Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:) Benéztük? :);)
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kukori!:)
    Neeeeeeeeeeeeeeeeem néztük be, igazunk volt, bár szerintem azért nem kéne elkérnünk apó gömbjét, mert lehet, hogy csak a vak tyúk esete forog fönt nálunk:D;)
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Semmilyen vaktyúk esete nem forog fenn. Én írtam valakinek hogy szerdán lesz az event és szerintem kedden lesz az ismertető. Erre meg előkerült a hétfő. Igen, ma is kaptunk tájékoztatást, de nem arról amiről vártuk.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 11 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igenis a kakasoknak mindig igaza van, ha mégsem akkor élet belép az, hogy mégis igazuk van:).
    Sajna én sem ezt vártam, de ezt kaptuk, szeretjük, vagy sem akkor is ez van:). Ha kapunk hozzá meglepit holnap, akkor látom az értelmét, ha nem kapunk, akkor kicsit csodálkozom és várom a szerdát:);)
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 7 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Már miért ne kapnánk? Holnap fog kijönni az event ismertetője.Hogy hány órakor azt nem tudom mert nem kapunk már időgépet, de 10-től este 6-ig lehet lesnixD
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  6. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Lehet, hogy Neked van igazad, de én úgy gondolom, ha kell a tenyésztéshez szupertáp, és az űrcsigusz 5%-kal növeli a hatását, akkor gyorsabban "érnek" a tenyészterepek. De lehet, hogy csak a működédéhez kell a sztáp, az időt nem csökkenti a csigusz. Na, majd látjuk.
     
    Dyny, Kukackukac, wiktorka17 és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az űrcsigusz nem csökkenti a tenyészterepek működését.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.
  8. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Akkor így jártam. Azért 6, 9 percenként lehet aratni.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 5 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azért van haszna: azok az ólak gyorsabban érnek be amiket szupertáppal etetsz. Mondjuk egy 28-36 órás ólnál már érzékelhető :cry:Egyéb haszna egyelőre nincs.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  10. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Jó éjszakát.
    [​IMG]
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én a meglepi alatt az extra boomot értettem keddre, ha már kedden elkezdhetünk tenyészteni szerda helyett:)
    Szia Szemike!:)
    Az űrcsigusz tényleg nem csökkenti a tenyésztési időt, -a gyakorlatban kipróbáltam- csak a szupertáppal etetett ólakra van érésgyorsító hatással, igaza van kukorinak és -Encyberama-nak :)
    Mindenkinek [​IMG] szép álmokat jó éjszakát kívánok.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  12. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem kell izgulni, amire hozzáfoghatsz egyáltalán, már mindent tudni fogsz:);)
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 15 más kedveli ezt.
  13. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyszerű a válasz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-kalendárium-szeptember.12984/
     
  14. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Ha már annyira hiányoltátok;)


    [​IMG] 1105[​IMG]
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 22 más kedveli ezt.
  15. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Óóóóh, én ennél távolibb jövőt fürkészek....;)
    Ha úgy döntenek ott Hamburgban, hogy mondjuk októberben hozzánk vágnak pár horroros gazdakört, akkor bizony jó messze repítenek a célomtól.... :(
    Az igaz, h picit rosszul kérdeztem, mert a titokólast meg sem említettem. (Azt hiszem annak, aki egy levesmestert és egy homokművészt kivégez, annak az már nem pálya. :p Ja, bocs, én még ezek közé sem tartozom. :()

    Hadd kérdezzek újra! :D
    Ha a már megszokott, új tenyésztéshez tartozó és a havonta érkező titok ilyen-olyan gazdaköröket nem számoljuk, sietnem kellene, hogy a szomszédaim nyomába érjek? ;)

    Marikának nagy puszi a mai nap alkalmából és ha van még Máriánk, akkor neki is.

    Szép napot minden gangosnak, én most elrohanok a dógozdába (ahogy a gyerkőceim nevezik).
     
    zozzantó, Dyny, hóóvirág és 12 más kedveli ezt.
  16. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha attól tartasz, akkor messze kerülnél a célodtól, nem árt igyekezni: az ősz folyamán erre bizony komoly esély van.
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 13 más kedveli ezt.
  17. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Képzeljétek, a fáraós titokólakból kaptam egy TEKNŐST!!!!! :D :inlove: :) ;) xD

    És nagyon várom már a hódtenyésztést! Én majd csak akkor fogok, ha lesz bumm is mellé.

    Jó játékot mindenkinek: Cora
     
    Dyny, hóóvirág, Kukackukac és 19 más kedveli ezt.
  18. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Köszönöm! Azt nem mondom, hogy megnyugtattál...xD
    Sosem voltam még ilyen közel a célhoz, és rég volt, hogy minden tartalékom ennyire kimerült volna. :eek:Tudom-tudom, innen szép hajrázni... :p
    Az állandó tenyésztős a szokásos időben (jövő hét elején) érkezik? Mert akkor még van pár napom.... Azt persze nem tudom, hogy elég lesz-e...

    Mindenkitől elnézést kérek ezért a "négyszemközti" beszélgetésért!
    Jónás! Nagyon köszönöm, hogy ebben (is) segítesz!
     
    Dyny, Kukackukac, hóóvirág és 10 más kedveli ezt.
  19. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Szia Jónás!

    Arra milyen esélyt látsz, hogy még az ősz végi önkéntes elszegényedésem előtt:p, lesz-e alkalmam éjt nappallá téve cseresznyézni? ;)
    /ha ennél cinegésebben írnám, akkor már magam se értenémxD/
     
    Kriszti, Dyny, Kukackukac és 16 más kedveli ezt.
  20. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    szia Nóci :)

    Mióta változott meg a véleményed alap állatos dologról ? :)
    Amikor én az előző eventet azzal szerettem volna megcsinálni ( meg is csináltam ) nagyon nem tetszett az ötlet neked , hogy szépen fogalmazzak :) rengeteget tenyésztettem még a piacra is , így azt hiszem a mostani event is hasonló lesz , szerintem senkinek nem lesz oka panaszra :)

    Csak kíváncsi vagyok , mi változott azóta ? :)
     
    Dyny, Kukackukac, hóóvirág és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.