Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pilcsi64

    pilcsi64 Fórum ismerője

    egyébként így utólag belegondolva úgy látom , hogy én is tudok nagy marhaságokat írni . ugyanis mire elindul a tenyésztés addigra valószínűleg meglesz az event ismertető is :) hiába én is már csak fiatalodni tudok és a gondolkodásom kezd acsecsemő kor felé indulni :) a BP meg egy jót röhög rajtam , de igazuk is van :)
     
    Dyny, sziszi1965, kekmaci75 és 18 más kedveli ezt.
  2. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Semmi gond pilcsixD vagyunk így többen is:p
    Most aztán agyalhatok rajta, tenyésszek előre vagy türelmesen várjak a kiírásig:music: a kisördög itt motoszkál a fejemben, hátha nem véletlen az előrehozott tenyésztés:sleepy:
    Ezt sziszinek hoztam szeretettel:inlove:
    http://kepkezelo.com/images/80v7opkce6qci31350ni.png
     
    Dyny, hóóvirág, sziszi1965 és 11 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Örülök neked nagyon!Ha valaki érti miről szól az eddigi infó a nagyfogúakról, írja meg mert megüt a gutaxD
     
    Dyny, sziszi1965, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  4. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Most arattam és azon gondolkodtam, hogy ma már szinte pillanatok alatt meg lehet csinálni a tenyésztéses eventeket, ha megvan mindene az embernek. Az alapok: állat, szupitáp és a különböző gyorsítók: bájital, űrcsigusz, felhősor, rózsaszín zselé. Kíváncsi vagyok, hogy szerdán lesz-e rendkívüli babbyboom?
     
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szemike! Persze ha mindenkinek van mindene síma az ügy, de pl. hiába turbózik a malmom, alig van szupitápomxD
     
    macska49, sziszi1965, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  6. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Egyenlőre csak annyit tudunk, hogy tenyészthetőek xD ha van sok-sok alapállat, akkor nem biztos hogy tenyésztesz:) egyéni és közös feladattal kell teljesíteni az eventet. Hasonló lesz a neonos eventhez;) röviden ennyixD a többi majd a kiírásban:p
     
    Dyny, hóóvirág, sziszi1965 és 9 más kedveli ezt.
  7. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Igen, igazad van. A piacon egyre drágábbak a tápok és nehéz összeegyeztetni az állatok tápját és a szupertáp igény kielégítését. Remélem, már annyiszor kértük, hogy a bahán is lehessen szupertápot előállítani, hogy csak megszán bennünket Varun és lehetővé teszi. Szerintem akkor is lenne vásárló közönség, mert pl. nálam is sok a cumis gazdaköri és nem beszélve a rózsa és neon ólak készítéséről.
     
    macsek., sziszi1965, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  8. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Az űrcsigusz nincs hatással a tenyésztelepekre.
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 9 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [​IMG]Kedves Sziszi ! Boldog születésnapot kívánok !
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 9 más kedveli ezt.
  10. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Jónás, tudom, hogy off, de mielőtt kikapálom őket, meg akartam mutatni azoknak, akik kedvelik a kukorikat és a macikat. ;)
    Örülnék, ha nem radíroznád ki....
    Amikor Zsu unatkozik...

    Jónás kedves! Jaj, hogy kérdezzem, hogy válaszolni is tudj nekem..... Van egy nagy tervem... tudom, hogy tudod. ;) Ha a szokásos két új tenyésztős-terményest nem számoljuk, mennyi időt kapok még mielőtt újabb feladat a nyakamba szakadna?
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.15
    Dyny, hóóvirág, progabi és 26 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nem tudom, kinél hogy jelentkezik a fórum hibája, én tudok idézni, sőt tetszikelni is, csak nincs mindig időm/kedvem megvárni, hogy kifussák magukat a sarokban a kockák:D, de sokszor azt hiszem, hogy bent vagyok a fórumon és mégsem vagyok.:oops: A nevem fent van, akkor is ha lapozok az oldalak közt, ha idézek, ha írok, de ha a hozzászólást el akarom küldeni, azonnal kiírja, hogy nincs jogosultságom hozzá.:oops: Egyszer-kétszer próbálkozom, aztán többnyire feladom.

