Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ez a luxus nem fér bele a szerény költségvetésbe. ;)
    Havat lapátolni meg remélem csak decemberben kell legközelebb.:)
     
    sziszi1965, szemike50, jolanda1948 és 5 más kedveli ezt.
  2. Robi80

    Robi80 Aktív író

    9 kört kell megtenni az utolsó szakaszon a Champs Elysées-n....szorozva 2-vel....akkor 18 ezer...talán....
     
    sziszi1965, szemike50, -orgona- és 3 más kedveli ezt.
  3. *primavera*

    *primavera* Utánpótlás-írogató

    Bocsikaaaaaaaaaaaa xDxDxD
    A kép alatt szöveg meg lemaradt:
    "Ez a szobor160 arany banántköltsége, ami természetesen meg kell villa ki további 40 arany banánt a kikötőben szobor előtt"

    Nem tudom kinek van 160 AB-je nekem nincs az biztos, bár mintha a márciusi hírlevélben Varun ezt írta volna:

    "A korallszigeten hatalmas léptekkel halad a munka! Most már egészen biztosan megígérhetem, hogy ez az új játékelem a közeli jövőben elérhető lesz minden játékos számára. Elnézéseteket kérem, de még mindig nem szeretnék pontos dátumot mondani, hogy ne tegyek be nem tartható ígéreteket.
    Továbbra is a minőségre koncentrálunk elsősorban. Azt is elmondhatom, hogy az arany banán felhasználást nagyon igazságosan próbáljuk beállítani. Azt szeretnénk, ha ez a játékelem minden játékos számára elérhető lenne, így sokat töprengtünk azon, mi lenne az ideális hozzáférési feltétel. Meg fogtok lepődni!
    Örömmel jelentem be azt is, hogy márciusban új tartalmi frissítés érkezik a Bahamarama szigetre, amely után az arany banánok még értékesebbek lesznek!"

    Azért azt megjegyezném, hogy már nincs 5 óra a beígért frissítésig ;)
    de, lehet hogy holnap április 1.-én mindenki megkapja ajándékba az új szigetet, legalább 1 napra xD
     
    Shirkán53, sziszi1965, alpha58 és 12 más kedveli ezt.
  4. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Ez klassz! Mellette a kikötő szobor van a 8. kamrában. Ez már jelent valamit. De ha itt van, és a korallt jelenti, akkor nagy a valószínűsége, hogy aranybanánért kapjuk. De mennyiért?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.3.15
    sziszi1965, alpha58, iboly54 és 3 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Már is üres a kassza!
     
    sziszi1965, alpha58, iboly54 és 2 más kedveli ezt.
  6. N$ári

    N$ári Utánpótlás-írogató

    Két összetevője van: az egyiket gyorsan sikerült helyére tenni, már csak a másikat kell:) A légy mennyisége már ismert, a kör se bonyolult.;)[/QUOTE]

    A 21,000 (esetleg 22,000) messze áll a valóságtól?
     
    sziszi1965, szemike50 és wiktorka17 kedveli ezt.
  7. Kriszti

    Kriszti Fórum nagymestere

    A kör az nálam 0, mert a két vége egymásba ér. 70? Mi a 70? :D :D Ja, hetvenkedek :D :D
     
    Marika312, -orgona-, szemike50 és 2 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ha ennyi növényt kell termelni, nem lehet 8 órás. Húsvétkor meg pláne nem. Maradjunk a max.6 órásnál8)
     
    sziszi1965, Bátyus, Marika312 és 4 más kedveli ezt.
  9. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Akkor az 7000, ami a huszonsok mellett tényleg ünnepbarát, vagy nagyon naív.
     
    sziszi1965, alpha58, Esztike9809 és 5 más kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Én még abból is faragnék;)
     
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor 5 órás mert a 4 órásra nem is merek gondolni mindig a csecsemők jutnak eszembe;)
     
    sziszi1965, Vakarka, alpha58 és 8 más kedveli ezt.
  12. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Kérdezzünk meg akkor egy event szakértőt, mennyi is egy kör ;) :D
     
    Dyny, sziszi1965, kekmaci75 és 7 más kedveli ezt.
  13. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ebből csak nekem hiányzik egy állítmány? Mármint a vessző utáni részből...

     
    sziszi1965 és wiktorka17 kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Olvass vissza, nem ismétlünk a gangmegmaradás érdekében;)
     
    _Cygnus_, Fatther és wiktorka17 kedveli ezt.
  15. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Megfejtettem!
    Nem 'legyet', hanem 'hegyet'! :D
    Vagy ez direkt kódolt üzenet, és most jól elárultam a megfejtést? :D
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem értem mi a gondod. Én láttam amit beraktál csak nem tudom értelmezni. Jó lett volna ha hozzáírod hogy Te mit látsz mert én csak 2 bekeretezett valamit látok :p
     
    Dyny, sziszi1965, szupernagyi5050 és 5 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsáss meg, de nem értem és gondolom ezzel nem vagyok egyedül, hogy mi a gondod? A szöveg amit utólag írtál hozzá érdekes, de én már csak a hivatalos híreknek szeretnék örülni (ez alól csak Jónás apánk kivétel, ha tőle látom a korallhoz kapcsolódó híreket kezdhetem az örömtáncot:)). Túl rég óta van a korall bizonytalan ígéret szintjén ahhoz, hogy újra találgassak róla sajnos:).
     
    Dyny, sziszi1965, szupernagyi5050 és 5 más kedveli ezt.
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia !

    24 ezer 5 órás /?/ eventgazt kicsit főfarmos horrorral megspékelve nem neveznék nagyon ünnepbarátnak.
    A húsvéti eventnövény beadandós vagy azt is a másik két pajtanövénnyel malomba kell küldeni ?
    A szombati teliholddal már megkapjuk a két új növényt is és hozzá a gazdakörit, vagy az majd egy másik alkalom lesz ?
     
    Dyny, sziszi1965, ciklon23 és 7 más kedveli ezt.
  19. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Gyorsan benéztem a szentélybe....nálam nincs semmi változás;)
     
    sziszi1965, szemike50, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  20. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Jónás, szép jó estét ! örülök, hogy közöttünk vagy ! Nálam egy kör a négy területen 4 ezer. Szeretném, ha a nyuszi ezzel és a rövid érésűvel is meglepne minket - Szorgos Gazdákat -. Vagy rosszul gondolom ?
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.15
    Kukackukac, sziszi1965, szemike50 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.