Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Láttam , hogy Coff szállitja az eventnyereményeket amikor a királynő it volt. Ő volt a sofőr.;)
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Marika312 és 11 más kedveli ezt.
  2. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Szétnéztem külföldön is, de csak azokat találtam, amiket már Jónásunk is hozott a szomszédba. A lengyel fórumon (nem hivatalos, de én ezt nézem először) van egy-két kép a márciusi eventekről.
    Mostanában ritkábban jövök, de sajnos nem csak a munka, inkább egyesek negatív hsz.-ei miatt. Nem tetszik, ha mások megszólásával, nem megfelelő stílusban tálalt kritikájával, vagy a másoknak sokat segítő gazda becsmérlésével találkozom, de sajnos vannak akik ebből sportot űznek. Nem számít a tiltás, egy sebtiben létrehozott kis farmról tovább folytatja. Persze, nem kéne ezeket olvasnom, de sajnos úgy nehéz kiszűrni a számomra értékes hszt, ha nem tudom ki van mögötte. Szeretem, ha jönnek újak és írogatnak, de egymás becsmérléséről le kéne állni. Ez egy nagyon jó kis közösség, aminek ereje van. Ha ez bántja az illetőt, az menjen kapálni a való világba, és ne akarjon bomlasztó elemként feltűnősködni. Ha ezek a gazdák így állnak a való élethez is, szomorú életük lehet. Bocsánat a kirohanásért, de már nálam is elszakadt a cérna. Nekem a farmozás és a fórum kikapcsolódás. Feltöltődni jövök, és nem azért, hogy az oldalakon keresztül olvasható civakodás elvonja amúgy is csekélyke energiámat. Remélem, hogy a tavaszi nagytakarítás a fejekben is megtörténik, tisztelet a kivételnek, ahogy mondani szokás.
    Nem sértődöm meg Jónás apóra, ha törli, de már ki kellett írnom magamból.
     
    taga1, _Cygnus_, hóóvirág és 54 más kedveli ezt.
  3. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Na ugye;) közben olvastam, hogy tényleg cukrász vagyxD nagyszerű, akkor ezt megbeszéltük:p Baby nem, Kukorit nem tudom....de hol van a mi kis kakasunk:music:
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Tavirózsa és 14 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Minden percét élvezem. Minden torta más. :p
    Amugy tényleg rövid a bumm. :music:
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Tavirózsa és 12 más kedveli ezt.
  5. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    Szia Bocsi, hogy itt kérdezem de ami neked kép fent van az melyik része a szigetnek? Ilyet még nem láttam:p
     
    _Cygnus_, genka53, mimi és 7 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia. Állitólag 2 event keveréke lesz. Szerinted mit kevernek mivel?
    Eredetileg így nézett ki.:inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.2.16
    _Cygnus_, genka53, mimi és 7 más kedveli ezt.
  7. [Lacko]

    [Lacko] Fórum ezredese

    Heló!

    Igaz nem tőlem kérdezted, de válaszolok.

    Annó....valamikor réges réges, mikor elindul a farmerámán belül a bahamaráma - nem 400szinttel, hanem csak (hűha erre nem eléxem) kb.40-el!
    Még így nézett ki a bahama!:p
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Tavirózsa és 14 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És még pálmapengő is volt.:inlove: De aztán a tőzsdén befektette Varun és elúszott:cry:
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Nóci! Én ugyan Zsu hatására változtattam meg a címeremet, sokkal előbb, mint ahogy itt a gangon elhangzott a Te felhívásod:) és kértem meg rá a szomszédaimat is az elsők között, de ez a kevésbbé lényeges megjegyzésem ahhoz amit leírtál. Amikor veled úgy bántak, ahogy leírtad akkor léptem be utoljára oda. Addig sem voltam jelen másképpen mint olvasó üzemmódban, soha sem tudtam azonosulni a nézeteikkel, de a pohárba az utolsó csepp a téged ért "kritikák" voltak. Apó írta, hogy ne menjek sehová, nem hallgattam rá, mert kíváncsi voltam. Igaza volt, megbántam, hogy megtettem.
    Szia Rózsika!:)
    Mélységesen egyetértek veled minden szavadban, amit itt most leírtál. Ha törlésre kerül amit leírtun, ám legyen, megértem, de hasonlóan hozzád ez az én véleményem is.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.16
    hóóvirág, mano607, Tavirózsa és 23 más kedveli ezt.
  10. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    Áh köszönöm :) nekem is van 2010 farmom de erre nem emlékszem :) biztos mert olyan parányi a ma részekhez képest, de nagyon tetszik igazi ereklye a kép :)
     
