Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Ajjajjjjjjj most jöttem rá, hogy síma hód ólam is vanxDSe sztápom se hódom, hogy mi lesz ebből?xD
     
    Dyny, csio70, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  2. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    OTE="kovacstne, post: 329613, member: 10512"]Sziasztok! Ajjajjjjjjj most jöttem rá, hogy síma hód ólam is vanxDSe sztápom se hódom, hogy mi lesz ebből?xD[/QUOTE]Hódtenyésztés !;)
     
    Kukackukac, wiktorka17, Gio és 3 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Hódtenyésztés !;)[/QUOTE]
    Húúúú már minden bírtok tele van hóddal!xD
     
    Kukackukac, wiktorka17, iboly54 és 10 más kedveli ezt.
  4. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Jóra jön az ki!
     
    Kukackukac, wiktorka17, csopke1 és 5 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem mindegyik event túl van lihegve.A kiírás meg fog nyugtatni bennünket.Nekem azt hiszem a szupertáppal lesz bajom.Egyik tenyésztéstöl a másikig nem tudunk legyártani 1000 szupitápot,inkább
    jöhetne az akciós táp már az elején.Mennyibe kerülne ez a BP-nek? legfeljebb sok bevételbe,ami nekik csak jól jöhet.Ha már áldozunk rá, ne kelljen izgulni:vajon lesz akció?200 szupim lesz ma,holnap meg 205.Naponta 5 db fér a malomba.Plusz 1 az aranyfáról.Bárhogy számolom is,ez kevés egy tenyésztéshez.Lehet,hogy lesz aki ezért leszól, de ez a véleményem.
     
    _Cygnus_, Kukackukac, wiktorka17 és 5 más kedveli ezt.
  6. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Jó neked! Nekem a kiírás gyújt csak fényt. :D
     
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Sem leszólni nem akarlak, sem a véleményedhez nem akarok semmit hozzáfűzni, a többieknek írom, mielőtt elkezdődne a találgatás: a játékban senkinek nincs se aranyfája, se ezüstfája, ami szupertápot adna.

    Honnan veszitek, hogy ma lesz event ismertető?
     
    Dyny, hóóvirág, kekmaci75 és 17 más kedveli ezt.
  8. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Lehet
    FAfája van és az napi 1FA és a víztöltéskor víz vagy szupertrágya vagy szupertáp vásárolható. Ott a szupertáp 20db 20FA így napi 1db-ot tud(hatna) vásárolni egy FAfa gazdája. Persze csak 20 naponta jön össze az ár, de a léghajón legolcsóbb is 49FA persze több van benne csak az 49 nap.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 13 más kedveli ezt.
  9. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Keves Jónás!
    Tudom kevés dolog megengedett manapság a fekete szárnyasoknak...Megengedett az óraszerkezet kihelyezése? Régebben ilyesmit többször kihelyeztél. Olyan jó volna nézni :)
     
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ilyen alapon mondhatom, hogy titokfát kapok a nemlétező aranyfámról.:D De igazad lehet.
     
    Dyny, icus08, macsek. és 16 más kedveli ezt.
  11. pilcsi64

    pilcsi64 Fórum ismerője

    sziasztok ! én bízom Jónás számaiban és az max. 500 alapállatot jelent +/- 10 % , persze ha szükséges akkor tenyésztek is :) jelenleg nekem sincs még meg az 500 db , de 16 db retro ++ kint van , nincs több és még ezt is sokalltam az event előtt , persze most jól jön , még szerencse , hogy nem tudtam elcserélni a cserenapokon :) ha csak napi két fordulással számolok ami simán belefér , akkor 3 nap alatt elérem az 500 - at :) ha mégsem lenne elég akkor jön a " B " vagy " C " terv ( tenyésztés vagy piac ) , a hivatalosnál majd kiderül :)
     
    Dyny, hóóvirág, -orgona- és 13 más kedveli ezt.
  12. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Én már nem bízom semmiben, de főleg nem a hódokban! Olyan nagy a foguk, hogy semmi jóra nem számítok tőlük! Persze mit várhatnék egy erdő pusztítótól?:)
     
    Dyny, magdi06, hóóvirág és 23 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gondolod,hogy csak nekem van aranyfám? Szerintem van még egy pár gazdának.Nagyon jó,mert az is ad naponta 1 FA-t.Sajnos ez csak egyszer volt a titkok között,nem sajnáltam volna senkitől! Sőt.
    Én csak azt akartam leszögezni ezzel, hogy ezek nem adnak annyi szupitápot,/ aranyfa sem annyi aranyat/hogy elég legyen egy tenyésztéshez.Köszönöm,hogy egyáltalán reagáltál. Igaz,hogy nem az én felvetésemre, de ez már valami.Tudod,én senkire nem tudok haragudni, még azokra sem,akik beszólnak. Legyen az az ő bajuk.Én várom nagyon a tenyésztést,mert feldob, izgat,hogy mit kapok,vagy sokszor mit nem.Én szeretem a hozzászólásaidat/ na ez nem szimpátia szerzésre mondtam/ van benne mindig valami igaz.Bocsi! Ha nem akarod,többet nem is reagálok,mert nem sokszor szoktam,nem is nagyon akarok!Nagyon jó lenne,ha itt mindenki normálisan reagálna a másik hozzászólásához./ Nem kell minden szót véresen venni.Na mos tmár eleget filozofáltam itt,inkább takarékra veszem magam és várom a kiírást,hogy akkor döntsem el,hogyan is tovább.
     
