Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    ha nem az lenne, akkor Varun barátunknak elég érdekes elképzelései vannak a "mindenki számára elérhető"-ről ;) (hírlevél: "Azt szeretnénk, ha ez a játékelem minden játékos számára elérhető lenne, így sokat töprengtünk azon, mi lenne az ideális hozzáférési feltétel. Meg fogtok lepődni!") mondjuk, ennyire azért nem szívesen lepődnék meg xD
    nem kell hozzá más, mint egy vicces kedvű játékos és egy jó képszerkesztő program :p
    Jónás ma írta a Fészekben, hogy még pletyka szintű infó sincs a szigetre jutás módjával kapcsolatban o_O
    én most elköszönök kicsit, mert cirka másfél hétig olyan sűrű lesz a programom, hogy tartok tőle, a fórumozást már nem tudom belepasszítani :oops: örülök, ha a húsvéti meglesz :)
    Kedves Jónás, 7000 :D ne feledd ;) köszike :) (dereretnek meg az a csúnya 24 ;))
    Gangosok, jó éjszakát, kellemes húsvétot, meg mindenkinek, amit szeretne xD
     
    Dyny, Kukackukac, zozzantó és 23 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Pedig ez így lesz, amennyi nyuszit begyűjtesz, annyi ajándékot kapsz. Ha a húsvétot a farmon töltöd a család helyett, akkor megajándékoznak.
    Kellemes húsvétot Neked is!
     
    Dyny, Kukackukac, Dynnye és 15 más kedveli ezt.
  3. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    :oops::music:Öööö, a gyűjtő szenvedély ,ugye...xD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.15
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 6 más kedveli ezt.
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Majd próbálom eljátszani a kecske és káposzta esetétxD Valójában nem szeretnék sok időt a farmozással tölteni:)

    További szép estét Nektek! Jó éjszakát kívánok!
    [​IMG]
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 9 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Gyere, menjük vásárolni.. Ritkán jön rám a mehetnék, de most nagyon mennék..:D nézzük már meg, mi lett az eredménye..:)
    Közben beülünk egy pizzára vagy steak-re;)
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 7 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)! Kellemes ünnepeket kívánok én is Neked, hiányozni fogsz közülünk. Visszavárunk, ha az időd engedi, hogy köztünk legyél:)
    Őszitén? Én is elakadtam, és ma már nem is vagyok képes semmire amit találgatni, számolni tippelni kéne.:music:
    Mindenkinek szép álmokat, jó éjszakát, holnapra sok vidámságot és nevetést kívánok:
    [​IMG]
     
    csio70, Kukackukac, wiktorka17 és 12 más kedveli ezt.
  7. Almaded

    Almaded Junior szaki

    Orgona, Numiz, kutyaszálló, köszönöm a válaszokat. Elnézést, még nem tudok több hozzászólást idézni.
     
    kutyaszálló, csio70 és -orgona- kedveli ezt.
  8. Linden

    Linden Fórumprofi

    Tudom, mindenkinek kicsi az a sziget, de ha ezt a fát 2x2-esre tervezték, mint a mamutokat, akkor már nem is olyan sok az a TP, amit ad..
    Szép álmokat kívánok! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.15
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ne kezdjetek el vásárolni, mert ez az egész csak vicc.:D
    Szép álmokat Mindenkinek!
     
  10. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Szép, ahogy felrobbanak a földdarabok és kinéz belőle egy vakond.
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  11. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A következő eventbe majd azokat kell beadnod, amiket most össze tudsz szedegetni belőlük :D
     
    csio70, Dyny, Kukackukac és 43 más kedveli ezt.
  12. Anyupicifia

    Anyupicifia Járnitanuló

    Sziasztok! Jópofa az áprilisi tréfátok!Nagyon tetszik!!:D;)
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 8 más kedveli ezt.
  13. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Akkor csak azok tudják majd teljesíteni, akik az 500 db-os barkácscuccban kaptak kalapácsot, hogy legyen mivel fejbe vágni? xD
     
    Kukackukac, Dynnye, potyi120 és 25 más kedveli ezt.
  14. tanítvány

    tanítvány Utánpótlás-írogató

    Elaludtam a kép előtt, éjfél után ébredtem. Csodálatos dolog fogatott a Bahán. /ott oltam éppen./: aranyos kis vakomdok túrják a parcellákat. Gondolom, ez április 1-i meglepetés. Azért, most alszom az ágyikóban tovább, de remélem, reggel még láthatom a farm váratlan "vendégeit".
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 6 más kedveli ezt.
  15. Mollyka15

    Mollyka15 Utánpótlás-írogató

    Nagyon edik a kis vakondok,jo meglepi volt.
    Koszonjuk!!!
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  16. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Először csak néztem mind vakond az új kapura,hogy mi történik az én kis rendezett farmomon,de aztán rájöttem (kopp) ez igazán aranyos kis áprilisi tréfa.Köszönjük szépen.Most,hogy már teljesen felébredtem elkezdett járni az agyam lehet a nyuszik is hasonlóan fognak megjelenni a húsvéti event alkalmával ez volt most a főpróba,de lehet,hogy csak még mindíg álmodom na megyek és iszom egy kávét.Szép reggelt mindenkineko_O.
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 9 más kedveli ezt.
  17. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    xD Nos látjátok? Íííígy fog működni az önmegsemmisítés! xD Alacsonyan szállak az anakondák a Bahán, eső lesz! xD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.15
  18. szoke0302

    szoke0302 Utánpótlás-írogató

    Nagyon cuki az áprilisi tréfa, "feldobta" a reggelemet! Köszönöm!
     
    wiktorka17, sziszi1965, _tHUNder_ és 9 más kedveli ezt.
  19. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Jó a buli ! Nagyon tetszik !Elsőre le akartam ütni ! Mire rájöttem áprilisi tréfa !:D:)
     
    Kukackukac, PocsékFarmer, Numiz és 14 más kedveli ezt.
  20. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép jó reggelt Mindenkinek!
    Nem csalódtam, kellemes meglepi a kis vakond! Nagyon tetszik!
    Most vár a munka, de 11-re jövök eventkiírást lesni.
    További szép napot!
     
    Kukackukac, wiktorka17, sziszi1965 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.