Üdvözletem Kedves Barátaim!

    Hát, nem is tudom, hol kezdjem... így bele a közepébe.
    Hosszas töprengés után úgy döntöttem, szeretném a radírt magamhoz ragadni pletyka fronton. Mivel ez csak úgy érhető el, ha csatlakozom a hivatalos állományhoz, beadtam a pályázatomat moderátornak. Ha nem verem le a lécet, napokon belül más státuszba fogok kerülni.
     
    Petramama, Pharmer500#2, Marika312 és 2 más kedveli ezt.
  2. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Hát .......... majd a gyakorlatban elválik, mire jó, így első olvasatra túl sok értelmét nem látom. Talán, ha gyémánt lenne és mehetne együtt a csatni és töklekvár, arra azt mondanám, hogy ez igen, ez valami. Kapott már valaki felszállóból fémhulladékot? Nekem már nincs barkácscuccos gazdakörim, pénzt nem szeretnék rá áldozni ( lassan már csak úgy lehet haladni), mert valószínű, hogy sztápot venni kell, ha be szeretném fejezni a szamártenyésztést.
     
  3. Robi80

    Robi80 Aktív író

    Eléggé elszomorító a hírlevél,idén lehet,hogy nem sok minden lesz ebből a korall-szigetes dologból....:(
     
  4. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Persze, egy ajándékkód, az elég jó új információnak, nem? :) (Ezt leszámítva teljesen egyetértek veled :) )
     
  5. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Kedves Jónás!
    Most ez komoly??? o_O:oops::eek: de azért a varázsgömbödet nem dobod a sufni mélyére, ugye ? -.-;):p vagy igen? :cry:
     
  6. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Vén fejjel ilyenbe belevágni!! És az jobb lesz? ( nem tudom, mivel a státuszokkal nem vagyok tisztában) De ha szeretnéd, akkor sok sikert kívánok! Moderátorként elárulhatod a korodat?
     
  7. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Dehogy:)

    A magántulajdon az a magántulajdon:) Gömb marad enyém, nem eladó:D


    Szia!

    Még fel se vettek :D

    A kor pedig szintén magánügy:)
     
    Lili060504, csio70 és farmerogirl kedveli ezt.
  8. Krisa07

    Krisa07 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Nem nagyon szoktam írogatni,de minden nap olvasom a pletyka híreket. Nagyon szeretem a jóslataidat még-ha néha be is visz az erdőbe.Kívánom,hogy sikerüljön a moderátori hely,de nagyon fogsz hiányozni.Sok szerencsét!
     
    csio70 kedveli ezt.
  9. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért hiányoznék?
    Nem megyek én el innen sehová:)8)
     
    Lili060504 és csio70 kedveli ezt.
  10. Krisa07

    Krisa07 Fórum-zöldfülű

    :D
    Akkor jó!!!
     
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Úgy el vagyok havazva mostanában, hogy annak is örülök, ha a sorokat el tudom olvasni. :D Miután sikerült a szomszédokat Birkabarikáddal megszórjam, azt hiszem elbujdosom. :(

    Most nincs is kedvem a sorok közt olvasni. :( Kérlek ezt magyarázd el.
     
  12. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szerintem így próbálta tudomására hozni egyeseknek, hogy bizony született néhány hsz, ami nem egészen ide való lenne...
    Jónás?
     
    .Sookie69. és kekmaci75 kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Addig még nem jutottam, hogy a hozzászólásokat is elolvassam. Csak a friss hozzászólást jelenítettem meg s közben már nem is volt kedvem szemikének válaszolni. :(
     
  14. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    A pályázat elnyeréséhez kívántam sok sikert, és Veled együtt fogok örülni, ha sikerül. A munkádhoz majd azután. A kor pedig tényleg magánügy, csak poén volt és igazság szerit nem is vagyok rá kíváncsi, bár titkolni való sincs rajta semmi.
     
  15. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    1. Gratulálunk! Sok sikert.;)
    2. Jobban viseljük a radírozást talán. (azért csak finoman!-.-)
    3. Fejlettebb varázsgömböt kapsz? :eek:
     
    Annabogyó kedveli ezt.
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Nagy kő esett le a szívemről xD Te vagy a kedvenc jósom :D;):D
    én megszavazok Jónásnak egy szavazatot :music:
     
    belovics57 kedveli ezt.
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Meg vagyok elégedve a jelenlegivel... és egyébként is, úgy a szívemhez nőtt már.:)
     
    .Sookie69. kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Na én már semmit nem értek :) o_O Akkor mi volt ez a bejelentés, semmit nem bírok ebből kisilabizálni. Csak egyet, de azt inkább nem mondom, mert valószínűleg butaság xD
     
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ha szavazásra kerülne a sor, legtöbben az aranyra szavaznának. :D
    A hírlevél teljesen elszomorított, az sem ma lesz, amikor én kipróbálhatom a korallzátonyt. :(
     
  20. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Hát ez a hírlevél amit annyira vártunk= nesze semmi, fogd meg jól!>:(:cry: Annak örülök, hogy Jónásunk velünk marad;)Ja és a bónusz nem rossz:D
     
    csio70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.