    Írd meg az ötletesbe, ha akarod, de nem kell az én nevemben, tedd be nyugodtan a saját neved alatt.:D Jónás ha akarja, felkarolja az ötletet, másképp úgysem lesz semmi belőle.

    Szia Bözse!
    Örülök Neked:inlove:, remélem ezután több időd lesz. Hiányoztak a videóid meg persze Te is.:)
    Sikeres eventet kívánok!:D

    Ezt számolgattam én is. Számításaim szerint 84 első szintű tenyészállathoz boom alatt 200 hód és 100 szupertáp kell. Akinek szerencséje van, már az 50 tenyésztésből lehet 1-2 nagyobb ugrása. Teljesen nem zárkózom el a tenyésztéstől, de a piac fogja meghatározni, hogy 500 hóddal vagy 84 tenyészállattal teljesítem a feladatot. Ezek a számok csak tájékoztató jellegűek!:D

    Ha szerdán lesz egy rövid boom, akkor azt mondom, hogy ezt most jól csinálták. Sokan szoktak boom nélkül is tenyészteni, sőt sokan tenyésztenek a piacra. Ők már holnap elkezdhetik a tenyésztést, hogy a szerdai boomig fel tudják tornászni a tenyészállatok árát. Eventkezdéskor mindenki elégedett lesz: akinek nincs szupertápja az meg tudja venni a piacról a tenyészállatokat, aki szupertápot vesz, az sok csp-t szerez a TOP előtt, akinek meg se szupertápja, se csp-je az megoldja hóddal az eventet. Nekem tetszik, hogy már ez a második tenyésztős event, ahol alapállattal is letudható a feladat.
    Ennyire azért nem vagyok naiv, hogy azt higgyem semmi morgás nem lesz a csevegőben.xD
     
    Dyny, hóóvirág, macska49 és 29 más kedveli ezt.
  12. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    :D Nem hinném, hogy nálam több fiatalodni valód van, és azt sem, hogy olyan nagy gondok lennének a gondolkodásoddal, főleg annak ismeretében, hogy a csecsemők nagyon sok mindent tudnak, amit mi már régóta nem.;):p
    A lényeg, hogy nem csorbul semmi, az ismertető után eldöntjük, hogy tenyésztünk-e már holnap is, vagy várunk szerdáig (ha lesz kis boom), esetleg péntekig a háromnapos bébizésig.:)

    Sziszinek
    [​IMG] kívánok!:)
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 12 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is elővettem egy A4-es papírt,hogy jegyzetelek egy kicsit,miből mennyi kell,hogy jövök ki jobban.De minek,hiszen semmit nem tudtam meg.Na majd holnap folytatom.Most csak a 8 nevet tudtam meg,a tenyészteni való nagy fogúakról.Na meg azt,mibe kerülnek, de ezek nem vittek előrébb!
     
    progabi, wiktorka17, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  14. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sajnos nálam is ilyen gyatrán működik az idézés és like-olás. Megcsinálom nagy nehezen és nem küldi el csak pörög a fekete kocka:wuerg:
    Arra számíthatsz, hogy megint mozgalmas csevegő elé nézünkxD nem is értem, hogy a modik hogy bírják sokszor cérnával. Érthetően le van írva, rajzolva, de még mindig nem világos és ötödszörre sem világos, az sem ami havonta ismétlődikxD
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 10 más kedveli ezt.
  15. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Nemzsu, szép estét ! szenzációs a kép, -ezek micsodák? még soha nem láttam ilyet. de buta kérdés, hiszen látom, kitehetők.
     
