Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    A Telihold event növényei. Forrás
     
    Jucus1949, PityuGeri, macska49 és 5 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    300 FA-at reális árnak tartanék a tojásért.
    Szép álmokat Mindenkinek!
     
  3. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Varun gondol családodra is, védi a zsebedet:)
    Légy nyugodt, nem kell (lehet) eszement összegeket leperkálni érte. Annak sem, aki szeretne.;)
     
    nemethpgabi, Gio, mesemaraton90 és 3 más kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    :D
    Nem szeretnék sokat adni érte, csak gondoltam egy bagoly 150 FA-ba kerül.
     
    Sőrés_Róza_[Rózsika] és csio70 kedveli ezt.
  5. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    mennyire szép lett Jónás profilja :) A frizurája különösen tetszik , meglátogatta őt is az éjszakai hajborzolgató manó :)
     
    Marika312 kedveli ezt.
  6. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy picivel több infó is volt ebben.;)

    Szia!

    Hát, nem mondanám, hogy szebb lettem :D
    Kb. úgy nézek ki, mint amikor pár évtizeddel ezelőtt besoroztak: új ruhában a kutya nem ismerne meg :D
     
    nemethpgabi, Marika312, iboly54 és 4 más kedveli ezt.
  7. mesemaraton90

    mesemaraton90 Utánpótlás-írogató

    Nem kell,nem lehet??? Akkor lehet,hogy nem is FA-ért vehető meg,hanem nyeremény lesz?:)
     
    Gio és csio70 kedveli ezt.
  8. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia !

    Akkor a lengyel pletyisek módosított pletykája a befutó, ahogy Nóci is írta ? Csak a Bahára ad 20 %-ot ? Mekkora egy smucigság ?xDxD és nem kerül egy fillérbe se, csak a sapkája, ha azt akarom, hogy meg ne fázzon ?
    Még egy hét, és a lámpás kigyullad a fejünkbenxD
    Szó se róla, nem sajnáltam volna 300 aranyat egy új rekeszért, de ez van. Sok játékosnak nincs még minden kiváltva a szigeten, nekik valóban nagy segítség lesz a haladásban.:)
     
    csio70 és gyongyvergazda kedveli ezt.
  9. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    További szép napot, kellemes túrát kívánok.:D
     
  10. mesemaraton90

    mesemaraton90 Utánpótlás-írogató

    Na,de Kedves Jónás ez így nem ér....xD Nem sajnálsz minket? Már hideg van az erdőben:D
     
    csio70 kedveli ezt.
  11. dereret

    dereret Fórumőrült

    Hát akkor mi a búbánat a helyes megfejtés ???
    Már így is alig látok a fejemből ki, mert ezek a csökönyös szamarak nem és nem akarnak egy picit sem megmozdulni, nem hogy ugranixD és nem győzöm őket dugdosni vissza, hogy legalább a gazdakörit a szokásos 8. szintig betudjam majd végezni, erre Jónás túrázni küld.:cry:
    Az se nem jó, hogy eventen szerezzük meg ezt a Pegazust, az se nem jó, hogy pénzért vesszük, az se nem jó, hogy rekeszt ad, az se nem jó, hogy tépét ad, hát akkor egyáltalán kell ez nekünk ?xD
    Még egy gondolatom van, hogy miért adja a BP, de már az sem érdekel, ha erdő.
    A mentorrendszerben sokan megtudták/tuk szerezni a sárkánytojást, viszont ugye idejekorán befuccsolt, így a többség azt sem tudja, hogy mi is az a mentorság. Azok a mentorok viszont, akik elérték az 5. szintet, megszerezhették a 2. sárkányukat is, amennyiben a cirkusznál is kipüfölték. Így a BP mindenki számára biztosít egy Pegazust, ami ugyanolyan "jogokkal" bír, mint a sárkány.
    Na Jónás ! Adtam neked megint egy kis munkátxD
     
    ciklon23 kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nekem sem tetszik az új kinézeted, de ez van. :D
    Az biztos, hogy akciós lesz az egyszarvú, csak most, csak neked, csak rövid ideig. :D Ha a barkácscuccos példádat veszem alapul, akkor 80 FA-ba kerülhet. Kérlek, még annyit árulj el, hogy csak egyet vehet mindenki vagy minden területre egyet.
    Megelőztél, pedig szólni akartam, hogy még csak a B tervnél tartunk. :D Persze Halloweenig még sok idő van.
    Kedves Jónás, decemberben mit tenyésztünk, farmos állatot vagy meglevő szigetest?
     
  13. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Kukucs, Jóóó Napot kívánok itt is Mindenkinek!!!

    Szerintem arra gondol6ott Jónás, hogy hiába szeretnénk többet áldozni rá, nem tudunk, mert csak egyszer kapjuk meg.
    Aztán lehet, hogy ez is rossz ösvény.....
     
    Gio, -gyöngy-581, -vadocka70- és 4 más kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A szamarakat ne is említsd, az éjjel nem adtam a zenésért 245 ezret, most meg 350 ezer. :(
    Már hogyne kéne, ha a sárkány tulajdonságával bír és olcsóbb lesz a bagolynál. Tudom én, hogy a baglyot sűrűbben röptetjük, de 20% akkor is 20%.
    Nálad a pont. A nem lehet valószínű azt jelenti, hogy csak egyet vehetünk.
     
    PocsékFarmer, PityuGeri és dereret kedveli ezt.
  15. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Nekem ezzel nincs munkám:D
    A sok nem bizony nem mind az.;)
    Az utolsó szakaszban is van féligazság, csak ki kell tudnod válogatni.
     
    dereret kedveli ezt.
  16. dereret

    dereret Fórumőrült

    Legyen 80 FA, ahogy Nóci írja /minél olcsóbb, annál több jut a turbómalomra/xD, de mit ad majd ?
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Azért nem fér el mindenki az erdőben, valakinek kint is kell lennie:)


    Szia!

    Olcsó húsnak híg a leve - én pedig jobban szeretem a minőségi dolgokat:):music:
     
    Marika312, PocsékFarmer és dereret kedveli ezt.
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    Nem elég, hogy erdőkerülők vagyunk, most még menjek át Hamupipőkébe is? Válogassak!!!:cry:xD
     
  19. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    150? :)
     
    dereret kedveli ezt.
  20. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    Elixirt ad, puff neki ;)xD.

    Inkább megyek húzom fel a túrabakancsomat :music:;):)
     
    mamici51, -vadocka70-, kukac42 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.