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Dehogy gondolom. Tudom, hogy vannak még olyanok, akiknek lett farmaranyfájuk. Csak amikor leírtam, hogy ilyen alapon mondhatnám, hogy titokfát ad, jutott eszembe, hogy tényleg 5 naponként 1 titokfát is lehetne venni a kapott FA-ból.

    Nem értem, miért zárkóznak el attól, hogy mindenkinek adjanak egy farmaranyfát.
    Persze itt nem arra gondolok, hogy 40 millió inaktív farmot megszórjanak aranyfával, de aki eléri a 100-as szintet, az kaphatna egyet. Amikor játékba került akkor még volt értéke, ma már annyira felgyorsult a játék, hogy egyeseknél csak eszmei értéke lenne a farmaranyfának. Régen még kevesebbet lehetett/kellett költeni a játékra, ma már havi 30 FA-nyal nem sokra lehet menni, de akik nem tudnak költeni, azoknak a havi 5-6 ingyen titokfa vagy 25-30 szupertáp is sokat jelentene. A BP nem veszítene vele, hisz a fizetőseknek úgyis talál ki mindig valami újdonságot, de a többieknek is örömet szereznének a havi 5 titokfával vagy 20 szupertáppal.
    Még az is lehet, hogy kevesebb új farmot nyitnának...

    Többé-kevésbé mindenki normálisan reagál a másik hozzászólására, de élőben is elbeszélhetünk egymás mellett, a fórumon meg sokszor teljesen más jön le, mint amire valójában gondol valaki.
    Írjál máskor is, én mindenki hozzászólását elolvasom - vagyunk ezzel így egy páran- még ha nem is reagálom le épp a súrlódások elkerülése végett.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.15
    Dyny, icus08, macsek. és 38 más kedveli ezt.
  15. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Lassan a farmaranyfa iránti olthatatlan vágyam kihunyóban van, mert ahogy írjátok, a napi egy farmarannyal a zsebünkben nem sokra megyünk. Persze, aki nem áldoz a játékra ( nem akarok belemenni, hogy miért, oka millió, meg egy lehet), annak valamit jelent, de a játék pörgősségét nem tudja fedezni ( bár valószínű, nem is azért találták ki). Azért el bírnám viselni, ha ajándékba kapnánk a 100-as szintnél egyet.
     
    Dyny, macsek., sziszi1965 és 20 más kedveli ezt.
  16. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Sose lesz ennyim...:(
     
    Dyny, sziszi1965, hóóvirág és 8 más kedveli ezt.
  17. OJani

    OJani Kivételes tehetség

    Teljes mértékben egyet tudok érteni veled. Ráadásul ez egy nagyon jó építőjellegű ötlet. Meg kellene írnod az ötletes topicba. Hátha lenne belőle valami. /Mielőtt még bárki azzal jönne, hogy miért nem én teszem meg? Nem azért nem teszem meg, mert lusta vagyok, hanem mert nem az én ötletem./ ;)
     
    Dyny, macsek., sziszi1965 és 18 más kedveli ezt.
  18. B.Dani9

    B.Dani9 Junior szaki

    Szia! Sokat olvasom én is amiket itt beszélgettek és teljesen jó ötlet amire gondoltál! Én pl. nem szoktam költeni a játékra, nem azért mert nem tehetem meg, hanem mert számomra így sokkal izgalmasabb! De ha lenne ilyen jutalom mint a FA fa én örülnék neki, persze szinthez kötve így nagyobb kihívást jelentene a színtlépés! És persze a 100-dik szintet elért farmereket hasonlóval lehetne jutalmazni!
     
    Dyny, sziszi1965, hóóvirág és 13 más kedveli ezt.
  19. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Sziasztok! Vajjon mikor lesz a hétfői megvilágosodás avagy tisztánlátás?
     
    Dyny, sziszi1965, hóóvirág és 8 más kedveli ezt.
  20. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szerintem már csak 6-kor. A 4-t, 5-t miért zártam ki, nem tudom, mint ahogy azt sem tudom, hogy mikor lesz a felhomályosítás.
     
    Dyny, sziszi1965, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.