    Dyny, wiktorka17, sziszi1965 és 3 más kedveli ezt.
  16. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia Marika!
    Ezek azok a kitehetők, amiket most lehet küldeni egymásnak. Tudod, az a cuki (Téli szunya), amikor a maci úgy lecsapja a kakast a vekkerével együtt, hogy lezúg a farönkről. xD Eventközi időben azt kértem a szomszédaimtól, hogy ilyennek szórjanak meg. Most jött el az idejük. Már igazán nem fontos nekem a tp. ;) Csak 5-ször arathatóak, tehát ma este már kikapáltam mind és mentek a levesbe (hogy ezzel a képzavarral éljek). :D
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 18 más kedveli ezt.
  17. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szép estét
    A szezonális ajándékról van szó,a téli szunya.Akár te is küldhetsz a szomszédaidnak.:);)
     
    Dyny, wiktorka17, sziszi1965 és 8 más kedveli ezt.
  18. macsek.

    macsek. Haladó

    Szívemből szóltál, ezt mint ha én írtam volna ;). Emiatt nem is szeretek tenyészteni és nem is költök szupertápra. Illetve egyszer vettem csak szupertápot, amikor bejött az óriás csomag. Akkor eltenyésztettem mind az 1900 db szupitápomat, de hozta a szokásos formáját, kaptam a kötelezőket, néha-néha egyet ugrott, semmi sikerélmény. Viszont turbómalmom folyamatosan van az első alkalom óta mindig, még akkor megvettem 4 hónapra előre, azóta csak kiegészítem, hogy meglegyen 3 hónapra.
    Kerekkerék: A virágos felhősorom megvan. Az első 4 virágot akción kívül, elég könnyen sikerült megszereznem, de az utolsó nagyon nehezen jött össze. Az utolsó megjelenésekor 80-at pörgettem úgy, hogy nem kaptam 1 db főnyereményt se! Itt nem a legújabb virágra gondolok, hanem semmilyen főnyereményt nem kaptam, csak sorozatba zoknikat, alap terményes ólakat... De végül ugyancsak akción kívül sikerült az utolsó virágot is kipörgetnem.
    Titokól: Régen, amikor még a tanoda kuriózumnak számított kb. 450 FA-at minden alkalommal ólra költöttem, amiből kb. 80 % citromsárga ól lett. Természetesen a tanoda nem lett meg. Azért nagyon sokszor olvastam olyat, hogy "2 ólra volt FA-am és az egyik tanoda lett". Amióta eventből sikerült megkapnom, azóta már a gőzös nem sajnálta tőlem.
    Titokfa: a farmon nem mondanám rossznak, inkább átlagos :).
    Bahama: na erről is olvastam már nem egyszer, hogy "kiváltottam a gojifát és kaptam xxl-est". Nekem nincs ilyen szerencsém. Nem most váltottam ki egyik magas szintűt se, de csak xl-eseket kaptam a nagyobbakból eddig, mert most vasárnap este a sokadik (legutolsó) fám xxl akai pálma lett:inlove:. A többiből most is csak xl-ek vannak.
    Pecás event: Erre semmi panaszom nem lehet, mert ebben igazán "szerencsésnek" (jó beállításúnak;)) mondhatom magam, viszonylag gyorsan sikerült megszereznem a felhősort a kitehetőkkel együtt.
    Említhetném még az üvegházat is: mióta bevezették folyamatosan van berakva nemesítésre növényem - már rengeteget felhasználtam erre - ahhoz képest az összesnek csak nagyon kevés %-a van meg, pedig - különösen eleinte - többször áldoztam FA-at vagy szupitrágyát a lerövidítésére.
    Említhetnénk még a mentorrendszert: Ahogy elindult abban a pillanatban jelentkeztem - azóta se vagyok mentor.
     
    Dyny, Shirkán53, hóóvirág és 14 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Nóci!
    Nem tudom, hogy mi okból, de nekem van egy olyan érzésem, hogy holnap kapunk egy meglepi boomot, lehet, hogy csak álmodozom, de örülnék neki. Talán bejön, talán nem...:D
    Szia!
    Körülbelül így érzem én is, nem vagyok benne biztos, hogy nem hódolok be a hódoknak holnap:)
    Bözse nagyon örülök Neked is és a zenédnek is:). A rég látott ismerős mindig kedves a gangosok szívének... Üdv a fedélzeten:D
     
    Dyny, hóóvirág, wiktorka17 és 9 más kedveli ezt.
  20. macsek.

    macsek. Haladó

    Kérlek mondd, hogy nem a mamutok helyett lesz a kökény és a kerti berkenye! -.-
     
    Dyny, hóóvirág, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.