    _Cygnus_, Tavirózsa, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  11. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Szia!
    Ez nagyon tuti ez a kamion! Én nagyon szeretek vezetni ezért én biztos végig fognám a kormányt! Amikor teherautót tanultam vezetni és vizsgáztam, mindenki nagy szemekkel bámult, mert én is Lány vagyok. :) Irigylem is mindig Coff-ot amikor írja az élményeit. :) Majd biztos lesnek az emberek ha a buszba is látni fognak. :)
     
    Coff66, _Cygnus_, hóóvirág és 17 más kedveli ezt.
  12. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Szia! Ez a régi sziget volt, a mostani előtt. Akkor vonták ki a pálmapengőt, amikor én kezdtem a játékot. Nekem már nem kellett repülőórákat gyűjtenem. Áldom az eszemet, hogy sok farmfotót csináltam, van egy egész mappányi. Külön könyvtáram van a farmos képeknek a Total Commanderben. Kevencem volt az xxl kakaófa. Alig vártam, hogy elérjem a szintjét, inkább áldoztam rá FA-t az elsőre, de nagy becsben tartottam. :)
    Szia Gyöngy! Köszönöm. Sejtettem, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Nem volt célom lavinát indítani, de most telt be a pohár. Én olyan féligteleapohár típus vagyok, és szeretném, ha ez így is maradna.
     
    _Cygnus_, hóóvirág, Tavirózsa és 18 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szépek voltak a régi xxl fák ;) Jó lenne viszontlátni őket ;)
     
    _Cygnus_, genka53, mimi és 13 más kedveli ezt.
  14. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Más fórumokon ezeket îrják a nagy takarîtásról ...
    A bejárati ajtónál kell kezdeni...sorban kell haladni a szobák takarîtásával. Valami van a helyiségekben amiket össze kell szedni?!
    Ahoz hogy a következő szobába tudjunk lépni használjuk az ajtókat és a létrát?
    Tehát kitakarîtás....kinyitni ajtót ès zárat, ez után léphetünk a következő szobába. Viszont résen kell lenni , mer néhány szobában kîsértetekkel találkozunk , ezeket a szellemcsapdával meg kell fogni. Egy csapda egy kîsértet :p

    http://pl.bigpoint.com/farmerama/bo...-zgadula-co-pokazała-dziś-kula.10587/page-694
     
  15. pintervera01

    pintervera01 Járnitanuló

    Köszönöm válaszod, meg mindenkiét aki válaszolt :music: :)
     
    _Cygnus_, genka53, betjoli és 6 más kedveli ezt.
  16. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Ez olyan minecraft-osan hangzik!Vagy nem?;)
     
    _Cygnus_, genka53, wiktorka17 és 4 más kedveli ezt.
  17. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült


    Azt nem tudom... Minecraft-ot csak hallomásból ismerem xDviszont volt egy játék amit lehetett játszani ...100 szoba, vagy valami ilyesmi volt a neve:music: na, ott sem engedett át a következő szobába addig, mîg nem sikerült a feladatot megcsinálni.
    Engem erre a játékra emlékeztet ;)
     
  18. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Illetve kijutós játék!?
     
    _Cygnus_, genka53, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  19. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    A méhsejtek nem ilyenek voltak? Szépen sorban engedett csak előre haladni, de nem volt kötött az irány, egy kicsit lehetett jobbra - balra tekeregni.
    Csapdát szerencsére nem lesz nehéz gyártani, csak elegendő felreppenő kell majd hozzá:) 8)
     
  20. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Szia!
    Jöttem kicsit puhatolózni ha szabad...:) Emlegettél nekem ezzel kapcsolatban farmbontásos sztorit, ez gondolom azt jelenti,
    hogy rengeteg sok-sok event növény fog kelleni hozzá...:music: Vagy nem is lesz növény?
    Felreppenő ügyben lehet tudni hogy 1 féle lesz vagy több? Ha több, esetleg megint megosztva adják a fák, ólak, stb.?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.